WEF varuje před horečkou dengue: Očekávají elity další pandemii?

WEF varuje před horečkou dengue: Očekávají elity další pandemii?

Covid byl pro elity vzrušujícím experimentem v reálném čase: klub strachu byl použit k vytvoření poslušných občanů, posílení globálního dohledu a vytvoření nástrojů pro totální restrukturalizaci společnosti.

Experimentální genové terapie přinesly farmaceutickému průmyslu rekordní zisky. Nyní už ale na „smrtelný mor“ nikdo nevěří, takže musí přijít další „pandemie.“ Světové ekonomické fórum (WEF) již označilo horečku dengue za slibného kandidáta.

80 % případů je asymptomatických, přičemž maximálně jeden z pěti případů je mírný nebo středně závažný. Pouze ve 2-4% případů existuje riziko závažného průběhu. V rámci této skupiny je úmrtnost 1-5 %, tj. šance na přežití je minimálně 99,8 %.

Různé příznaky mohou naznačovat onemocnění, ale poté existuje dobrá imunita proti virovému kmeni a dočasná imunita proti všem kmenům. Málokdo v Evropě o této nemoci něco ví, takže bude jednoduché lidi vystrašit. A vyděšeným lidem můžete doporučit experimentální očkování.

Zní vám tento příběh povědomě? Určitě. Tentokrát ale nejde o Covid, ale o horečku dengue. Virus, který je většinou přenášen komáry, je endemický hlavně v tropických a subtropických oblastech a v Evropě se vyskytuje jen zřídka. 

Největší evropská epidemie se objevila před deseti lety na ostrově Madeira v Atlantiku – 1 080 případů, žádné úmrtí. Naposledy bylo loni v létě hlášeno 7 případů na jezeře Lago di Garda.

Ovšem vzhledem k tomu, že drtivá většina případů je bezpříznaková a další s velmi lehkými příznaky, mohlo si nemocí projít již mnoho Evropanů, aniž by to tušili.

Živá vakcína je k dispozici již pět let, ale bez předchozího kontaktu s horečkou dengue se dokonce říká, že zvyšuje pravděpodobnost závažného průběhu.

Pro globalisty proto může existovat jen jedno řešení: je zapotřebí další příprava mRNA a první výzkumníci po ní již volajíTo je ale ještě daleko, a tak nejprve zkoušejí jinou živou tetravalentní vakcínu, kterou EMA poprvé schválila před rokem.

WEF vidí svou šanci a minulý týden zveřejnilo článek s názvem: „Proč potřebujeme inkluzivní přístup, abychom dosáhli nulového počtu úmrtí na horečku dengue.“

Varují, že „změna klimatu“ ohrožuje celý svět pandemií horečky dengue. 

„K zajištění nulové úmrtnosti do roku 2030 je proto zapotřebí komplexní strategie s cílenými opatřeními pro zvládání horečky dengue.“ To, co potřebujeme, je dohled, vektorová kontrola a bezpečné a účinné očkování.

„Veřejné a soukromé zúčastněné strany musí být zapojeny do prevence, řízení a kontroly této zdravotní hrozby.“

Nová nemoc, stejná klišé: To nejsou jediné výpůjčky z období Covidu: WEF tvrdí, že polovina světové populace je ohrožena. Zároveň platí, že rozsáhlé epidemie horečky dengue by mohly zahltit zdravotnické systémy.

Hovoří se o potřebě vytvořit „populační imunitu“ (neboli kolektivní imunitu). Globalisté z think-tanku Klause Schwaba jsou potěšeni, že vakcína již byla schválena v téměř třech desítkách zemí, a doufají, že „bezpečné a účinné“ vakcíny budou k dispozici do roka, aby vlády, zejména v jižní Asii, mohly zahájit veřejnou očkovací kampaň.

Tentokrát mají být kritici přístupu nebo účinnosti přípravků předem umlčeni: 

„Aby inovace v očkování fungovala, musí existovat jasná komunikace ze strany veřejného zdraví o výhodách očkování proti horečce dengue.

To je nezbytné k rozptýlení jakéhokoli váhání, nedorozumění a obav ohledně očkování. Pandemie COVID-19 nám již poskytla vhled do negativního dopadu dezinformací, které vedly k všeobecné nedůvěře v bezpečnost a účinnost očkovacích látek.“

Ale není to jediná zbraň, kterou mají globalisté v záloze: chtějí si znovu „hrát na Boha.“ A tak WEF také prosazuje plán takzvaného „Světového programu komárů,“ který má v budoucnu infikovat komáry bakterií Wolbachia.

Tento program má zajistit, aby se viry dengue nemohly tak snadno šířit.

Skutečnost, že podle studií je tato bakterie podezřelá z toho, že způsobuje onemocnění filariózou u lidí, je záměrně ignorována. A tolik zatracovaný ivermektin by pak mohl bojovat s následky…

Pokud jde o financování výzkumu zmanipulovaných komárů, tak i zde se můžete setkat s „obvyklými podezřelými.“ Také v tomto oboru nemá prsty nikdo jiný než hlavní finančník WHO Bill Gates.

Na svém blogu „GatesNotes“ se Gates rozplývá nad kolumbijskou továrnou na komáry Wolbachia.

Poté, co zpočátku připustil, že to zní jako začátek hollywoodského hororu, tvrdí, že by ve skutečnosti mohli tímto způsobem zachránit životy ve velkém měřítku – a zabránilo by to téměř 90 procentům hospitalizací kvůli horečce dengue, které jsou stejně vzácné.

Na vypouštění modifikovaných komárů se v rámci terénní studie podílejí i Lékaři bez hranic.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “WEF varuje před horečkou dengue: Očekávají elity další pandemii?

  1. Lidé by se měli dozvědět, že celá virová teorie je hloupost. Existenci údajných virů nikdo neprokázal a zrovna tak není prokázán „virový“ původ jakékoliv nemoci. S tím souvisí i to, že není vůbec prokázáno, že by fungovala nějaká „imunizace“ jakýmkoliv vakcínami. Neexistuje žádný důkaz, že by vakcíny fungovaly. Kromě neprůkazných a často přímo sfalšovaných „studií“ jejich výrobců. Při nasazení vakcín v praxi už účinnost očkování nikdo nesleduje. Není to vlastně ani možné, protože očkování se provádí plošně a často je i povinné, takže prakticky nikdy neexistuje dostatečně velká kontrolní skupina neočkovaných. Shodou okolností se „účinnost“ projevila statisticky právě u nejpropagovanějších a nejsledovanějších takzvaných vakcín proti covidu. Ukázalo se, že očkovaní mají několikanásobně větší pravděpodobnost (jakéhokoliv) onemocnění než ti, kteří se opíchat nenechali. Jenže se tyto statistiky pochopitelně neobjevují v mainstreamových médiích, takže se o tom většina lidí nedozví a dál hloupě věří lžím o „účinnosti“ vakcinace.

    1. Moje řeč, ještě bych dodal, že vir je přeložen do jazyka jako jed, navíc virus nejde vyrobit. Záměrem je navodit strach z něčeho co neexistuje, a následně nás donutit k jedovaté vakcinaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout