Arab znásilnil Švédku, kterou si vyhlédl v autobuse

Arab znásilnil Švédku, kterou si vyhlédl v autobuse

Znásilnění se již stala každodenní realitou multikulturního Švédska. Až se divím, že si ještě v této zemi jakákoli dívka dovolí vyjít z domu za tmy bez doprovodu. Ale napadány nejsou jen dívky, hned v několika článcích jsem psala o případu velmi brutálně týraných švédských chlapců, které chtěli muslimští invazisté pohřbít zaživa. O každodenních loupežných přepadeních osamělých chodců ani nehovořím..

Poté, co byla 17letá dívka napadena a znásilněna ve Stockholmu, policie zveřejnila bezpečnostní video podezřelého muže, který vystoupil ze stejného autobusu jako oběť. Nyní byl násilník – dvaadvacetiletý Arab – odsouzen do vězení.

V noci z 22.března 2020 byla sedmnáctiletá Emelie na cestě domů poté, co strávila čas s přítelem. V Gullmarsplanu nastoupila do nočního autobusu směrem na Eriksdal, kde vystoupila a pak šla pěšky domů.

Útočník, který byl spatřen na bezpečnostním videu jedoucí stejným autobusem, seděl poblíž dívky v autobuse a sledoval ji, když vystoupila na zastávce.

V parku v Rosenlundu napadl Arab dívku s nožem a poté ji znásilnil.

Znásilněná dívka se poté vydala do Mariatorgetu, tamní vrátný jí pomohl se dopravit domů. Incident byl pak nahlášen policii ve 4:27 ráno, záhy poté, co se dívka dostala domů.

S pomocí záznamů bezpečnostních kamer v autobuse byl nakonec pachatel identifikován.

Násilník, 22letý Arab, byl nyní odsouzen ke třem letům vězení za znásilnění a řadu dalších trestných činů. Dívce také zaplatí škodu ve výši 150 000 korun.

Navzdory svému věku se již objevil v 18 částech trestního rejstříku, včetně sexuálního obtěžování, ale vždy byl odsouzen k velmi mírným trestům.

Dvaadvacetiletému muži bylo rovněž uděleno švédské občanství, a proto nemůže být podle platných právních předpisů deportován domů do arabského světa.

Co k tomu dodat? Osmnáct záznamů v trestním rejstříku snad hovoří za vše. Pokud mohl spáchat tolik trestných činů, aniž by byl dosud uvězněn, opět to cosi nasvědčuje o švédském soudním systému, který zřetelně najíždí na právo šaría. Nebo se tak jen řeší problém totálně přeplněných věznic??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout