Další záměrně založený požár v Řecku – tentokrát na ostrově Samos (videa)

Další záměrně založený požár v Řecku – tentokrát na ostrově Samos (videa)

Jistě si všichni pamatujete na požár na ostrově Lesbos, kde před časem afghánští vetřelci zapálili tábor Moria. Vrcholem pak je, že nešlo o jejich nápad, na to by jejich inteligence zřejmě nestačila. To, aby tábor zapálili, jim poradili členové jisté promigrační neziskovky. Afghánští vetřelci se tak ujali své role na jedničku, tábor vyhořel – bez obětí, neboť tamní obyvatelé věděli, co se chystá – a mnozí z bývalých obyvatel tábora se pak o to snadněji dostali do Západní Evropy, kam od začátku mířili.

To, co se dalo poté očekávat, je nyní realitou – vetřelci začínají zakládat požáry i jinde s tím, že si jsou velmi dobře vědomi, že jim to pomůže dostat se rychleji tam, kam skutečně od začátku mířili.

V táboře na řeckém ostrově Samos vypukl mohutný požár. Oheň byl údajně založen záměrně. Hasiči nyní dostali oheň na Samosu pod kontrolu, protože měl – oproti požáru v táboře Moria – omezenou velikost (jedno ohnisko požáru, u Morii bylo ohnisek víc) a rychle jej zvládlo 18 hasičů pomocí devíti vozidel.

Mnoho tamních obyvatel však muselo být evakuováno. Několik stanů bylo také vážně poškozeno, ale podrobnosti o počtech zůstávají nejasné. Mnoho stanů je postaveno těsně vedle sebe v přeplněném táboře a plynové kanystry používané obyvateli k vaření, způsobily menší výbuchy. V současné době žije v táboře Vathy na ostrově Samos více než 3 800 lidí, přičemž původně byl kapacitně určen pro 650 lidí.

Oheň byl údajně způsoben výbuchem plynových lahví v kuchyni. Podle starosty Vathy byl oheň založen záměrně. Požaduje okamžitý přesun vetřelců na řeckou pevninu.

Ani se nedivím, že se starosta chce invazistů z částečně vyhořelého tábora zbavit a poslat je na pevninu. Lokality, v nichž se tábory nacházejí, jsou dlouhodobě sužovány značnou kriminalitou.

Ostatně, ono se najde i dost sluníčkářů, kteří vetřelce z dalšího vyhořelého tábora rádi přijmou. Je až udivující třeba i to, kolik našinců po podobném obohacení tak touží.

Například nedávno natočil Seznam propagandistické video pro přijímání džihádistů z vyhořelého tábora Moria, což jsem nemohla neokomentovat už dříve zde. Přitom tyto vetřelce už odmítlo i jinak nadšeně multikulturní Švédsko s tím, že přijímat „nezletilce bez doprovodu“ z tábora Moria by bylo bezpečnostní riziko. To naši nadšení vítači – jak je vidět – podobné riziko velmi rádi podstoupí. Co by ostatně neudělali pro jeden velký multikulturní ráj!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout