Vídeň: Alžířan znásilnil a oloupil 92letou stařenku v domově důchodců

Vídeň: Alžířan znásilnil a oloupil 92letou stařenku v domově důchodců

V islamizovaných evropských zemích zejména v poslední době velmi razantně přibývá podobných případů, kdy se muslimský vetřelec vloupá do nemocnice či domova důchodců a tam znásilňuje zcela bezbranné ženy.

Násilníci si vybírají zejména stařenky, které nemají dost sil na to, aby se ubránily, často však také zapomínají a nejsou tak dobře schopny pachatele identifikovat.

Je to jen pár týdnů, co Francií otřásl případ dvou v nemocnici napadených a znásilněných stařenek – obě nad 90 let – z nichž jedna zemřela záhy po brutálním znásilnění, druhá jen pár dní poté.

Nyní hlásí další takový otřesný případ z Rakouska.

Mladý Alžířan (23) údajně krátce po své žádosti o azyl okradl a sexuálně zneužil starší obyvatelku (92) v domově důchodců ve Vídni-Wiedenu. Nález DNA vedl k podezřelému, který byl již ve vazbě za jiné trestné činy.

Obyvatelka domova důchodců (92) byla napadena a umlčena ve svém pokoji a poté znásilněna. Po ohavném činu původně neznámý okradl oběť a utekl s jejími šperky. Teprve když se příbuzní začali obávat co se děje, protože se už nemohli staré paní telefonicky dovolat, bylo napadení odhaleno.

Nyní LKA údajného pachatele vyšetřuje. Forenzním technikům se podařilo zajistit stopy DNA na místě činu, což nyní vedlo k zásahu do databáze. Byl zde uložen genetický otisk migranta z Alžírska.

Třiadvacetiletý migrant padl do sítě policie v Horním Rakousku. Tam se prý podílel na několika vloupáních do aut. Nyní je ve vazbě. Tvrdí, že si na loupež ve Vídni moc nepamatuje, protože byl omámený prášky.

Jen několik dní před znásilněním na ubytovně požádal Alžířan o azyl. Žádost podal poté, co byl přistižen při krádeži ve federálním hlavním městě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Vídeň: Alžířan znásilnil a oloupil 92letou stařenku v domově důchodců

  1. neviem pochopiť, ako sa môže dostať na nemocničné oddelenie a do domova dôchodcov, kde sú bezbranní starí ľudia, nejaký mladý pitekantrop???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout