Tři kroky proti globálnímu vězení

Tři kroky proti globálnímu vězení

Co je největší hrozbou a zároveň nejrychlejší cestou do digitální diktatury pod kuratelou nikým nevolených globalistů v novém neofeudálním světě?

Ne, nejsou to ti, kteří vše řídí. A ani jejich loutky, které nyní dělají vše pro to, aby se svým páníčkům zalíbily při vidině toho, že právě ony budou mezi těmi, kdo budou vybranými elitami s privilegii, která budou odepřena 95% „dole.“

Privilegii jako je cestování, konzumace masa či osobní vlastnictví.

Tyto loutky budou pouze použity a odhozeny, což si vzhledem ke své vlastní hlouposti jen málokdo z nich uvědomuje.

Ti, kdo vše řídí spolu s loutkami z vlád, korporací, neziskovek a různých globálních institucí, by byli sami o sobě bezmocní.

Největším nebezpečím jsou spící masy, které oddaně udělají vše, co jim bude řečeno. Asi tak jak jsme to viděli za Covidu, také tentokrát slepě poslechnou.

Tyto masy podpoří novou digitální identitu EU, dokonce na ni budou stát s nadšením fronty. Tyto masy již nyní přestávají (či již přestaly) používat hotovost, podporují členství v EU a WHO a volí politiky, kteří jsou nastrčené loutky globalistů, ovládané ze svých „základen“ ve WEF či Aspenu.

Tyto masy nic nepřipravovaly, nic aktivně nezavádí, jen se slepě podřídí. A to třeba ve jménu „vyššího dobra,“ což je podle aktuální propagandy „boj proti CO2.“

A právě tímto podřízením umožní, aby šlo vše tak, jak si globalisté plánují už dlouhá desetiletí. Přitom by stačilo, kdyby se alespoň polovina z nich „probudila.“

Agenda uhlíkové neutrality není o ochraně životního prostředí. Kombinace osobních účtů CO2 a digitálních měn nevyhnutelně vede k totálnímu dohledu.

Od nákupu masa až po cestování, vše závisí na tomto digitálním ovládání. Spisovatel Chris Veber nastiňuje tři klíčové kroky, které můžeme podniknout, abychom unikli z této dystopické budoucnosti.

Ale musí nás být opravdu hodně a ne malá hrstka jako je tomu nyní.

Každý, opravdu každý aspekt lidského života je spojen s emisemi CO2. Což není ve skutečnosti  žádný problém. CO2 byl v naší atmosféře vždy v různých koncentracích a pro vývoj klimatu je naprosto irelevantní.

Tak proč ta fixace našich vládců na CO2? Protože s osobním účtem CO2 lze ovládat VŠE. Neutrální z hlediska emisí CO2 jste pouze tehdy, když jste mrtví. Do té doby budete plně pod kontrolou.

K zavedení této kontroly potřebují naši vládci nejen osobní účty CO2, ale také digitální měnu centrální banky (CBDC – Central Bank Digital Currency). Peníze jsou nezbytné pro jakoukoli ekonomickou činnost, kdo ovládá peníze, ovládá životy občanů.

Osobní účet CO2 a digitální režimová měna mají být sloučeny do digitální identity občanů. Veškerá existence občanů tak podlehne totální kontrole režimu.

Účet CO2 je vyčerpán? Režimní měna již neumožňuje nákup steaků, tankování do auta, cestování. Ve druhé fázi pak může být kontrola rozšířena z CO2 do dalších oblastí, kde chce režim větší kontrolu.

Nenecháváte se očkovat proti covidu každých šest měsíců? Demonstrujete proti masové migraci? Poté bude vaše skóre sociálního kreditu sníženo. A bez skóre budete bez steaku, bez auta, bez výletu. Viz výše. Ale pak není možná žádná práce, žádný byt a žádný normální život.

3 kroky proti globálnímu vězení

Abychom předešli této dystopii, této noční můře, jsou nezbytné tři věci:

1. Vystoupení ze všech nedemokratických nadnárodních organizací, jako je EU nebo WHO.

2. Konec financování médií a neziskovek těmi, kteří jsou u moci a konec indoktrinace našich dětí.

3. Následné odmítání občanů realizovat vize globální vězeňské planety. Nevolme stranu, která vzdává hold klimatu, Covidu nebo jakékoli jiné katastrofě. Plaťme v hotovosti, nikdy ne CBDC. Nevytvářejte si digitální identitu EU.

Budou se nám snažit vzít svobodu. Ale nemůžou nás k tomu donutit. Pokud nás bude hodně, nebudou se svými plány úspěšní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 42 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Tři kroky proti globálnímu vězení

  1. Ani jeden bod z uvedených nepomůže protože tam člověk nemá žádný vliv . Jediné co pomůže je být soběstačný a nezávislý od systému . Tím pádem nebude svou prací ,odvody a daněmi financovat tenhle systém.

  2. To by pomohlo, jenže to je utopie. Neumíme se domluvit. A moc se bojíme. Jaký normální život? Pod vládou těch šmejdů žádný normální život není, je jen otroctví. Nezbývá než se obrátit k Bohu, poslouchat Ho, snažit se žít podle Jeho pravidel, důvěřovat Mu, nechat se Jím vést. Je třeba věřit v Jeho moc i dobrotu. On to s námi myslí dobře. Jediným důvodem, proč nám nemůže pomáhat tak, jak by chtěl, jsou naše hříchy. Hřích je neposlušnost vůči Bohu, je to čin, kterým říkáme Bohu své NE. Hřích staví mezi Boha a nás zeď, hřích nás vzdaluje od Boha a dělá z nás kořist našich nepřátel. Na to, abychom něco změnili, je nás málo. Je jediná cesta, jak se z toho dostat, obrátit se k Bohu. Jedině On nám může pomoci. Máme na výběr, buď budeme poslouchat Boha, který chce naše štěstí, radost, prosperitu a nebo budeme poslouchat ty, kteří nás chtějí zotročit, oddělat a kteří chtějí náš strach, obavy, zoufalství, bolest, starosti a pomalé umírání, na jehož konci je smrt. Žádná jiná cesta není. Naštěstí na tuto cestu nás nemusí být hodně, je to věc každého z nás.
    Proti zlu je třeba se modlit denně růženec, Korunku k Božímu milosrdenství, velmi mocné jsou i tyto modlitby http://www.knihapravdy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout