Gynekoložka o rostoucím počtu samovolných potratů: „To jsem ještě neviděla!“

Gynekoložka o rostoucím počtu samovolných potratů: „To jsem ještě neviděla!“

Gynekoložka Dr. Kimberly Biss uvádí, že počet potratů v její praxi explodoval od očkovací kampaně proti Covid-19.

„Nikdy předtím jsem nic takového neviděla,“ řekla. Ale zdravotnické úřady nadále odmítají uznat nebezpečí experimentálních genových injekcí pro těhotné ženy.

Experimentální genové injekce od společností Pfizer a Moderna jsou nadále zdravotnickými úřady prodávány jako „bezpečné,“ pro těhotné ženy. A to navzdory údajům z předchozích studií poukazujících na nárůst komplikací a potratů nebo mrtvě narozených dětí. 

Gynekoložka Dr. Kimberly Biss nedávno na slyšení před americkým Kongresem uvedla, že v roce 2020 měla potratovost kolem čtyř procent. 

V roce 2021, prvním roce očkování, se tato míra zdvojnásobila na sedm až osm procent. Vrchol nastal v listopadu 2021, kdy za ní přišel zaměstnanec a řekl: „Dr. Bissová, uvědomujete si, že jsme tento měsíc měli osm potratů?“

To je hodně na praxi, která obvykle dělá 20 až 25 porodů. V roce 2022 byl měsíční průměr do listopadu celých 15 procent. V prosinci – krátce po přeočkování podzim/zima – přišlo o miminko 13 ze 41 nově přijatých pacientek.

Může to být náhoda?

Hlavní věc je, že média oznamují, že podle studie nezvyšuje očkování proti Covidu riziko předčasného potratu, což je samozřejmě lež. Injekce navíc mainstream i tzv. „odborníci“ doporučují nejen starším lidem, ale i těhotným ženám.

Údaje VAERS také ukazují významný nárůst čísel na více než 30 procent. Podle CDC je 11 až 16 procent běžný počet. Ukazují to rozsáhlé zprávy se všemi důležitými zdroji zde a zde.

Ukazuje se, že mezi jednotlivými čísly jsou rozhodně velké rozpory. Vlastní klinické studie společnosti Pfizer ukazují významný nárůst spontánních potratů, později publikovaná studie však tvrdí opak. Nicméně tuto studii provedli odborníci placení Pfizerem. 

Gynekoložka uvádí ve své praxi výrazný nárůst potratů, jak ukazuje databáze vedlejších účinků vakcíny VAERS, ale ve Spojených státech prý k žádnému nárůstu potratů nedošlo. Zároveň se ale hroutí porodnost, jak ukazuje příklad z Filadelfie, kde už dokonce slibují odměny pro těhotné.

Od uvedení kontroverzních a experimentálních mRNA vakcín proti Covid-19 se opakovaně objevují zprávy o masivním nárůstu problémů s menstruací a plodností, stejně jako o vyšším počtu potratů a mrtvě narozených dětí.

Informací o těchto problémech můžete najít nepřeberně (například zde, zde, zde, zde, zde, zde nebo zde). Ale je toho mnohem víc, ve výčtu je skutečně jen malý výběr důkazů o nevhodnosti genových injekcí pro těhotné.

Až si pročtete všechna tato data a fakta, pravděpodobně pochopíte, proč je v tomto ohledu potřeba udělat mnohem větší publicitu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Gynekoložka o rostoucím počtu samovolných potratů: „To jsem ještě neviděla!“

 1. David Icke v poslední videu řekl vše na rovinu, řekl ale i něco navíc.
  Maistreimocá alternativa.
  Ano, je to zlé, bude to ale ještě horší až se tento měsíc WHO chopí moci.

 2. průšvih je, že tyhle ženy by nikdy neměli mít děti….
  začalo to potraty, tak snad pochopí že ta vakcína může za smrt novorozence…
  V případě, že očkovaná porodí dítě, je stejně nakažené experimentální vakcínou bude mít požkozenou DNA
  ovce zůstanou ovcemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout