Němci se s mohamedány paktovali už za Adolfa, za Angely v tom pokračují

Němci se s mohamedány paktovali už za Adolfa, za Angely v tom pokračují

Dnes jsem narazila na celkem zajímavé video, které ukazuje vývoj islamizace patnácti nejvíce islamizovaných zemí Evropy. Je ovšem třeba podotknout, že se zde počet muslimů nepřepočítává na počet obyvatel, ale uvádí se pouze, kolik muslimů je v té které zemi v současnosti, ale i v letech předchozích a následuje jakási predikce vývoje až do roku 2100.

Jen na okraj poznamenávám, že ona predikce nepočítá s dalším nárůstem muslimské invaze, nepočítá však ani s konverzemi nemuslimů (už nyní v Německu nebo Francii konvertuje k islámu každou hodinu jeden člověk, tzn. 24 lidí denně) a nakonec se zde nepočítá s tím, že spousta původních obyvatel časem z nesnesitelného multikulturního pekla prchne. Takže předpovědi po roce 2020 berte z obrovskou rezervou, jsou velmi silně podsazené.

Graf má význam jen pro ukázku vývoje islamizace do roku 2020, neboť nepočítá se všemi aspekty další islamizace

V tomto článku bych se však ráda věnovala již zmíněnému Německu, které nyní právě i díky politice své kancléřky v počtech muslimů v Evropě kraluje. I když v přepočtu na počet obyvatel by toto číslo nevyšlo tak nepříznivě, přesto lze predikovat již nyní, že další vývoj bude směřovat k výrazně vyšším číslům. To by nás ovšem – coby německou kolonii – mělo varovat, neboť dřív či později se podělí o své „hosty“ i se svými sousedy. Ostatně, jsem přesvědčena, že tak již činí, jen se to zbytečně nemedializuje.

Proč však Němci jsou ochotni se tak rychle islamizovat i přesto, že nikdy neměli žádnou muslimskou kolonii jako třeba Francie? Kolonie Německo mělo v černé Africe, ale v té době nebyly tyto země muslimské. Proč si tedy tak náruživě tahají do země muslimy a to navíc s tím, že v zemi požívají nebývalá privilegia?

Říká se, že Německo „vítá ve velkém“ právě proto, že má většina původních obyvatel jakýsi pocit viny za druhou světovou válku. Proč se ovšem tedy tento pocit viny neprojevuje směrem k těm, komu tehdy Němci skutečně ublížili?

Proč si naopak pocit viny „hojí“ na těch, s kým nacisté nadšeně kolaborovali? Vidíte v tom nějakou logiku?

Vždyť oni nepotřebují mít žádný pocit viny ze druhé světové války ve vztahu k Afgháncům, Syřanům, Tunisanům, Iráčanům, Somálcům nebo Turkům. Jenže právě tyto národnosti nyní v jejich žebříčku falešného altruismu zcela jasně vedou. Podobně, jako vedou Syřané, Turci a Afghánci v žebříčcích násilné trestné činnosti na území Německa.

Pokud se podíváme do historie, tak Hitler si byl velmi blízký s palestinským muftím Haj Aminem al-Husejním, přičemž jejich názory si velmi souzněly. Ostatně, dodnes mají muslimové mnohdy Hitlera za hrdinu, rozhodně ne za negativní postavu historie.

S Koránem proti Hitlerovi a za svobodu Evropy — 2. světová válka
Známý obrázek palestinského muftího a Hitlera
Who was Haj Amin al-Husseini, the Grand Mufti of Jerusalem? - Israel News -  Haaretz.com
Haj Amin al-Husseini – velký přítel Hitlera
Setting the Record Straight | www.yadvashem.org
Hitler islám obdivoval a zřejmě i muftí Hitlera, jak je vidět na jeho pozdravu
Kategorie: National-Sozialismus - PI-NEWS
Halim Malkoč – Wikipedia
13. horská divize SS „Handschar“ (1. chorvatská) – Wikipedie

Muslimský prapor SS Handžar se na Balkáně dopouštěl skutečných bestialit.

Hitler islám obdivoval, obdivuje ho také Merkelová, avšak pár rozdílů v jejich ideologiích najdeme. Především Merkelová se snaží vymýtit árijskou rasu, kterou Hitler tak nadnášel a nadřazoval. Dnes je naopak v kurzu Afričan, ideálně coby manžel nějaké mladé modrooké blondýnky. Pokud není Afričan, pak alespoň Arab či Turek.

Nicméně k těm, jimž bylo ze strany nacistického Německa skutečně ublíženo, se naopak tento evropský hegemon chová stále stejně macešsky. Nikdy jsme se nedočkali válečných reparací, ale ani jakýchkoli kompenzací. U totálně nasazených se čekalo, až jich co nejvíce vymře, než se začalo odškodné řešit. To bylo v době, kdy jich již přežívala jen hrstka.

Reparace nedostalo ani Polsko, Řecko nebo Holandsko, tedy další země, které na ně měly nárok. Peníze cpe Německo raději do muslimských vetřelců, kteří se mají nyní mnohem lépe, než němečtí důchodci.

Němci zvou do Evropy další džihádisty, na svém území jich „odchovávají“ zdaleka nejvíc z celé Evropy. Němci se tedy od války nijak nezměnili. Těm, jimž škodili tehdy, škodí i dnes. Už třeba jen tím, jak dlouhodobě tlačí kvóty, alias „spravedlivé přerozdělování“ nebo „unijní solidaritu“. Německo se také plete do politiky jiných zemí, samozřejmě vše se děje přes Brusel a s pomocí kolaborantů z jednotlivých zemí (viz Jourová). Tak nyní tlačí na změnu politiky Maďarska a Polska.

Časem sami uvidíte, kolik trestných činů se bude dít na našem území i zásluhou vítací politiky Německa. Už i tak si hosté Merkelové mohou chodit po Evropě jak libo, takže i nyní se objevují incidenty jejich hostů i mimo hranice Německa. U nás je známým případ znásilnění nezletilé dívky na severu Čech. I tehdy stál za činem africký muslimský vetřelec, který přišel na naše území z Německa.

Němci, nadšeně vítající muslimské vetřelce, se tak jen vrací nějakých 80 let nazpět, kdy jejich vedení také adorovalo islám a využívalo islámských bojovníků. Rozdíl je jediný: Tehdy se islámští fanatičtí džihádisté nepostavili proti řadovým Němcům, nyní jsou do Německa a Evropy vůbec nasouváni hlavně proto, aby původní obyvatele přečíslili a zlikvidovali.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.