Tucker Carlson se vydal podpořit Španěly, kteří již 11 dní protestovali v ulicích (video)

Tucker Carlson se vydal podpořit Španěly, kteří již 11 dní protestovali v ulicích (video)

Bezprecedentní vlna demonstrací, která nemá nikde jinde v Evropě obdoby, se prohání Španělskem, kde včera již 11. den demonstrovali proti vládě premiéra Sáncheze a jeho snahám o propuštění katalánských separatistů, kteří jsou jednou z mála politických sil, která Sáncheze plně  podporuje nejen v promigrační politice.

O tom, proč lidé protestují a jaké jsou skutečné cíle katalánských separatistů, ústřední islamizační síly v zemi, jste si již mohli přečíst zde.

Po nedávných volbách, které dopadly patem, takže není schopna dát většinu nejen pravice, ale ani levice, zůstává stále u vlády socialista Sánchez – tedy vláda, která měla jít dávno „od válu.“

Zajímavé je, že masové protesty, kdy například v sobotu a neděli byly v ulicích miliony lidí, nezajímají evropský mainstream, ale všimli si jich v USA.

To je také důvod, proč se vydal protestující podpořit Tucker Carlson, který ví, že jeho kanál na X sleduje velké množství lidí z celého světa. Supluje tak mainstreamová média, která o situaci ve Španělsku prakticky vůbec neinformují, případně jen velmi okrajově.

Španělští socialisté se nenápadně snaží si lstí  proklestit cestu k udržení moci, ale Tucker se rozhodl, že to ukáže světu.

Španělsko prožívá období politických zmatků, v nichž se vlastenecké síly snaží vykolejit špinavé triky socialistického premiéra Sáncheze, aby se udržel u moci, tím, že nabízí amnestii katalánským separatistům.

Toto pondělí 13. bylo jedenáctým dnem masové mobilizace, která bude pokračovat i nadále.

Nyní americký novinář Tucker Carlson, pravděpodobně největší jméno v americkém zpravodajství, přijel do Španělska, aby podal pomocnou ruku a ukázal světu, že španělský socialistický puč je v pohybu.

Neústavní kroky vlády však nezajímají nejen evropský mainstream, ale ani EU, která samozřejmě podobné kroky podporuje, pokud jsou v zájmu globalistických plánů.

Carlson, který se stal ještě slavnějším poté, co přesunul svůj pořad na X/Twitter poté, co byl vyhozen z Fox News, byl davem přivítán jako rocková hvězda.

Španělský web k tomu uvádí:

„Každý, kdo porušuje ústavu, kdo potenciálně používá fyzické násilí k ukončení demokracie, je tyran, je diktátor.“

Konzervativní novinář ze Spojených států, Tucker Carlson, byl energický ve svých prohlášeních pro OKDIARIO toto pondělí ve Ferrazu na demonstraci před sídlem PSOE, která cestovala do Madridu, aby se zúčastnila protestu proti ústupkům Pedra Sáncheze separatistům.“

Tucker se zmínil o útoku premiéra na španělskou Magnu Chartu a také o násilí bezpečnostních sil proti demonstrantům.

„To vše se děje v Evropě. Svět však neví, že to, co se zde v těchto dnech děje, je velmi důležité,“ naznačil americký novinář ústupky, které Pedro Sánchez učinil v posledních dnech ve Španělsku.

„Doufám, že to dokážu změnit,“ řekl Carlson včera večer v Madridu s odkazem na skutečnost, že by rád viděl větší pokrytí v různých mezinárodních médiích.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout