Ve Španělsku řádí švédské kriminální gangy

Ve Španělsku řádí švédské kriminální gangy

A jedná se samozřejmě o švédské občany, jak jinak. Je mi samozřejmě jasné, jak se při čtení podobných zpráv cítí potomci Vikingů. Ve Španělsku se přece píše, že tam se zbraněmi i výbušninami řádí Švédové. Úplně stejně, jako se píše, že třeba ve Velké Británii řádily „české“ gangy novodobých otrokářů. Stejně nepříjemný pocit, jaký jsme mohli mít my, při čtení zpráv o řádících českých občanech ve Velké Británii, mají nyní i Švédové, když čtou o řádění Švédů ve Španělsku.

Tak, jako ve Velké Británii řádila naše protěžovaná menšina, tak samozřejmě ve Španělsku útočí gangy „opálenějších“ Švédů jménem Mohamed, Ali, Ahmed, Omar či Amir.

Podle katalánské policie začaly v Barceloně působit zločinecké gangy ze Švédska. Vzhledem k tomu, že gangy jsou považovány za násilné a mají přístup k těžkým zbraním a výbušninám, byly vyžádány posily.

Los Suecos gang se stal známým španělské policii v Malaze. Několik členů bylo zatčeno a deportováno do Švédska. Když byl loni v létě zatčen jeden z vůdců z Malmö, policejní šéf Francisco López Canedo prohlásil, že „je to ten nejnásilnější gang, jaký jsme tu kdy zažili“.

Nyní se do Barcelony ze Švédska rozšířily zločinecké gangy druhé generace a podle španělských médií policie varuje před velmi násilnými členy.

Katalánský policejní úřad Mossos d’Esquadra potvrzuje vážnou situaci.

„Už jsme v poslední době zatýkali lidi z těchto gangů? Odpověď zní ano. Usadili se tady? Odpověď zní ne,“ řekla deníku policejní mluvčí.

Policie údajně zabavila švédským občanům několik zbraní a požádala o pomoc vyšetřovací jednotky. Podle zdrojů jsou gangy velmi násilné, disponující palnými zbraněmi a výbušninami.

Švédské gangy řádí ve Španělsku už delší dobu, níže se můžete podívat na video zatýkání členů jednoho švédského drogového gangu před 2 lety:

Mimochodem, po roce 2015 proběhlo přímo v Barceloně několik statisícových demonstrací za přijímání muslimských vetřelců. Tyto demonstrace byly vedeny tamní starostkou, členkou vládní sociální demokracie. Zdá se proto, že Španělé o podobné obohacování nejspíš stojí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout