Problémy se stránkami a komentáři

Problémy se stránkami a komentáři

Už asi dva týdny jsou opět problémy se stránkami, i když již ne takového rozsahu jako kolem Velikonoc. Nejprve to vypadalo, že jde o problém pouze u mne, nicméně postupně jsem byla informována o problémech i od některých čtenářů.

Postupně jsem se snažila zjistit, co za výpadky stojí, nicméně zatím se mi nepodařilo problém plně vyřešit, což může opět naznačovat útoky (ale zatím je to nejisté).

Problém se týká zpomalování stránek, občas chybových hlášek a také zpomalování zveřejnění komentářů. Přišlo mi už více stížností na cenzuru komentářů, nicméně nic cenzurováno není, jen se občas zveřejnění „zadrhne“ a komentář se objeví třeba až po několika minutách (případně je dobré příspěvek aktualizovat).

Jde o stejný problém, jaký mne omezuje ve zveřejňování článků, kde mi občas trvá dlouhé minuty, než se podaří hotový příspěvek zveřejnit.

I když jsem už o nutnosti řešení problému mluvila v posledním pořadu na YouTube a Rumble, ne každý to zřejmě zaznamenal. Proto jsem se rozhodla vás nyní informovat ještě v článku.

Problémy se stránkami jsou poněkud jiného typu než při útocích kolem Velikonoc, kdy stránky téměř nefungovaly.  Velmi záleží na tom, kdy zrovna na stránky jdete, někdo tak může mít pocit, že nejdou téměř vůbec, jiný se možná diví, co to tady píšu, protože v době, kdy stránky čte, fungují normálně.

Nicméně vzhledem k tomu, že jsem v poslední době jinak velmi zaneprázdněna a sotva stíhám vkládat články, nemám už čas na detailnější  řešení problémů. Za rady na řešení, které jsem už od některých z vás dostala, děkuji.

Některá možná řešení problému jsem už vyzkoušela, ale zatím nic nefunguje 100%. Bude proto zřejmě nejlepší zajistit technickou údržbu a ochranu stránek, aby už k výpadkům nedocházelo.

Během příštího týdne bych měla mít v onom hektickém období konečně více klidu, tak si na vše uvedené najdu čas a zajistím jak co nejlepší ochranu, tak i pravidelnou údržbu stránek.

Samozřejmě to bude něco stát, takže pak už budu nucena vybírat i dobrovolné příspěvky právě na tyto další zvýšené výdaje za stránky. 4 roky jsem se tomu vyhýbala, ale dále už stránky zřejmě nebudu schopná dotovat.

O tom vás ale budu včas informovat.

Prosím proto o strpení, do týdne by mělo být vše v naprostém pořádku. Děkuji za pochopení.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Problémy se stránkami a komentáři

  1. Tento rok bude spustena nova paywall platforma pre tvorcov digitalneho obsahu, na ktorej vyvoji sa podielam. Takze poriesit hosting a financnu stranku projektu potom nebude problem, ak bude zaujem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *