Klimatická stávka studentů: Není nejvyšší čas zavést na zbytečných oborech VŠ školné?

Klimatická stávka studentů: Není nejvyšší čas zavést na zbytečných oborech VŠ školné?

Možná jste dnes také narazili na informaci, že se aktivističtí vysokoškoláci rozhodli stávkovat za klima.

Stávka má proběhnout tento týden a vedou ji samozřejmě studenti zcela zbytečných oborů, i když se k nim přidá i další patřičně indoktrinovaná mládež z vysokých škol.

Svoji nesmírnou hloupost projevují již jen tím, že zcela lehce naskakují na současný klimatický podvod o zlém CO2, který způsobuje údajné globální oteplování, aniž by si zkusili ověřit fakta.

Přitom pokud by se snažili odhalit celou diskuzi kolem této problematiky, pak by zjistili, že oficiální narativ popírají i mnozí odborníci – tedy většinou ti, kteří se již nemusí z důvodu věku obávat o kariéru nebo problémy se splátkami hypotéky.

CO2, tolik potřebný k životu rostlin, nemá žádný podstatný vliv na klima, ale jeho snížení by jistě mělo dopad na růst rostlin.

V historii naší planety se klima měnilo neustále, bez ohledu na vliv člověka. V dobách silné tektonické činnosti bylo samozřejmě CO2 v ovzduší mnohem víc než nyní, což ovšem klimatické šílence nezajímá.

Grónsko (Greenland) nemá svůj název jen tak náhodou. Ostrov býval skutečně zelený a archeologické nálezy potvrzují, že se zde běžěn pěstoval například ječmen.

To je dnes nemožné.

Mladí klimatičtí propagandisté upozorňují na údajná nadúmrtí způsobená vedrem, ale již jaksi účelově neudávají, že mnohem víc lidí zemře vlivem mrazu.

Podle statistik je to dokonce 20x víc, přičemž tento rozdíl by se v případě ochlazení ještě dále zvýšil. Pokud by se tedy najelo na jimi prosazovanou politiku, tak by mrtvých vlivem mrazu ještě velmi výrazně přibylo.

Důležité je ovšem připomenout i to, že úmrtí v důsledku klimatu jsou aktuálně na historickém minimu, ať už jde o vliv tepla či chladu.

V historii lidstva se „doba ledová“ vždy vyznačovala razantním poklesem životní úrovně a vymíráním, zatímco období oteplení byla ve znamení prosperity.

Jeden ze studentíků z Greténského hnutí „Univerzity za klima“ prohlásil:

„My tou stávkou chceme především otevřít společenskou debatu nad tím, jestli ten systém, ve kterém teď žijeme, už není vyčerpaný, jeho dopady na klima, ale i na životy lidí nejsou dobré. Chceme mluvit o alternativě, která je demokratičtější, udržitelnější a spravedlivější.“

Zajímalo by mne, zda tento jedinec vlastní mobil, počítač, používá internet, létá letadlem, využívá i jinou dopravu než kolo a vlastní nohy a zda bydlí v domě či bytě nebo v jeskyni či zemljance.

Pokud chce jít příkladem, měl by se nejprve zříct všech moderních vymožeností a začít tak u sebe.

Zajímavé je, že mladí klimatičtí alarmisté chtějí údajně navázat na studentské požadavky z roku 1989. I proto plánují klimatický pochod po Praze právě v pátek.

Zde bych chtěla mladým eurosoudruhům připomenout, že jakožto účastnice tehdejších demonstrací mohu potvrdit, že nikdo se tématem klimatu nezabýval.

V roce 1989 ještě jednak nebyla oteplovačská agenda na pořadu dne (ta přišla až asi v polovině 90. let), v té době byl aktuální ozón (freony). Ten ovšem rozhodně nebyl součástí jakýchkoli požadavků, které byly vysloveny na shromážděních.

Mezi tehdejšími požadavky byla demokracie, svobodné volby, pluralita názorová i politická, možnost cestování apod.

Pluralitu názorovou nám likvidují jedinci jako jsou právě ti, kdo tyto studentíky indoktrinovali jen díky tomu, že v oblasti klimatu je zcela zakázána vědecká diskuze.

A cestování je přesně to, čemu by chtěli klimatičtí alarmisté bránit (tedy pokud právě necestují letadlem oni sami). Ostatně, také ti, kteří tuto „klimatickou ideologii“ do hlav mládeže tlačí, si se svojí uhlíkovou stopou nedělají těžkou hlavu.

Stávkující studenti jdou tedy zcela proti tomu, zač se tehdy demonstrovalo v ulicích. Pluralita názorů je dnes plně potlačována, aby mohla být vedena propaganda – třeba právě ta v jejich stylu.

Pokud má kdokoli jiný názor – byť jde o nositele Nobelovy ceny – je umlčen a žádný vědecký časopis jej nezveřejní.

Přesně toto omezování diskuze podporují klimaalarmističtí studenti, čímž jdou přesně proti tomu, co chtěli studenti v roce 1989. Ale nejen oni, celý současný systém ukazuje, že neuznává pluralitu názorovou – a vlastně ani politickou.

Cenzura je prosazována na stále více úrovních a EU i vlády již zaměstnávají více cenzorů než tomu bylo za „dob minulých.“

Pokud tak někoho tito studenti zastupují, pak jsou to investiční giganti jako BlackRock, kteří tuto agendu šíří ve vlastním zájmu.

Firmy, které se nezapojí do „sběru“ bodů ESG (Agendy 2030) nemají v konkurenci šanci, stejně jako ji nemají nezkorumpovaní vědci, kteří se rozhodli mluvit pravdu.

Studenti tak pěstují pouze aktivismus v cizích zájmech, budou tedy jistě vítanými kádry pro politické neziskovky. Další neužiteční jedinci, štědře placeni třeba ropnými giganty, hlavními sponzory největších klimaalarmistických organizací.

Pokud by chtěli něco udělat pro přírodu, tak by vyrazili sázet stromy nebo by chodili čistit lesy či parky od odpadků. Pak by se dalo řící, že skutečně chtějí pomáhat přírodě a být užiteční.

Jenže to ne. Podle nich je jedinou cestou lepení se k silnicím, blokování dopravy, ničení uměleckých děl, propichování pneumatik či blokády uhelných elektráren.

To není pomoc přírodě, to je extremismus ve své čisté podobě. Proč by měl podobné akce kdokoli podporovat?

Stávka indoktrinovaných studentů tak jen opět připomíná, že je nejvyšší čas hovořit o zpoplatnění některých škol, jejichž absolventi se pak celoživotně věnují jen dobře placenému aktivismu, aniž by byli byť sebemenším přínosem pro lidstvo…

A nakonec malá ukázka toho, co tito „zelení“ studenti ve skutečnosti podporují:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “Klimatická stávka studentů: Není nejvyšší čas zavést na zbytečných oborech VŠ školné?

  1. Zavést takové školné ,které by reflektovalo klimatickou úzkost studentů ,aby přišli na jiné myšlenky a klima se pro ně stalo naprosto nepodstatné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout