Studie: Počet úmrtí souvisejících s klimatem je na historickém minimu

Studie: Počet úmrtí souvisejících s klimatem je na historickém minimu

Klimatická agenda má být hlavním nástrojem ovládání lidstva v nejbližších letech. Stojí na ní také Agenda 2030, zelený úděl EU a v rámci nových MZP má být klima dokonce i v kompetenci všemocné WHO.

Jenže další a další informace nám jen potvrzují, že je celá klimatická agenda vylhaná a zakládá se na zfalšovaných počítačových datech. To potvrzuje nejen narůstající ledový pokryv Antarktidy či Arktidy, ale třeba i nedávné rekordní mrazivé teploty v USA či před půlrokem, kdy byla zima na jižní polokouli, v Austrálii.

Klimatičtí lháři nám tvrdí, že lidstvo čeká apokalypsa a máme věřit, že v důsledku klimatu umírá stále více lidí. Tedy ano, na promrznutí snad, ale to zřejmě alarmisté, kteří varují před „globálním oteplováním,“ nemají na mysli.

Ve skutečnosti je to tak, že v průběhu času se nacházíme na historickém minimu počtu obětí klimatu, což nyní potvrzuje další z řady odborníků, kteří svými výzkumy dokazují, že propaganda, která nám vykresluje svět na pokraji klimatické katastrofy, je založena na účelových lžích…

V médiích se tvrdí, že „klimatická krize“ vede k apokalyptickým přírodním katastrofám, které si vyžádají miliony a miliony životů. Ve skutečnosti je však trend přesně opačný.

V roce 2022 měla průměrná lidská bytost o 99,4 procenta nižší pravděpodobnost, že zemře při katastrofě související s klimatem, než o sto let dříve.

Patří mezi ně povodně, sucha, bouře, lesní požáry a extrémní teploty.

Trendová linie jde od počátku roku 1900 přímo z kopce a ve statistikách nelze vidět žádné účinky jakékoli „klimatické hrozby“.

„Proč se o tom neinformuje? Místo toho média pouze přinášejí proroctví soudného dne o klimatu,“ napsal na Twitteru dánský výzkumník Björn Lomborg.

„Média by měla informovat o tom, jak se věci skutečně mají, místo toho, aby zdůrazňovala jednotlivé hororové příklady, aby vyděsila děti i dospělé“, pokračuje výzkumný pracovník.

Björn Lomborg, který žije v Malmö, již dříve vydal mezinárodně uznávané knihy, které kritizují popis údajné klimatické hrozby. Ve výzkumné studii z minulého roku podrobněji vysvětlil, jak tvrzení o klimatických katastrofách nemají žádný základ v realitě.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout