Velšská vláda využívá 14leté školačky, aby do země přilákala více „obohacovačů“ z Afriky a Středního a Blízkého východu (video)

Velšská vláda využívá 14leté školačky, aby do země přilákala více „obohacovačů“ z Afriky a Středního a Blízkého východu (video)

V některých zemích se vlastně ani netají tím, proč jsou do Evropy zváni mladí muslimové ve vojenském věku. Minimálně různé seznamovací programy pro mladé místní dívky a „nové“ obyvatele ukazují, že cílem je nejen výměna obyvatel, ale také jejich míchání.

To nám ostatně naznačuje i stále víc reklam, filmů a seriálů. Již za Merkelové byly v Německu pořádány hromadné seznamovací akce mladých středoškolaček – většinou šlo o dívky kolem 15 – 18 let – s nově příchozími mladými Araby či Afričany.

Velšská labouristická vláda použila dolary daňových poplatníků k tomu, aby využila nezletilé dívky k přilákání ilegálů z Afriky a Středního východu do Walesu.

Promo video začalo tím, že dvě nezletilé dospívající dívky vítaly migranty a dávaly jim najevo, že přijedou do přívětivého prostředí.

„Utéct ze své země je těžké, ale Wales chce, abyste se cítili vítáni,“ řekla jedna z dívek v nedatovaném videu.

Druhá nezletilá dívka se přidala: „Velšská rada pro uprchlíky vám chce pomoci. Můžete je kontaktovat zde,“ řekla, když se na obrazovce objevily kontaktní informace.

„Velšská koalice pro uprchlíky je sdružení organizací, které ve Walesu pracují s žadateli o azyl a uprchlíky ve všech fázích jejich cesty a s komunitami, ve kterých žijí,“ uvedla Velšská koalice pro uprchlíky.

„Pracujeme společně, abychom zajistili, že naše omezené zdroje budou moci být využity co nejefektivněji a abychom mohli mluvit jedním hlasem o politikách a postupech, které ovlivňují lidi, kteří hledají bezpečí ve Walesu.“ řekl WRC.

Dospívající dívky slíbily uprchlíkům všechny druhy „bezplatných“ programů, jako je pomoc při vyřizování bankovních účtů, zdravotní péči, sociální dávky, vzdělávání, lekce angličtiny a pomoc při hledání lékařů.

„Tady ve Walesu je mnoho pracovních příležitostí,“ řekla jedna z nezletilých dívek.

Proč velšská vláda využívá nezletilé dospívající dívky k tomu, aby nalákaly muže ve vojenském věku ze zemí, kde neexistují tresty za znásilnění nemuslimek, aby se k nim připojili ve Walesu?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Velšská vláda využívá 14leté školačky, aby do země přilákala více „obohacovačů“ z Afriky a Středního a Blízkého východu (video)

 1. to dělají zadarmo, jsou zneužité
  ani mě to nepřekvapuje jak odporný jsou neziskovky, vlády, politici když dokážou tohle
  co na to rodiče? to by mě zajímalo, ikdyž asi nepřekvapí když jejich rodiče budou vitači migrantů
  otázka času, kdy v ČR budou taková videa

 2. Tomuhle se rika genocida.
  Kupodivu, je jednani Welsske vlady mozne oznacit za genocidu legalne a obzalovat je.

  Vynalezce procesu genocidy narodu, zid Lemkin rika :
  „Obecně řečeno, genocida neznamená nezbytně okamžité zničení národa, s výjimkou masového vraždění všech členů národa. Úmyslem je spíše projev koordinovaného plánu různých akcí cílených ke zničení esenciálních základů života národnostních skupin, s cílem zcela zničit skupiny samotné.“

  Jak rekli tak udelali.

 3. blbka skončí niekde škaredo znásilnená nelegálnym kozomrdom s pocitom, že ju niekto škaredo oklamal a zneužil, ale to už bude neskoro… byť jej otec, dostane takú nakládačku, že ju ani nenapadne vítať vrahov, pardon doktorov a inžinierov!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout