Bergoglio se staví coby nadčlověk – kritizuje jiné, že nedodržují nařízení, aniž by je sám dodržoval

Bergoglio se staví coby nadčlověk – kritizuje jiné, že nedodržují nařízení, aniž by je sám dodržoval

Snad nikdo, kdo dlouhodobě sleduje kroky tohoto satanáše na postu papeže nepochybuje, že byl František na papežský stolec instalován zcela úmyslně a s jasným zadáním.

Od samého začátku podporuje absolutně všechny šílenosti, s nimiž současná ideologie přichází, často i proti tomu, co by měl on sám hlásat. Podporuje nejen LGBTQ agendu a manželství homosexuálů, včetně adopcí, ale je dokonce velmi horlivým podporovatelem stěhování muslimských vetřelců do Evropy. Ostatně, on sám Evropan není, takže na našem kontinentě, ani na lidech zde žijících mu nezáleží.

Bergoglio tedy podporuje všechny aspekty současné ideologie, včetně kultu adorace černochů a protibělošské propagandy. Pak samozřejmě nikoho neudivilo, že podpořil rasisty z BLM, včetně nepokojů, které vyvolávali nejen v USA, ale také v některých zemích Evropy.

Bergoglio je však také nadšeným podporovatelem islamizace Evropy, proto také začal navazovat velmi úzké vztahy s nejvyššími islámskými představiteli, proto také podporuje muslimskou invazi a na druhé straně je to i důvodem faktu, že mu nijak nezáleží na jeho ovečkách v Africe či třeba v Pákistánu, což jsou země, kde jsou křesťané denně vyvražďováni.

Nicméně v současné době podporuje papež také veškeré restrikce a omezování, uzamykání ekonomik a zatímco rasisty z BLM vychvaloval a nikterak mu nevadily jejich demonstrace, při nichž rabovali a ničili, velmi silně zkritizoval všechny, kdo se vzpírají současným covidovým restrikcím. Stejně tak zkritizoval všechny vlády, které restrikce odmítají zavádět.

Chápu, že zejména u covidalarmistů v tomto bodě nejspíš vyvolá Bergoglio sympatie. Jenže on dodržování restrikcí požaduje jen zcela selektivně. Tedy nemusí je dodržovat v prvé řadě ne on. Nikdo proto Bergoglia nedonutí jít kamkoli s rouškou, po celou dobu restrikcí si hraje na nadčlověka, který roušky nosit nemusí, nicméně po ostatních je velmi striktně vyžaduje.

Opravdu je vyžaduje po všech? Ne, po všech skutečně ne. Nepožaduje je po některých dalších „lepšolidech“, jako třeba minulý týden nevyžadoval dodržování nařízených opatření po hráčích NBA, jak můžete vidět na videu:

Nadlidé nemusí dodržovat nařízení, po ostatních podlidech je požadují

Na setkání minulé pondělí, v době, kdy v Itálii i ve Vatikánu platila (a stále platí) přísná pravidla, je on ani skupina privilegovaných kolem papeže nemuseli dodržovat. Jen podotýkám, že hlavním důvodem návštěvy amerických basketbalistů nebyla debata o sportu.

Debatovali zejména o spolupráci Vatikánu s nebezpečnou militantní rasistickou skupinou Black Lives Matter. Ironií je, že v knize, kterou nedávno napsal, papež František udeřil na ty, kteří tvrdí, že nošení roušky je nesmyslné. Přitom sám Bergoglio si nasadí roušku jen výjimečně. Ve své knize mimo jiné píše:

„Některé skupiny protestovaly, odmítaly si držet odstup, pochodovaly proti cestovním omezením – jako by opatření, která musí vlády uložit pro dobro svého lidu, představovala nějaký politický útok na autonomii nebo osobní svobodu…“

To napsal ten, kdo sám nařízení dodržuje jen velmi sporadicky. Přitom Františkovi chybí část plic, logicky by tedy měl patřit do tzv. „rizikové skupiny“ a to o to spíš, že do této skupiny spadá i věkem. Jenže Bergoglio z nějakého důvodu moc dobře ví, že nošení roušek je zbytečné.

Všimněte si, kolik z těch, kdo sami roušky někdy až fanaticky nutí ostatním, bylo vidět v době restrikcí bez nich. Všichni známe od nás případ Prymuly, přistiženého bez roušky, jak vychází z restaurace, která měla být z jeho nařízení uzavřena. Mnozí z vás viděli záběry lékařů či politiků, kteří nasadili roušky až tehdy, když se rozjely kamery. A k podobným skandálům došlo i v jiných zemích.

Bergoglio svým chováním jen potvrzuje, že je dalším figurkou ve hře globalistů. Figurkou, která hraje přesně podle předem daných instrukcí.

Bergoglio vždy bez roušky, avšak směrem k odpůrcům roušek spílá…
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

One thought on “Bergoglio se staví coby nadčlověk – kritizuje jiné, že nedodržují nařízení, aniž by je sám dodržoval

  1. Já bych nebyla tak příkrá.
    Dědouš roušku má, ale vzhledem k věku si jí raději nasazuje na plešku.
    Ve Vatikánu vanou prudké větry, tak aby mu nenastydla mozkovna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout