Podívejte se, co pro nás plánují ti, kdo řídí svět

Podívejte se, co pro nás plánují ti, kdo řídí svět

Už několik svých článků jsem věnovala tématu tzv. Velkého resetu, tento článek je dalším slíbeným pokračováním. Nyní i nejvýše postavené elity, tedy ti, kdo skutečně řídí svět, přiznávají, že pro nás všechny chystají takovou budoucnost, v jaké by mimo jiné neměl nikdo nic vlastnit. Ve videích níže (pouze v AJ) se dozvíte vše o plánech, které ovšem – jak záhy zjistíte – přesně kopírují Agendu 2030, ale shodují se i s tím, co prosazuje například EU, která je ostatně těmito elitami přímo řízena. Pokud neumíte anglicky, nevadí, v kostce vám popíšu, oč konkrétně v plánech těchto psychopatů, kteří ovšem řídí svět, jde.

na videu můžete vidět tváře těch, kdo rozhodují o budoucnosti světa

Řada západních mocností se nyní sjednocuje za deklarovaným plánem využít pandemii korony k „restartu“ celého světa. „Velký reset“ je oficiální iniciativou Světového ekonomického fóra WEF, která má přetvořit kapitalismus a vytvořit „inkluzivní“ globální svět, kde je prioritou takzvaná rovnost mezi lidmi a „klima“. Mimo jiné, WEF chce, aby si lidé půjčovali věci místo toho, aby je sami vlastnili.

Západní lídři nyní postupují kupředu s „Velkým resetem“, globální protinacionalistickou iniciativou, kterou loni zahájilo Světové ekonomické fórum WEF. To bylo také tématem zasedání WEF v lednu 2021. Národy a národní státy musí ve jménu globalizace skončit. Také to byl jeden ze závěrů WEF.

Podle WEF je zapotřebí „spravedlivější, udržitelnější a odolnější budoucnost a nové sociální smlouvy zaměřené na lidskou důstojnost, sociální spravedlnost a sociální rovnost“.

Někteří tvrdí, že „Velký reset“ je konspirační teorie, ale ve skutečnosti je to oficiální koncept, který WEF a několik světovládců otevřeně používá.

Záměrem je využít uměle vyvolanou pandemii covidu-19 coby záminku k „restartu“ světa založeného na globálním rovnostářství a politice, která upřednostňuje klima.

Kapitalismus má být přepracován a svět se stane „udržitelným“.

WEF mimo jiné chce, aby si lidé půjčovali věci místo toho, aby je vlastnili soukromě, protože je to tak „udržitelnější“. K tomu jen podotýkám, že by úplně stačilo, kdyby se vše vyrábělo tak, jako kdysi. Tedy tak, aby věci byly funkční a vydržely co nejdéle.

podle tohoto videa by časem neměl nikdo nic vlastnit

„Za 50 let možná nic nebudeme vlastnit,“ říká se ve filmu výše, který WEF publikoval již před čtyřmi lety. Tedy tyto plány nejsou žádnou novinkou, já sama považuji za oficiální start Velkého resetu rok 2015, kdy byla představena a posléze podepsána Agenda 2030. V témže roce začala i velká muslimská invaze, která je ovšem také součástí plánů Velkého resetu.

„Nebudete vlastnit nic, a budete šťastní,“ říká dále zpráva WEF. Svět bude „rovnější“, jak se nám snaží namluvit globalisté z WEF. Jenže jak chtějí docílit rovnosti? Zchudnutím západního světa a postupným stěhováním lidí z rozvojových zemí do zemí rozvinutějších. V plánu je přestěhovat do roku 2030 miliardu(!!) lidí.

„Naše systémy je třeba restartovat,“ říká se ve filmu, který se snaží vyděsit diváky tvrzením, že svět není udržitelný, budeme-li žít tak, jak je tomu dnes. Ve filmu pak stisknou tlačítko „Reset“ v počítači. Všechno by mělo být restartováno.

Začátkem tohoto týdne francouzský prezident Emmanuel Macron prohlásil, že „kapitalismus již nefunguje“. „Z této pandemie se dostaneme pouze s ekonomikou, která více přemýšlí o boji proti nerovnostem,“ tvrdí Macron.

Klaus Schwab, předseda Světového ekonomického fóra, sdílí názor, že kapitalismus je třeba zcela předělat.

„Musíme hledět do budoucnosti. Jsme v historickém a kritickém okamžiku, kdy můžeme zcela obnovit budoucnost, obnovit naši politiku,“ řekl minulý týden v rozhovoru pro Bloomberg.

„Musíme se poučit z pandemie a vybudovat svět, který bude odolnější, inkluzivnější a udržitelnější. WEF mobilizuje všechny dobré lidi a na základě jejich nápadů ukazuje, jaká pravidla by měla platit v budoucnu.

OSN také podporuje celosvětový globalistický projekt. Jeden svět, jedna světová vláda, jedna elektronická měna, žádná hotovost, žádný soukromý majetek (to samozřejmě nebude pro tyto (j)elity platit, neboť ty už vlastní celý svět).

„Velký reset je vítaným uznáním, že tato lidská tragédie je budíček. Je důležité, abychom vše přehodnotili, znovu budovali, přetvářeli, obnovili a vyvážili svět. To je zásadní pro budování světa, který potřebujeme,“ řekl generální tajemník OSN. António Guterres ve videu na youtube kanálu WEF.

Sky News obviňuje iniciativu WEF, že prosazuje nebezpečnou marxistickou utopii pro zničení kapitalismu.

„Je opravdu děsivé, že muž tak vzdělaný a mocný jako Schwab využil své údajně nezávislé ekonomické organizace k tomu, aby podepsal nejsmrtelnější sociální experiment 20. století,“ píše autor v článku.

Autor zmíněného článku se zřejmě nemýlí, neboť WEF se svými záměry nijak netají.

„Potřebuje kapitalismus trochu marxismu, aby přežil čtvrtou průmyslovou revoluci?“ je název článku na webových stránkách WEF.

Uvádí, že „vzájemné obohacování myšlenek mezi kapitalismem a marxismem je hodno seriózní diskuse“.

Mimochodem, podívejte se na to, jak se nápady globalistů (ne)líbí. V tento moment má hlavní propagační video WEF 1,5 tis. like (líbí) a 12 tis. dislike (nelíbí). Je ovšem možné, že si začne s „palci“ i zde Youtube manipulovat, jako v případě videí Bidena. Proč nám tedy chystají takovou budoucnost, kterou si většina z nás nepřeje?

Protože korporátní fašisty, kteří momentálně vedou svět k postupné záhubě, názor lidí – obzvlášť pak obyvatel Západu, tedy Evropanů, Američanů, Australanů – nezajímá…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.4]

15 thoughts on “Podívejte se, co pro nás plánují ti, kdo řídí svět

 1. Mám z těch hnusáků zase celý den blbou náladu. Ale zas na druhou stranu to sem ládujte – na všechny světové strany… aby lidé poznali své zabijáky.

 2. Ano, velmi dobře napsáno, „oni“ změnili terminologii a plán NWO je nyní „Velký reset“! Cíl zůstává stejný, něco jako feudalismus, ovšem s využitím nejlepších vědeckých a technických vědomostí a zhruba jedna miliarda slouhů a k tomu represivní aparát pro udržení moci! Vše k tomuto cíli směřuje a zřejmě v pandemii viru vymyslí vylepšení…..

  1. Samozřejmě. Oni sami tím de facto potvrdili, že NWO není žádnou konspirací. Přitom všechny, kdo v minulosti na plány, které se momentálně realizují, upozornili, nálepkovali za konspirátory. Tímto se jen potvrzuje, že to, co je dnes „konspirace“ bude zítra potvrzenou realitou. Hodně sleduji zahraniční média a musím ovšem zkonstatovat, že hodně lidí se v tomto směru probouzí, ale spíš jen v zahraničí. U nás je ta většina stále taková „ovčí“. Co neřekne ČT a politické loutky, to není pravda..

 3. To je nesmysl, že řídí svět. Chtěli by řídit, ale svět se atomizuje. Možná se shlédli v Číně, kde spojili kapitalismus s totalitou. Ale takovou totalitu nezavedou.
  “ chystají takovou budoucnost, v jaké by mimo jiné neměl nikdo nic vlastnit. “ To už jsme tu měli, socialistické vlastnictví, ale nefungovalo.
  A sdílení věcí? Ze sdíleného auta bude do roka vrak, to si pište. Jsou směšní, ale dobře, že o nich píšete.

  1. Zatím řídí především EU a teď vlastně i USA. Oni sami by chtěli jeden globalizovaný svět – jedna vláda, jedna měna… Nejspíš to skutečně na nějakou dobu realizují, ale jistě ne plošně, jenom v těch částech světa, které plně ovládli už teď… Jde o země, které jsou pod plným vlivem Deep state. Ovšem právě EU tam taky patří..

 4. To je všechno pěkné, ale blbé je, že tady si to přečtou jen čtenáři , kteří to vědí.
  Ti kteří by si to měli přečíst, sem asi nechodí.
  Kdyby jo, tak by ty diskuse asi vypadaly jinak.
  ?

 5. Řekl bych, že to, co nám chystají je nějaká zvrácená kombinace, kterou bych nazval ,,komunistický fašismus“. Komu se nebude líbit předurčený způsob života, nebo se nebude chovat, jak se předpokládá ( tedy jako robot bez vlastního názoru ), nebude trestán srážkou nějakého debilního morálního kreditu, ale bude z virtuálního systému ( kterým budeme povinně sledováni a řízeni všichni ) eliminován a poté i fyzicky determinován. PROSTĚ ZMIZÍ!!!

 6. Jen aby se pak nedivili, že přijde revoluce, ale ne ta, co tu byla v listopadu 1989. To nebudou cinkat klíče, ale nábojnice a budou cvakat závěry zbraní. Lidé si nenechají líbit, co mocní by zavedli. Kdo zná Machiavelliho Vladaře, tak ten ví, že kdo si dovolí sáhnout na majetek poddaných, se zlou se potáže.

 7. Udělat revoluci, vystoupit z EU, vystoupit z NATO a vyhlásit neutralitu. Vlastní měnu už máme. Když to uděláme, přidají se Slováci, Maďaři a myslím, že i Poláci. V4 se stane silnou konkurencii zkrachované EU. A Bělorusko, Rusko a Ukrajina bude radši obchodovat s námi, než s EU, které jen vymejšlí sankce.

  1. Vladimíre, V4 je fikce, máme rozdílné priority.
   Maďaři toužej po Velkých Uhrách, proč asi rozdávají občanům s maďarskými koŕeny maďarské pasy. I těm v Horních Uhrách = na Slovensku.
   Poláci mají panickou hrůzu z Rusů a proto jsou zaražení v americké řiti.
   A Slováci jsou kapitola sama pro sebe, nechci to rozvádět.
   Češi budou vždycky švejkovat, bo se nám to v minulosti vyplatilo.
   Praha zůstala v celku a Varšava byla zplanýrovaná.

  2. Ona ta V4 opravdu neexistuje, vždyť i v Bruselu si jdou vzájemně po krku (viz Jourová). A vystoupení z EU a NATO, v zemi, kde 90% lidí volí opakovaně u všech voleb kované eurohujery?? Pokud někdy z EU odejdeme, tak budeme těmi, kdo jako poslední ten eubordel zhasne. Ale to už z nás bude jen součást německého chalífátu. ??

   1. Slovanko, v tomhle 100% souhlas.
    ???
    Včera jsem to ze zoufalství zkusila na Hovinkách, hned první den jsem dostala zaracha na 24 hod.
    ?
    Držte se !!!!!!
    ????????

   2. Koukám, že sem chodí i Maximus. A Pavel, Pijáček…
    Kdybyste psala nějaký koment na PP, tak je tam pozdravujte, stýská se mi, vlastně i po tom Indočechovi Malému velkému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout