Kolektivní sebevražda Evropy (mrazivé video)

Kolektivní sebevražda Evropy (mrazivé video)

Evropa ve spárech smrtícího multikulturalismu a islámu. I tak by se dalo nazvat video, které zcela jasně ukazuje fakt, že dokonce sami Evropané podpořili konec vlastní civilizace. V drtivé většině evropských zemí si občané volí takové politiky, kteří se buď přímo a bez vytáček nebo potají snaží splnit své zadání. Evropu zničit ekonomicky a islamizovat.

Vyměnit Evropany za Afričany a kontinent změnit v jeden velký chalífát, zmítaný nepokoji a válkami. Jen tak totiž může dopadnout území, které ovládnou bojovníci různých islámských bojůvek a jejich široké příbuzenstvo. To jsou přesně ti, kdo se stěhují do Evropy.

Stačí se podívat na to, co se dnes odehrává v islamizovaných afrických zemích, to je skutečný předobraz toho, jak bude relativně brzy vypadat Evropa. Muslimové tam systematicky vyvražďují křesťany, aniž by to někoho zajímalo. Kdepak je OSN, UNHCR, UNICEF a jiné organizace, které tvrdí, že pomáhají? Pomáhají, avšak výhradně invazistům.

Islám je nenávistná násilná ideologie, přičemž drtivá většina evropských politiků a vlád jej podporuje. Podporují jej tak i ti, kdo tyto vlády volí. Volí si tím i své budoucí vrahy, vrahy svých dětí či vnuků…

Video je připomínkou pátého výročí počátku velké invaze, závěrečného džihádu Evropy. Právě dnes přistály další lodě invazistů u břehů Itálie nebo Španělska, právě dnes zcela jistě došlo i k několika případům nedobrovolného multikulturního obohacení Evropanek, o němž se nejspíš ani nedozvíme, neboť snaha o utajení těchto případů je stále urputnější. Stejné to bude i zítra, pozítří, za týden, za měsíc….

Pět let se Evropa plní a invaze nepřestala ani letos, kdy mají Evropané cestování zapovězeno. Naopak, invaze nabyla na síle a v posledních měsících je už téměř stejně intenzivní, jako před 4-5 lety.

Muslimové se vždy pokoušeli náš kontinent dobýt, naši předkové se jim aktivně bránili. Jen díky nim zde nemáme fundamentalistický chalífát. Díky současným Evropanům, kteří naopak invazi vítají či je jim zcela lhostejná, však naši potomci v tom chalífátu žít budou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.