Moderna přiznává, že kontaminace DNA může vést k rakovině (video)

Moderna přiznává, že kontaminace DNA může vést k rakovině (video)

Jak bylo nedávno zjištěno, tak prakticky všechny dávky mRNA přípravků obsahují cizorodou DNA, která může způsobit různé problémy, včetně rakoviny či dokonce narušení DNA v další generaci.

Také toto téma bylo nadneseno na současné debatě v americkém Kongresu, kde se hovořilo o vedlejších účincích genových injekcí.

V jiných článcích jste se zde mohli podívat na některé výstupy z debaty. Mezi pozvanými odborníky byl i jeden z vynálezců mRNA injekcí, který je zároveň jejich velkým kritikem: dr. Robert Malone.

Ten prozradil, že výrobci si byli vědomi toho, co mohou fragmenty cizorodé DNA v preparátu způsobit.

Dr. Malone k tématu v Kongresu mimo jiné řekl:

• Společnost Moderna má patent, který uznává, že RNA je ve vakcínách vhodnější než DNA kvůli riziku inzerční mutageneze, která by mohla aktivovat onkogeny nebo inhibovat nádorové supresorové geny.

• Nová studie, která má být podrobena recenznímu řízení, zjistila miliardy zbytkových fragmentů DNA v lahvičkách s mRNA vakcínou COVID-19. Jinými slovy, lahvičky jsou kontaminovány DNA. Tato zjištění nebyla zveřejněna.

• Společnost Pfizer navíc ve své dokumentaci pro regulační orgány vynechala informace o přítomnosti sekvencí SV40 ve své vakcíně.

• Injekce COVID, kontaminované fragmenty DNA, mohou způsobit cokoli, co souvisí s poškozením DNA – mezi nejvýznamnější důsledky patří vrozené vady a rakovina.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Moderna přiznává, že kontaminace DNA může vést k rakovině (video)

  1. Co se týče očkování, já, dcera a vnuk očkování nejsme. Mám CHOPN a přesto, že nejsem očkovaná, kovid jsem nedostala, ani dcera a vnuk. Moje rodina OS syna poslechli Babiše a jako první letěli na očkování. Měli hrozné vedlejší účinky, covid stejně dostali. Syn byl v pořádku, ale poslední dobou je stále unavený což nikdy nebyl. Dali očkovat i děti, tenkrát jim bylo vnučce 12let, vnukovi 16 . po vakcine dostal silný příběh kovidu jako jeho matka. Stále s něčím zápasí, je mi jich líto, ale nakonec jsem jim to od začátku vymlouvala, ale měli mě za zapsklou starou babu, která žije v nějaké bláznivé sektě 😀😀. Nakonec se mnou přestali komunikovat. Ani po třech letech nepřipustí, že to vše byl celosvětový podvod. Jsou na to dokonce hrdí, že mají v sobě tři dávky, možná i čtyři. Je mi z toho velmi smutno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout