Skandální video! Německý lékař – odpůrce přísných restrikcí – byl zatčen, zatímco vysílal

Skandální video! Německý lékař – odpůrce přísných restrikcí – byl zatčen, zatímco vysílal

Po celém světě můžeme slyšet tisíce hlasů odborníků, kteří se velmi zásadně vymezují proti přísným restrikcím, přičemž vhodně argumentují vůči mnoha nesmyslným opatřením, jejichž jediným účelem je zavést vleklou hospodářskou krizi, zlikvidovat drobné podnikatele (nadnárodní korporace naopak nechat co nejvíc vydělat) a tak ještě víc posílit globalizaci a postupně dojít k plánovaným krokům Agendy 2030.

V Německu probíhají demonstrace proti koronafašismu dlouhodobě, dokonce ani po statisícových demonstracích občanů bez roušek (v jednom případě se mělo jednat dokonce o milion lidí) se tam nekoná žádná apokalypsa a to demonstrovali Němci už během léta a začátkem podzimu. Podle vizí různých Flegrů už by dávno nemohly stačit kapacity německých nemocnic ani márnic. Nic zásadního se tam však nestalo.

Nicméně na toto téma jsem napsala už několik článků, nyní se vraťme k lékaři, který brojí proti přísným restrikcím, neboť moc dobře ví, že jejich důsledky budou dlouhodobě skutečně tristní.

Živé vysílání německého lékaře Andrease Noacka na Youtube bylo o přísných německých karanténních pravidlech, proti kterým dlouhodobě protestuje. To přimělo stát, aby na něj vyslal několik policistů, kteří násilím vtrhli do jeho bydliště uprostřed vysílání na youtube, proto byl zásah náhodně nahrán a nyní je dál šířen.

Na videu, které se šíří na sociálních médiích, někdo náhle začne bouchat na dveře a o chvíli později je slyšet křik: „policie!“. Noackovi je pak nařízeno lehnout si na podlahu, kde ho křičící důstojníci zatknou.

Níže uvádím delší video z youtube, ale vzhledem k tomu, že tato sociální platforma ráda cenzuruje, uvádím pod ním další video z twitteru, které by snad zcenzurováno být nemělo (zkrácená verze):

https://youtu.be/1Zld6AAPsw4
Koronafašismus v praxi

O důvodu se spekuluje, nicméně tento lékař se spolu s dalšími účastnil všech německých demonstrací a jeho názory, kdy mimo jiné varuje před očkováním, se rozhodně těm, kdo mají „své plány“ nehodí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout