Německo si ve velkém dováží kriminální Afghánce, které vyhnali z Pákistánu

Německo si ve velkém dováží kriminální Afghánce, které vyhnali z Pákistánu

Evropa absorbuje veškerý „odpad,“ který nikdo jiný nechce. Není žádným tajemstvím, že Africké země se zbavují kriminálníků tím, že je posílají do Evropy. Uleví tak věznicím a poněkud sníží kriminalitu.

Do Evropy také ve velkém proudí džihádisté, kteří předtím v řadách různých bojůvek řezali „nepřátelům“ hlavy či jedinci, kterým hrozí v jejich vlastních zemích ortel smrti za účast v teroristických organizacích.

Evropa se však zcela dobrovolně hlásí i o jedince, které odmítají i všechny islámské země. Nedávno se objevily úvahy o přestěhování části Palestinců, které jejich souvěrci zásadně odmítají, do Evropy.

A stejná reakce přišla z některých zemí i v momentě, kdy Pákistán oznámil, že se zbavuje Afghánců, kteří přešli do země po nástupu Talibánu.

Nicméně záhy poté, co se Afghánci do země svých souvěrců ve velkém přesunuli, došlo k razantnímu zvýšení kriminality, což vedlo k jejich navracení do země původu, neboť Pákistánu – na rozdíl d Evropy – zcela postačí jejich vlastní kriminálníci.

Z Pákistánu vyhoštěné Afghánce si tak aktuálně začalo po tisících dovážet Německo, které je už i tak silně přeplněné. Pokud tak kdokoli z vás věřil nedávným blábolům mainstreamu o tom, že stávající německá vláda omezí vítání, pak zde máte důkaz, že tato informace se ani v nejmenším nezakládá na pravdě.

První let 188 afghánských migrantů vyhoštěných z Pákistánu za nelegální pobyt v zemi dorazil do Lipska, kde německá spolková vláda slibuje, že přijme zranitelné Afghánce, kteří se nechtějí vrátit do své vlasti ovládané Tálibánem.

Podle Zeit Online byl charterový let, který tento týden přistál v Německu z Islámábádu, první svého druhu od doby, kdy pákistánská vláda v říjnu oznámila, že přijímá program masové deportace odhadem 1,7 milionu afghánských ilegálních migrantů ze země s odvoláním na národní bezpečnost.

Tento krok byl oznámen poté, co nové údaje odhalily, že většinu sebevražedných bombových útoků v Pákistánu v letošním roce provedli afghánští státní příslušníci.

„Máme důkazy, že afghánští občané jsou zapojeni do útoků na nás“ řekl v říjnu pákistánský ministr vnitra Sarfraz Bugti.

Zdá se však, že Německo má v úmyslu nabídnout bezpečný průchod do Evropy pro řadu těch, kterým hrozí deportace. Tedy těch, kteří byli v Pákistánu vyhodnoceni jako bezpečnostní hrozba.

V rámci svého federálního přijímacího programu Berlín identifikoval 44 000 Afghánců, kteří čelí možnému pronásledování ze strany Tálibánu, a také jejich způsobilé rodinné příslušníky, které chtějí přivést do Německa (což celkové počty zvedne na statisíce).

Na konci listopadu stále čekalo na přijetí do Německa asi 11 500 Afghánců, včetně 3 000, kteří v současné době žijí v Pákistánu.

Zeit Online minulý měsíc informoval, že německá ambasáda se připravuje na přijetí kohorty, která v současné době pobývá v Pákistánu, ale čelí závodu s časem, aby je dostala ven dříve, než Islámábád přistoupí k deportaci.

Federální vláda oznámila, že zavedla ochranná opatření, včetně zaslání seznamu lidí, kteří pobývají v Pákistánu a mají být přijati do Německa, pákistánskému ministerstvu zahraničí.

Levicoví poslanci v Bundestagu, jako je Clara Büngerová, naléhali na spolkovou vládu, aby urychlila proces přijímání nově příchozích, i když to ohrožuje národní bezpečnost.

„Rozšířené bezpečnostní kontroly mohou být v případě potřeby provedeny i po vstupu do Německa,“ řekla minulý měsíc vládě.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Německo si ve velkém dováží kriminální Afghánce, které vyhnali z Pákistánu

  1. Kdyz jsem ja, a pozdeji muj bratranec s rodinou emigrovali v roce 1977 do Rakouska, v tabore Traiskirchen jsme zadali o azyl v Nemecku, kterezto nas promptne odmitlo, takze jsme jeli do Canady. Kdyz vidim, co dnes Nemecko bere, rikam si “trest Bozi za to nase odmitnuti”.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout