Němci už oficiálně přiznávají, že muslimové využívají takíju k islamizaci země

Němci už oficiálně přiznávají, že muslimové využívají takíju k islamizaci země

Už dlouho upozorňuji na to, že v praxi neexistuje nic jako umírněný muslim. To jen politicky korektní či snad dokonce záměrně lživá média se nám snaží něco podobného namluvit. Takíja je asi nejdůležitější součástí džihádu. Jde o přetvářku, kterou se každý pravověrný muslim učí už od momentu, kdy začíná vnímat svět a učit se první slova.

Muslim, který navštěvuje mešitu a hlásí se k islámu, tedy pravověrný muslim, má přímo přikázáno káfiry nenávidět. Muslim, který nechodí do mešity a nepraktikuje islám, či si dokonce vezme za manželku nemuslimku, aniž by ji nutil konvertovat, není muslim, ale odpadlík a jako takový je posuzován dokonce ještě hůř, než káfir.

Nicméně v Evropě se nachází spousta muslimů, kteří se zvenčí zdají být velmi přátelskými a vstřícnými, i když chodí do mešity a dodržují vše, co dodržovat musí. Ve skutečnosti jde v jejich případě o přetvářku, která je nedílnou součástí džihádu. Pokud by se například na zatím relativně málo islamizovaném území, jakým je naše republika, choval nějaký muslim nápadně nepřátelsky, nejednal by správně, podle pravidel džihádu.

V Německu jsou globálně muslimové také zatím menšinou, nicméně totéž neplatí v různých muslimských ghettech, kde se již chovají poněkud násilněji, neboť tam mají převahu. Nicméně pro muslimy je důležité dostat se i do různých vyšších funkcí, do vysoké politiky, ale i politiky komunální, což bez přetvářky před káfirem nelze. Přetvářka je pak nutná i kdekoli na veřejnosti či na úřadech.

Plíživá islamizace Německa bývá politiky stále vehementně popírána; vždyť islám s četnými mešitami a voláním muezzinu údajně patří k Německu, takže tito politici, k nimž se řadí především Merkelová, důsledně věnují pozornost údajnému největšímu nebezpečí pro zemi – pravicovému extremismu, který by mohl ohrozit vnitřní bezpečnost rozmanité republiky.

Ačkoliv je jakákoli kritika náboženství míru zakázána nebo dokonce trestána, bezpečnostní orgány mají plné ruce práce se zaznamenáváním a sledováním islámských radikálů, jejichž počet se výrazně zvyšuje.

Nyní Spolkový úřad pro ochranu ústavy v Kolíně nad Rýnem varuje před „legálními islamisty“, kteří jednají nenápadně, předstírají, že dodržují zákony, přičemž potají plánují vytvořit teokracii podle práva šaría.

Odpovědné za tento vývoj jsou zavedené strany, církve atd., které v první řadě umožnily živnou půdu pro šíření islámu. Systém, který z důvodů zbabělosti, pohodlí a levicové ideologické iluze ignoroval rizika a důsledky islamizace, očernil každého kritika islámu a označil ho za pravicového extremistu.

Teď tedy Němci i na oficiálních místech konečně přiznávají, že pomocí taktiky takíja mohamedáni klamou a skrývají své skutečné záměry. Podobné závěry jsou ovšem v absolutním rozporu se stávající německou politikou, ale i politikou EU, pak je více než pravděpodobné, že se tato zjištění, která nejsou pro nás „xenofoby a pravicové extremisty“ žádným překvapením, zametou pod koberec.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout