Novinářka odhalila džihádistické výcvikové tábory na hranicích USA, od té doby jí jde FBI po krku

Novinářka odhalila džihádistické výcvikové tábory na hranicích USA, od té doby jí jde FBI po krku

Džihádisté z celého muslimského světa jsou aktuálně přemisťováni nejen do Evropy, ale také do USA či Kanady. Jde o plánovaný proces, který má vést nejen k výměně obyvatel, ale také k rozvrácení daných zemí.

Podstatou islámu je dobývání nemuslimského světa, který je podle Koránu „světem války.“ Právě této středověké ideologie nyní využívají globalisté k rozvrácení celého západního světa.

V letošním roce se do Evropy dostávají rekordní počty džihádistů, ale úplně stejná je také situace v USA či Kanadě. K těm, kteří se na daná území dostávají „po vlastní ose,“ nyní přibývají další, kteří jsou dopravováni letecky – a to zcela legálně.

Dosud se to týkalo zejména Afghánců, kteří stále proudí do Evropy, USA i Kanady nejen ilegálně, ale také těmito legálními cestami. To má pokračovat i nadále, přičemž snahou je také přemístění více než milionu Palestinců na tato území.

K tomu si připočítejte ty, kteří již v západních zemích dávno jsou. To je jasná příprava budoucího džihádu „mečem.“

Již před lety se otevřeně hovořilo o výcvikových střediscích ISIS na Balkáně – zejména v Bosně a Kosovu. Kolik dalších podobných zařízení se nachází například v Turecku nebo severní Africe, odkud proudí džihádisté do Evropy, se můžeme jen dohadovat.

V USA je situace podobná. Mezi statisíci jihoamerických migrantů, kteří nejsou až tak velkou bezpečnostní hrozbou, přichází do země stále více džihádistů, zejména z oblasti Středního a Blízkého východu.

Jistá novinářka odhalila, že tito džihádisté mají své výcvikové středisko na mexických hranicích a dokonce i jejich další cesta do USA je dobře koordinována. Za toto odhalení se však dočkala opakované návštěvy agentů FBI v jejím domě…

Nedotknutelnost svobodného tisku a ochrana novinářských zdrojů se ve státě Osamělé hvězdy dostaly pod přímou palbu, tvrdí Sarah Fieldsová, ředitelka advokacie Texaské koalice svobody a reportérka The Publica, poté, co odhalila možnou existenci výcvikového tábora Hamásu poblíž americko-mexické hranice.

Fieldsová nedávno zveřejnila otřesný příběh o „zkorumpovaných“ agentech FBI, kteří se neohlášeně objevili na jejím prahu – ne jednou, ale opakovaně – v bezostyšném pokusu zastrašit ji a získat informace o jejích důvěrných zdrojích.

Vše začalo 17. října, kdy se podle Fieldsové agenti FBI objevili na jejím prahu, když byla pryč. Vypráví, že ji agenti později kontaktovali a trvali na soukromé schůzce v místní kanceláři, aby prodiskutovali její reportáže – zejména příběhy týkající se války a hranic. Fieldsová, věrná étosu novinářské integrity, odmítla.

„Poté, co jsem se neukázala na jejich soukromé schůzce,  mne dále obtěžovali“ řekla Fieldsová.

Fieldsová velmi obsáhle popisuje, jak se u jejího prahu opakovaně objevili agenti FBI, kteří na ni stále tlačí, aby prozradila své zdroje informací, které měly být očividně utajeny.

Naposledy ji FBI navštívila v úterý 7. listopadu, ale novinářka stále odmítá prozradit zdroj těchto výbušných informací.

Fieldsová říká, že metody agentury se podobají stalkingu, což poukazuje na širší zneužívání moci k potlačování svobody projevu a tisku.

A jaký článek tak nesmírně vadil, že je novinářka neustále pod tlakem FBI?

Následující článek vyšel 7. října:

V mexickém Matamorosu, přímo za hranicí s Brownsville, má Hamás po léta výcvikové středisko. Budova, která kdysi sloužila jako velká továrna, sloužila k výcviku mladých mužů ve vojenském věku.

Tito muži, oblečeni celí v černém, čekali, až bude řeka dostatečně nízká, aby mohli překročit hranici a ilegálně proniknout do USA k dalšímu výcviku. Hamás má výcvikové tábory v Mexiku, a to už dlouho.

Tisíce džihádistů překročily hranice a zmizely v USA. Zde mají k dispozici pokoje a mobilní telefony (s laskavým svolením vašich daní).

Mnoho z nich bylo letecky přepraveno do několika měst po celých Spojených státech, včetně Hartfordu, Tampy, Atlanty a Houstonu. Většina, která do této země cestuje nelegálně, nejsou ženy a děti, jsou to muži ve vojenském věku.

Amerika se musí probudit. Tisíce spících bojovníků jsou na našem dvorku a Bidenova administrativa si toho je nejen vědoma, ale je spoluviníkem. Útok na Izrael je jen začátek. Udělejte si pořádek ve svých domácnostech.

Mapa níže ukazuje umístění výcvikového tábora (Matamoros – Brownsville), zcela zřejmě krytého i oficiálními americkými kruhy:

Obraz

Novinářka mimo jiné upozorňuje na to, že tato výcviková střediska jsou rozmístěna na více místech v USA. Totéž se samozřejmě děje i v Evropě. Věřit tomu, že o jejich existenci neví bezpečnostní složky by bylo velmi naivní.

Zájem FBI o novinářku – či spíše její zdroje – naznačuje výbušnost této informace. I když novinářka píše, že jde o výcvikový tábor Hamásu, týká se to samozřejmě i ostatních islámských bojůvek. V boji proti bezvěrcům jsou „všichni za jednoho.“

Novinářka zveřejnila i video z návštěvy FBI:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Novinářka odhalila džihádistické výcvikové tábory na hranicích USA, od té doby jí jde FBI po krku

  1. Nezabúdajme,že aj Trudeau, aj Obama sú moslimovia /aj keď v duchu takíje to popierajú/ a práve oni spustili rýchlu islamizáciu svojich krajín a stále väčšiu radikalizáciu najmä černochov-konvertitov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout