Kanárské ostrovy hlásí rekord: Masový exodus z Afriky (video)

Kanárské ostrovy hlásí rekord: Masový exodus z Afriky (video)

Jak již víte, tak v Africe se aktuálně chystá na cestu na Kanárské ostrovy (případně již na cestě jsou) více než 300 000 Afričanů. Na samotných ostrovech je to stále víc patrné, což se projevilo i na rekordní lednové invazi. Nikdy předtím nepřiplulo na ostrovy za měsíc leden tolik ilegálů jako letošní rok.

Protože ubytovací kapacity na ostrovech nejsou dostatečné, jsou brzy po připlutí budoucí Evropané letecky převezeni do pevninského Španělska – a odtud již zamíří do cílových zemí. Brzy poletí rovnou do té země, kam budou na základě migračního paktu přiděleni.

Video: Obohacovači jsou z Kanárských ostrovů letecky převáženi na různá španělská letiště, odkud se vydávají do cílové země. To je nyní každodenní realita:

Nikdy předtím nedorazilo na Kanárské ostrovy v lednu tolik migrantů jako letos. Úřady minulý měsíc napočítaly neuvěřitelných 7 017 Afričanů. Tohoto čísla bylo dosaženo za prvních šest měsíců loňského roku, letos za jediný měsíc.

Mezi migranty, kteří letos dorazili na ostrovy, je 5 777 mužů, 205 žen a 1 035 dětí a mladistvých (pozn.: 90% z nich je pravděpodobně dospělých).

Každý měsíc bylo kanárské vládě svěřeno do péče v průměru 32 „dětí.“ V důsledku toho musela být rychle otevřena nová přijímací střediska. Asi 15 % Afričanů, kteří přišli na ostrovy hledat útočiště, je údajně mladších 18 let.

Plán, který byl zahájen na Kanárských ostrovech na konci roku 2020, počítá s přibližně 7 500 přijímacími místy pro migranty. Madrid si však stanovil cíl, že nikdy nepřekročí 50 % kapacity.

V loňském roce vstoupilo na Kanárské ostrovy nelegálně téměř 40 000 migrantů.

Rychlý přesun dospělých migrantů do jiných míst na pevnině se proto stal základní strategií, jak zabránit kolapsu center umístěných na ostrovech.

Asi 85 % ze 106 lodí od začátku roku pochází z Mauritánie. Země je již nějakou dobu v centru pozornosti.

Dokonce i ministerstvo vnitra již varovalo, že na příležitost dostat se na Kanárské ostrovy a tím i do Evropy čeká více než 300 000 migrantů.

Tolik zpráva přímo z Kanárských ostrovů.

Již koncem tohoto měsíce bude platit migrační pakt EU, což znamená, že by mělo začít také přerozdělování („povinná solidarita“).  Pak už nebudou obohacovači dopravováni do Španělska, ale do země, do které budou EU přiděleni.

Připomínám, že naše vláda s paktem souhlasila…

 

I do pevninského Španělska připlouvají hordy džihádistů:

I tito doktoři a inženýři před pár dny dorazili na Kanárské ostrovy:

Pracovnice z neszikovky se o ně rády postarají a EU to zaplatí:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Kanárské ostrovy hlásí rekord: Masový exodus z Afriky (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout