MMF vyzývá vlády, aby zakročily proti protestujícím zemědělcům

MMF vyzývá vlády, aby zakročily proti protestujícím zemědělcům

Už vnímáte, kdo skutečně vládne? Nejsou to vlády, jsou to ti, kdo ovládají peníze. Konkrétně MMF (centrální banky, banka BIS), určující budoucnost nejen evropských zemí. Pokud bylo už dávno rozhodnuto, že Evropa má být zničena cestou plnění politiky zeleného údělu, tak se v těchto krocích musí i nadále pokračovat.

Proti zastavení německých jaderných elektráren samozřejmě MMF nic nenamítal, přestože bylo jasné, že jde o krok, který povede k deindustrializaci nejen Německa, ale časem i jeho satelitů.

Ničivá zemědělská politika EU se tedy podle MMF má praktikovat i nadále a na zemědělce se nemá brát žádný ohled. Nemělo by být toto vyjádření dalším popudem pro pokračování – a další vyostření – protestů?

Neobvyklé vměšování z Washingtonu: Mezinárodní měnový fond varuje vlády, aby neustupovaly protestům zemědělců. Šéfka MMF činí jasné prohlášení.

Výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová (pravidelný host srazů WEF i Bilderbergu) vyzvala  evropské vlády, aby požadavkům protestujících zemědělců nevyhověly a proti zemědělcům zakročily.

MMF, který působí po celém světě, tak zasahuje do demonstrací zemědělců, zejména v Německu a Francii, které trvají již několik týdnů.

Bulharka uvedla, že hovořila s mnoha zástupci ministerstev financí.

„Uznávají význam fiskální konsolidace. Ale také si uvědomují, jak těžké je stáhnout podporu,“ řekla šéfka  MMF a dodala: „Je snadné jim ustoupit. Je těžké to vzít zpátky.“

Obává se také, že vlny protestů zatlačí vlády do kouta, kde už nebudou moci dělat to, co je nezbytné k posílení ekonomik. „Pak přijde čas, kdy toho budou litovat,“ řekla.

Georgievová prohlásila, že má  pochopení na lidské úrovni pro obtíže, kterým zemědělci čelí.

„Není snadné dělat jejich práci,“ řekla ve čtvrtek na tiskové konferenci. „To by však nemělo vést k tomu, že vlády ustoupí jejich požadavkům.“

V posledních týdnech vyšly do ulic desetitisíce zemědělců, zejména v Německu a Francii, ale také v Belgii, Polsku, Nizozemsku, Rumunsku, Itálii, Řecku či Litvě.

Aktuálně již většina zemědělců otevřeně deklaruje, že protestují proti ničivému Green Dealu EU, který je však zaváděn i na národních úrovních.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “MMF vyzývá vlády, aby zakročily proti protestujícím zemědělcům

 1. Tá bulharská štetka je horšia. krutejšia a zákernejšia než Todor Živkov… Ale k veci: masové protesty podľa západného vzoru chystajú aj poľnohospodári v Poľsku, pretože súčasná vláda sa ani náhodou nedá nazvať vlasteneckou / nebola ňou ani tá predošlá/ a tiež ich chce likvidovať o. i. podporou dovozu ukrajinského potravinového odpadu.

  1. JEN ANIČKA a KRTECEK MELI U VIDLAKA PRIMA PLAN NARODNI ZACHRANY KTERY BYL POUZITELNY.

   Škoda,že ten zákeřný ničema je za to dal svému dvornímu cenzorovi,kryjícího se pod jménem NULA zcenzurovat.
   Pro ilustraci komu tam ten Vidlák ve skutečnosti svou cenzurou slouží se podívejte na zlovůlí jeho cenzora 00.
   Jenda ,tamní komentátor se mu tam zeptal ,proč byl smazán jeho koment o tom,že mezi 20 nejbohatšími státy světa je hned 9 z EU.
   Odpověď NULY byla pozoruhodná

   „SMAZAL JSEM TE,PROTOŽE MÜŽU.Tebe smazu i kdyby jsi napsal Pythagorovu větu správně“

   Tak a tento D.S.Vidlak chce být ministr prostřednictvím svého tzv „kritického“ webu prý ministr ,zemědělství a na oko má k tomu stačít „dřistat“ „na pódiu.
   Fuj,fuj,to je hnůj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout