Masové protesty: „Španělsko je křesťanské, ne muslimské!“ (videa)

Masové protesty: „Španělsko je křesťanské, ne muslimské!“ (videa)

Španělsko je tento rok pod rekordní invazí. Ta přichází zejména z Kanárských ostrovů, odkud je většina vetřelců posílána na Pyrenejský poloostrov.

Celkem 80 % z přibližně 32 000 migrantů, kteří letos dorazili na Kanárské ostrovy, již bylo převezeno na pevninu. Asi 5 000 údajně nezletilých je také v péči regionální vlády.

Tisíce dalších ilegálů pak proudí z Afriky rovnou na španělskou pevninu. Mnozí z nich projdou bez toho, aby byli zachyceni.

Země, která si již jednou islámskou nadvládou prošla, je nyní opět pod hrozbu islamizace – a to za velké podpory vlády a katalánských separatistů.

Vláda spolu s katalánskými separatisty podporují rychlou islamizaci Španělska a politiku otevřených hranic. Tento týden proběhlo několik masových demonstrací španělských vlastenců, kteří si tristní situaci jejich země uvědomují.

Sedm sní po sobě trvající protesty španělských vlastenců proti globalistickému premiérovi Pedru Sánchezovi a ilegální, nevybíravé a nekontrolované invazi. Evropa se probouzí:

„Španělsko je křesťanské, ne muslimské,“ volali protestující:

 

A také v Irsku se protestovalo proti muslimské invazi:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Masové protesty: „Španělsko je křesťanské, ne muslimské!“ (videa)

  1. Dnes boli oslavy nezavislosti v Polsku! Pozrite si, aka to bola masovka vo Varsave, mega akcia (!) a silne slova proti Bruselu and proti eu mega statu. 😉👍
    Zial stale aj strach z Ruska, ale napriek tomu sa Polsko prebera. Kedze po poslednych parlamentnych volbach budu mat probruselsku liberalnu vladu, Polsko cakaju tazke progresivne roky!

  2. Veľká škoda,že Franco nezatočil s už vtedy nebezpečnými Kataláncami a Baskami tak tvrdo, ako s mnohými zradnými národmi ZSSR Stalin…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout