Vítejte na webu bez politické korektnosti a bez servítků

Tento web je pokračováním mého blogu, který jste mohli téměř rok číst na stránkách Vox populi. V poslední době jsem se stala terčem nepříjemných útoků, takže jsem se rozhodla z blogu stáhnout, i když se tam zatím jednou za čas nějaký můj článek objeví. Přece jen se nejednalo o můj vlastní blog, seznala jsem tedy, že bude lepší buď s psaním úplně přestat nebo jej omezit a alespoň s články, které by mohly vadit, se přesunout na svůj vlastní web, za jehož obsah již ručím jen já sama.

V současné době tedy můžete moje nové články číst především na tomto webu či jednou za čas i na původním blogu, kde mne najdete stále pod přezdívkou Slovanka.

Také zde vám přinesu každý den nové informace nejen z islamizované Evropy. Najdete zde jak příběhy multikulturního soužití, tak moje reakce a komentáře na aktuální politické dění u nás i ve světě. A především, všechny informace jsou ozdrojované, tedy ručím za jejich pravdivost.

Ve svých článcích budu nadále brojit proti islamizaci Evropy, politice EU, masové muslimské invazi, cenzuře, genderismu a protibělošskému rasismu. A především pak proti těm, kdo vše uvedené organizují a podporují.

Hana alias Slovanka