Více než 1 600 lékařů a vědců vyzývá k okamžitému zastavení takzvaného očkování proti Covidu

Více než 1 600 lékařů a vědců vyzývá k okamžitému zastavení takzvaného očkování proti Covidu

V poslední době bylo zveřejněno už několik studií, které potvrzují, že genové injekce mnoha lidem ublížily, ale nikomu nepomohly. Mezitím se připravují další mRNA „vakcíny“ proti ptačí chřipce. Lze očekávat, že tyto „vakcíny“ budou lidem vnucovány v případě, že se rozběhne „plandemie 2,0“ v podobě zmutované (laboratorně upravené) ptačí chřipky.

Průběžně před genovými injekcemi varovalo mnoho lékařů a dalších odborníků, kteří se nakonec spojili a nyní vyzývají k úplnému zastavení podávání injekcí, které mnoha lidem poškodily zdraví a jsou i příčinou mnoha úmrtí.

Skupina více než 1 600 lékařů, vědců a akademiků podepsala prohlášení vyzývající k „okamžitému pozastavení“ mRNA vakcín COVID.

Prohlášení nazvané „Dohoda naděje“ bylo podepsáno 3. července. Jeho nejvýznamnějšími signatáři byli diagnostická patoložka Dr. Clare Craigová, lékař a youtuber Dr. Suneel Dhand a evoluční biolog a podcaster profesor Bret Weinstein. Prohlášení získalo celkem 26 281 podporovatelů, včetně 811 lékařů, 2 102 dalších zdravotnických pracovníků a 867 vědců a akademiků.

„Rostoucí množství důkazů naznačuje, že rozsáhlé zavádění nových produktů mRNA vakcíny Covid-19 přispívá k alarmujícímu nárůstu invalidity a nadměrných úmrtí,“ začíná prohlášení.

„Pozorovaná souvislost mezi zaváděním vakcíny a těmito znepokojivými trendy je nyní podpořena dalšími významnými zjištěními.

Patří mezi ně objev věrohodných biologických mechanismů poškození prokázaných v laboratorních a pitevních studiích, stejně jako vysoká míra nežádoucích účinků pozorovaných v randomizovaných klinických studiích a národních sledovacích programech.

Dohromady tato pozorování naznačují příčinnou souvislost,“ uzavírá skupina odborníků.

„Této nové technologii bylo uděleno povolení k nouzovému použití k řešení situace, která již neexistuje,“ pokračuje prohlášení.

„Do budoucna bude důkazní břemeno ležet na těch, kteří tyto produkty stále obhajují, aby přesvědčivě prokázali, že nevedou k čisté škodě. Dokud nebudou takové důkazy předloženy, regulátoři by měli pozastavit jejich používání jako součást standardního lékařského preventivního opatření.“

„Patřilo mezi ně: ‚především neškodit‘, informovaný souhlas, tělesná autonomie a představa, že dospělí chrání děti – ne naopak.

Obzvláště znepokojující byla také eroze svobody projevu – demokratického principu, který podporoval schopnost zpochybňovat nevyzkoušené intervence a zároveň zajišťoval, aby byly dodržovány jiné principy.

Důsledkem bylo vystavení veřejnosti, zejména zdravých mladých lidí – včetně dětí – nepřijatelným rizikům újmy,“ uvedli odborníci.

„Lékařská profese musí jít příkladem a přiznat, že jsme sešli z cesty,“ uvedla skupina lékařů a dalších akademiků.

„Doufáme, že tím, že upozorníme na tyto lékařské a etické problémy spojené s reakcí na Covid-19, potvrdíme a posílíme výzvu ke zjištění relevantních faktů a zajištění zásadních ponaučení.

Je zapotřebí poctivého a důkladného vyšetřování, které se zaměří na základní příčiny, které nás dovedly až sem, včetně institucionálního skupinového myšlení, střetu zájmů a potlačování vědecké debaty.

V konečném důsledku usilujeme o obnovení závazku k základním principům etické medicíny a návrat do éry, ve které usilujeme o transparentnost, odpovědnost a odpovědné rozhodování v oblasti medicíny a veřejného zdraví,“ uzavírají odborníci.

Jak poukázali lékaři v „Dohodě naděje,“ přesvědčivé důkazy ukázaly, že experimentální injekce proti Covidu způsobily miliony úmrtí a vážných zranění, a nedávné dramatické prohlášení bývalého ministra japonské vlády, který se za taková úmrtí omluvil, to dosvědčuje.

Kromě důkazů o úmrtích a vážných zraněních v důsledku takzvaného očkování proti Covidu se dále ukázalo, že injekce nezabraňují přenosu viru.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Více než 1 600 lékařů a vědců vyzývá k okamžitému zastavení takzvaného očkování proti Covidu

  1. Skôr sa zamýšľam, čím nás nakoniec prekvapí rok 2025, keďže sa ani nenazdáme a už tu bude… Bude či nebude meškať Deagle prognóza alebo sa nenaplní úplne?! Kedy to tie krysy spustia?! Príde aj finančný kolaps, aj veľké vymieranie alebo čo ešte?! Zatiaľ stíchli debaty a názory na Deagle prognózu…
    https://lipovylist.cz/wordpress/generalni-reditel-spolecnosti-pfizer-rika-ze-covid-byl-jen-test-zkouska-na-neco-vetsiho-co-teprve-prijde/

  2. Takovéto informace se nějak záhadně nikdy nedostanou do hlavních médií a to prosím celosvětově. Že by je všechny kdosi za oponou cenzuroval ??? No známe jednu malou skupinku co to má ve svém programu a zřejmě to funguje, ale těch peněz co to musí stát hladovým zaprodaným novinářům. Ale co, papír ani barvy nejsou tak drahé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *