Panama: Klimatičtí alarmisté blokovali dálnici, Američan dva z nich zastřelil (video)

Panama: Klimatičtí alarmisté blokovali dálnici, Američan dva z nich zastřelil (video)

Blokování silnic klimatickými šílenci nabírá na obrátkách po celém světě. Nervy lidí, kteří často spěchají do zaměstnání, na důležitý spoj, do školy, do nemocnice, na pohřeb či kulturní akci jsou tímto mnohdy napínány na maximum při vědomí, že do cíle své cesty nedorazí včas.

V různých zemích se tak začínají naštvaní občané klimatickým šílencům stále častěji bránit i za využití fyzického násilí – a v Panamě nyní došlo i k tomu nejzazšímu: muž zastřelil dva klimatické alarmisty, kteří odmítali dálnici opustit…

Americký právník byl v Panamě zatčen poté, co zastřelil dva klimatické demonstranty, kteří se účastnili demonstrace blokující dálnici.

Tato taktika se používá ve Spojených státech a dalších zemích již několik let a lidé jsou z ní naprosto znechuceni.

Úřady se tím musí začít zabývat, jinak lidé vezmou věc do vlastních rukou, jako to právě udělal tento muž.

Postarší Američan byl zatčen poté, co byl na kameru zachycen, jak v úterý přišel k ekologickým demonstrantům, kteří blokovali panamskou dálnici – a dva z nich rozstřílel k smrti.

Znepokojivé záběry ukazují muže s šedivými vlasy a brýlemi, jak se nenuceně blíží k blokádě Panamerické dálnice a mává rukou, zatímco se hádá s demonstranty – než vytáhne zbraň a zahájí palbu.

Další záběry ukazovaly lidi stojící kolem těl na silnici v sektoru Chame západně od Panama City, stejně jako střelce, který byl spoután a odveden k policejnímu autu.

Policie později sdílela fotografii podezřelého, který byl identifikován jako Kenneth Darlington, 77 let, právník a profesor, který má dvojí občanství v USA a Panamy.

Jeden ze zastřelených demonstrantů zemřel na místě, zatímco druhý byl prohlášen za mrtvého v místní nemocnici.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

16 thoughts on “Panama: Klimatičtí alarmisté blokovali dálnici, Američan dva z nich zastřelil (video)

 1. Proti alarmistům se nic nedělá, pak se nedivím, že to vezmou lidi do svých ruk. Úřady se tím musí začít zabývat, jinak lidé vezmou věc do vlastních rukou, jako to právě udělal tento muž.

 2. Je dobré pořádně přečíst i původní status a až pak případně zajásat. Ono ne všechno, co se na obrázku zdá, musí odpovídat zdání. Copak jste neviděli už dost příkladů ? Že se to v tomto případě podává jako pomatený klimaalarmismus, nic na věci nemění. Vypadá to, že šlo spíš o klasický latinskoamerický protivládní protest kvůli nějaké podezřelé těžařské licenci. To byste se za chvíli mohli radovat, až někdo na silnici skolí krušnohorského domkáře s transparentem proti gigafactory na lithium za jeho plotem. Druhá věc je, že ten skoro osmdesátiletý pan profesor práva s pistolkou asi nebyl zrovna ve vrcholné duševní formě. Až to jeho chození sem tam připomíná pana prezidenta, akorát ten nechodí s pistolkou, ale (dle oficiální verze) s jaderným kufírkem. Ale proti gustu…

  1. netrep hlúposti, dôležité je že sa to rozšíri medzi klimakreténmi a v Paname bude od nich kľud! Takéto niečo by trebalo aj v eurohnoji, ale bohužiaľ tu sú ľudia buď vystrašení alebo odzbrojení… k druhej veci sa nemá význam nejako vyjadrovať, sú to všetko len hlúposti a dohady!

   1. trepeš Ty, semenáč má pravdu, tí dvaja zavraždení ľudia sa zúčastnili protivládneho protestu kvôli ťažbe, na ktorej sa mal asi niekto poriadne napakovať a chudobný plebs mal na to doplatiť. A starý magor bol pobúrený, že tá indiánska zberba si dovoľuje blokovať cestu, keď hnUSAk tade chce prejsť svojím autom,

 3. Schvaľujem, schvaľujem! Zabíjanie lepičov na diaľnicu, vylievačov mlieka, oblievačov obrazov, rozbíjačov sôch , podpaľovačov áut, prepichovačov pneumatík , ničiteľov reštaurácií bezvýhradne schvaľujem! Na islamom dobytých územiach bude za podobný „aktivizmus“ určite trest smrti, už sa neviem dočkať.

 4. Patří tohle do klimaalarmismu?
  „(K zastřelení protestujících) došlo během třetího týdne protestů kvůli velké těžební smlouvě, která umožňuje „kanadské“ First Quantum Minerals provozovat největší důlní měděný důl v regionu po dobu nejméně 20 let,“
  možná protest proti velkolupičům, než za lupičskou agendu Green Deal.

  1. to by chcel moc, aby si diskutéri prečítali aj pôvodnú správu alebo ešte aj dohľadali nejaké doplňujúce informácie. Prečítajú si titulku a schladia si žáhu.

   1.                              
    Ζkuѕtе рřеmýšlеt !Já vám třеbа tаԁу kvůlі lіthіu buԁu blоkоvаt ѕіlnісі⠄ Nіčеhо tím nеԁоѕáhnu, аkоrát tаktо nаѕеru lіԁі⠄Rаԁšі tаԁу nаѕеru bіllbоаrԁу, nаkrеѕlím vаrоvný grаfіttі ﴾ třеbа і nеlеgálně ﴿⠄Α kԁуž už blоkоvаt ѕіlnісі, tаk јеn u těсh роlіtісkýсh bеzсhаrkеrníсh zrůԁ а nе u оbуčејnýсh сіvіlіѕtů⠄

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *