Rakousko: Mohamedáni natočili video z údajné popravy den po útoku ve Vídni

Rakousko: Mohamedáni natočili video z údajné popravy den po útoku ve Vídni

Možná vás ani neudiví, že ono video nazvali autoři v jejich kultuře běžnou zábavou. Autory videa jsou navíc muslimští vetřelci, kteří tvrdí, že jsou nezletilí. Nyní je možná čeká pobyt za vysokým plotem z ostnatého drátu kousek od našich hranic…

Šest mladých afghánských žadatelů o azyl natočilo video, na kterém je den po útoku ve Vídni vidět údajnou popravu v parku hradu Pottendorf (okres Baden).

Obrázek

Z videa popravy, které invazisté zveřejnili

Podle policie nebyly při rekonstrukci místa činu použity žádné zbraně. Video bylo zabaveno. Státní úřad pro ochranu ústavy a boj proti terorismu (LVT) v současné době tento obsah vyšetřuje. Motivy a pozadí Afghánců ve věku od 14 do 17 let jsou stále nejasné, nahrávka musí být ještě přeložena. Teprve pak bude možné určit, zda byl spáchán trestný čin.

Údajní teenageři prohlásili, že tyto klipy jsou v jejich kultuře „zcela normální“, a že to byl vtip. Norbert Hofer, předseda Svobodných (FPÖ), klip prohlásil za zesměšňování obětí útoku ve Vídni a požadoval, aby byli lidé, kterých se to týká, stejně jako jejich rodiče, deportováni: „Tato kultura, o které teenageři mluví, nemá v naší zemi místo. Každý, kdo považuje takové věci za vtipné a sdílí takové scénáře na videu na sociálních sítích, nemá v naší společnosti místo“.

„Dnešní falešná poprava je zítřejším teroristickým útokem,“ řekl k nahrávce Gottfried Waldhäusl, dolnorakouský radní za FPÖ. Požadoval také okamžité deportace. Poukázal přitom na azylové ubytování v Drasenhofenu (okres Mistelbach), kde téměř přesně před dvěma lety došlo k velkému rozruchu. Na konci listopadu 2018 došlo k pozdvižení poté, co tento politik nechal jiné mladé vetřelce umístit za ostnatý drát v azylovém zařízení v Drasenhofenu, protože se jednalo o notoricky známé potížisty. Ubytování je tedy nyní určeno právě pro takové případy problémových mladých vetřelců.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout