Velká Británie: Trans klinika zprznila 73 tří a čtyřletých dětí a stovky dalších dětí ve věku 5-6 let

Velká Británie: Trans klinika zprznila 73 tří a čtyřletých dětí a stovky dalších dětí ve věku 5-6 let

Ve stále více zemích vede nekončící trans propaganda k nárůstu počtu dětí, které prochází trans klinikami. Jde na jedné straně o velmi lukrativní byznys, na té druhé o způsob, jak přispět k depopulační politice. Jedinci, přeoperovaní mnohdy ještě před pubertou, jsou  samozřejmě navždy vyřazeni z reprodukce.

A již nestačí cílit na děti těsně před pubertou nebo v pubertě – trans lobby se již zaměřuje i na ty nejmenší. To samozřejmě znamená, že se daří patřičně indoktrinovat nejen děti, ale také jejich rodiče, kteří musí se zákroky či podáváním blokátorů puberty souhlasit.

Dítě ve věku 3-6 let jistě samo od sebe neprohlásí, že je trans, v těchto případech jde vždy o manipulaci ze strany dospělých – ať už rodičů nebo třeba vychovatelů v mateřských školách či „lékařů.“

Šílené je, že trans kliniky v zemích jako USA, Kanada či Velká Británie skutečně nezletilé děti przní nejen duševně, ale i fyzicky – zpočátku jde zpravidla o různé psychoterapie či hormonální terapie, ale v o něco vyšším věku již dítě podstupuje i první operace změny pohlaví. Samozřejmě jde o operace nezvratné.

V mnoha případech jsou postiženy děti, které měly úplně jinou diagnózu, ale rodičům „lékaři“ podsunuli nesmysl, že je dítě trans, aniž by odhalili skutečnou diagnózu.

Žaloby na trans kliniky i na ty, kdo tam děti posílají, se nyní v „pokrokových“ zemích množí. To by mělo být varováním před tím, aby bylo podobné prznění dětí zaváděno také u nás.

Tlaky na to rozhodně jsou, protože v mainstreamu se již články podporující tyto zvrácenosti občas objevují.

Děti ve věku od tří let byly odeslány na transgenderovou kliniku „Gender Identity Development Service“ britské socializované medicíny, přičemž v posledním desetiletí tam byly odeslány stovky velmi malých dětí.

382 dětí ve věku do šesti let bylo v posledních deseti letech odkázáno na Službu pro rozvoj genderové identity (GIDS) v Tavistock and Portman Trust, běžně známou jako transgenderová klinika Národní zdravotní služby.

Čísla, která zveřejnil deník Daily Mail, odhalují, jak byly i ty nejmenší děti tlačeny do interakce s kontroverzní klinikou, aby si změnily pohlaví, a že počet lidí, kteří jsou zmiňováni na GIDS, v posledních letech prudce vzrostl.

Na kliniku, která nemá žádnou oficiální věkovou hranici pro ty, kteří ji navštěvují, bylo v letech 2010 až 2020 odesláno 12 tříletých dětí, stejně jako 61 čtyřletých, 140 pětiletých a 169 šestiletých. Počet mladých lidí, kteří jsou každoročně posíláni do GIDS, ukazuje, jak rychle se tento koncept šíří, přičemž v letech 2010-11 to bylo 136 doporučení a o deset let později 3 585.

Již dříve bylo oznámeno, že klinika „léčila“ asi 19 000 dětí všech věkových kategorií během 25 let.

Zpráva Daily Mail také citovala vlastní pokus kliniky Tavistock obhájit tato čísla a trvala na tom, že i když přijímala doporučení pro tříleté děti, ve skutečnosti neprováděla to, čemu eufemisticky říkají „léčba“ na dětech.

Personál prý v jejich případě obvykle pořádá jednorázovou diskusi s rodiči nebo pečovateli, aby jim poskytl podporu a rady.

Genderová klinika Tavistock Trust musela být s ostudou uzavřena poté, co se díky informátorům dostaly na veřejnost zprávy o tom, co se tam skutečně stalo dětem, které byly indoktrinovány, aby si nechaly změnit pohlaví.

Služba byla shledána jako neadekvátní, protože někteří pacienti byli příliš rychle odkázáni na změnu pohlaví, přičemž některým dětem byly nasazeny blokátory puberty po jediné konzultaci.

Nicméně uzavření kliniky neznamená, že by se s przněním dětí přestalo. Ve skutečnosti se uzavření kliniky zpozdilo nejméně o rok, protože NHS chce zřídit více trans klinik, které by ji nahradily.

Více než tisíc rodin údajně podniká právní kroky proti klinice za to, že špatně diagnostikovala jejich děti a v mnoha případech údajně způsobila obrovské škody, včetně toho, že teenagerům byly odříznuty části těla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Velká Británie: Trans klinika zprznila 73 tří a čtyřletých dětí a stovky dalších dětí ve věku 5-6 let

  1. podla mna by vseci lekari co sa na niecom takomto podielaju mali byt dozivotne zabasnuti. ale je dolezite tu poznamenat ze za tymto stoja primarne rodicia tychto deti. oni nesu bremeno viny.

  2. Šaría, šaría, šaría. Tá najtvrdšia saudskoarabská. Neexistuje iné účinné riešenie opísaného problému, ani mnohých iných /napr. drogových/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout