Naomi Wolfová po prostudování dokumentů Pfizeru: „Jde o masivní zločiny proti lidskosti“

Naomi Wolfová po prostudování dokumentů Pfizeru: „Jde o masivní zločiny proti lidskosti“

Dokumenty o klinických testech genových injekcí firmy Pfizer měly být původně zveřejněny až za 75 let. Jak Pfizer tak americká FDA se tak patrně snažily zajistit, že již téměř nebudou existovat svědci jejich zločinů.

Soud však rozhodl, že dokumenty musí být postupně zveřejněny – a během celého loňského roku se tak objevovaly informace, které analyzovala rozsáhlá skupina odborníků, kteří to nejzajímavější zveřejňovali (také zde jste si mohli několik článků k tomuto tématu přečíst).

V momentě, kdy Bill Gates prodal akcie Pfizeru a kdy se začaly na povrch dostávat mnohé další skutečnosti, dosud odkazované do sfér dezinformací, bylo jasné, že celý covidový podvod postupně krok za krokem „praskne“ – a to včetně faktů o jedech, které vlády po celém světě mnohdy nuceně aplikovaly svým občanům.

Tým vedený Naomi Wolfovou a Stevem Bannonem vyhodnotil s pomocí tisíců odborníků dokumenty farmaceutického gigantu Pfizer o vakcínách proti covidu a nyní zveřejnil výsledky. Wolfová to shrnuje jako možný „zločin proti lidskosti.“

Ve Spojených státech mají občané možnost požádat federální agentury o uvolnění dokumentů prostřednictvím žádosti podle zákona o svobodě informací (FOIA).

Jeden takový požadavek vznesla skupina s názvem Public Health and Medical Professionals for Transparency v srpnu 2021. Jedná se o více než 200 lékařů, vědců, profesorů a odborníků v oblasti veřejného zdraví, včetně několika, kteří veřejně zpochybnili účinnost lockdownů, požadavek na roušky a samotnou vakcínu.

FDA (Food and Drug Administration, která je podřízena Ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb Spojených států) požádala soud, aby tyto dokumenty udržel v tajnosti až 75 let – což je doba, které by se drtivá většina jak osob odpovědných, tak kritiků, pravděpodobně nedožila.

Soudnictví tento příklad nenásledovalo. V soudním příkazu z ledna 2022 americký okresní soudce Mark Pittman ze severního okresu Texasu nařídil FDA, aby okamžitě zveřejnila přibližně 12 000 dokumentů a poté 55 000 stran měsíčně, dokud nebudou zveřejněny všechny dokumenty – celkem více než 300 000 stran.

Autorka Naomi Wolfová, která je kritická vůči covidovým opatřením, pak se svým týmem DailyClout spustila projekt, který  měl umožnit vyhodnocení  dokumentů, které někdy samy o sobě čítaly stovky stran. Pro menší skupiny novinářů už kvůli obrovské mase je to nemožné.

Wolfová proto zveřejnila výzvu dobrovolníkům, odborníkům z těchto oborů: biostatistikům, laboratorním lékařům, patologům, anesteziologům, sportovním lékařům, kardiologům, vědcům ve výzkumu. Výzvu zveřejnila na svých vlastních platformách, ale také na video a podcastové platformě War Room Pandemic, kterou uvádí Stephen K. Bannon.

Je pozoruhodné, že zde spolupracují Naomi Wolfová a Steve Bannon, dvě velmi vlivné osobnosti z politiky a médií: Wolfová se stala známou jako feministická autorka, psala mimo jiné pro Guardian a Huffington Post. Politicky pochází spíše z levicově liberálního kouta, angažovala se jako poradkyně v amerických prezidentských kampaních Billa Clintona (1996) a Ala Gora (2000).

Steve Bannon je oproti ní bývalý mariňák, investiční bankéř a hollywoodský filmový producent, je spoluzakladatelem pravicového zpravodajského webu Breitbart News Network, bývalým poradcem prezidenta Donalda Trumpa a byl jeho hlavním stratégem v Bílém domě.

Nakonec se přihlásilo asi 3 500 dobrovolníků, včetně mnoha akademických autorů, kteří byli nejen publikováni a recenzováni, ale někteří z nich jsou dokonce sami recenzenti. Právě oni hodnotí dokumenty a překládají je z lékařského žargonu do obecně srozumitelného jazyka. Od konce ledna je 50 zpráv společnosti Pfizer z roku 2022 poprvé k dispozici v knižní podobě (anglicky) pod názvem: Pfizer Documents Analysis Reports.

Ve své předmluvě Naomi Wolfová mimo jiné píše:

Pro nás všechny, ale zejména pro dobrovolníky a paní Kellyovou, bylo minulý rok herkulovským úkolem shrnout materiál, o kterém jedna z nejmocnějších společností na světě věřila, že nikdy nebude publikován, do padesáti srozumitelných zpráv pod společným titulkem.

Nyní máte tyto zprávy ve svých rukou.

Uvidíte, že 50 zpráv dokumentuje potenciálně masivní zločin proti lidskosti.

Uvidíte, že Pfizer, jak se zdá, věděl, že mRNA vakcíny vůbec nefungují.

Uvidíte, že složky injekcí mRNA, včetně lipidových nanočástic (LNP), se šíří po celém těle během několika dní a hromadí se v játrech, nadledvinkách, slezině a vaječnících.

Uvidíte, že Pfizer a FDA věděly, že injekce poškozují srdce nezletilých, a přesto čekaly měsíce, než informovaly veřejnost.

Uvidíte, že společnost Pfizer se pokusila najmout více než 1 000 nových zaměstnanců, jen aby zvládla záplavu zpráv o „nepříznivých událostech“, které obdržela a očekávala.

Uvidíte, že 61 lidí zemřelo na mrtvici – polovina nežádoucích účinků mrtvice se objevila během několika dnů po injekci – a že 5 lidí zemřelo na poškození jater, přičemž většina poškození jater se objevila krátce po injekci.

Uvidíte neurologické příhody, srdeční příhody, mrtvice, mozkové krvácení, stejně jako krevní sraženiny plic a nohou ve velkém měřítku.

Uvidíte, že bolesti hlavy, kloubů a svalů jsou široce používány jako nežádoucí účinky. Úřady je však nehlásily jako rutinní upozornění na vedlejší účinky.

Nejznepokojivější je viditelný všestranný útok na lidskou reprodukční schopnost: poškozením počtu spermií, poškozením varlat, snížením pohyblivosti spermií; dochází k poškození vaječníků, souvisejících s menstruačními cykly, poškození placenty.

Uvidíte, že více než 80 procent těhotenství skončilo potratem.

Uvidíte, že 72 procent nežádoucích účinků se v jedné části dokumentů vyskytlo u žen, a že 16 procent z nich byly „reprodukční poruchy“, jak říká sama společnost Pfizer.

 

Tato zpráva staví na původní analýze týmu War Room/DailyClout, který se skládá z přibližně 3 500 expertů, kteří analyzovali dosud odtajněné dokumenty, včetně:

  • Data společnosti Pfizer z klinického hodnocení vakcíny proti COVID-19
  • Data společnosti Pfizer z prvních 12 týdnů reálného zavádění vakcíny proti COVID-19 od 1. prosince 2020 do 28. února 2021

Dokumentuje se souhrn 16 kritických zjištění, jak je uvedeno ve zprávách o analýze dokumentů společnosti Pfizer.

EFEKTIVNOST:

1: Méně než 50 procent

Tvrzení společnosti Pfizer o 95% účinnosti bylo založeno pouze na zanedbatelném počtu případů COVID-19 v klinických studiích: 170 případů u více než 40 000 účastníků studie. Naměřená účinnost vakcíny u tak malého vzorku případů COVID-19 je příliš zanedbatelná na to, aby bylo možné zobecnit výsledek a přenést jej na populaci stovek milionů lidí.

Ve srovnání s počtem účastníků, u kterých byly během studie zjištěny protilátky proti infekci Covid-19, byla zjištěna pouze 54% účinnost, pokud jde o ochranný účinek.

Vzhledem k tomu, že existují příjemci vakcíny, kteří často nevytvářejí virové protilátky navzdory infekci Covid-19, větší počet očkovaných lidí, kteří se nakazili během studie, nebyl vůbec započítán. A skutečná účinnost byla mnohem nižší než 50 procent – nicméně FDA udělila povolení k nouzovému použití (EUA).

2: Poškození z úvodu

Údaje z klinických studií společnosti Pfizer, které prokazují vysokou bezpečnost a účinnost, neodpovídají údajům z reálného světa předloženým FDA.

Pokud jde o 32 760 příjemců vakcíny se známým poškozením od prvních 12 týdnů po zavedení vakcíny, společnost Pfizer uvedla:

  • Asi 20 procent oznámení se týkalo onemocnění Covid-19.
  • Covid-19 byl třetím nejčastěji hlášeným nežádoucím účinkem.
  • Více než 15 procent případů Covid-19 bylo klasifikováno jako závažné.
  • Více než 200 lidí v této postmarketingové studii zemřelo na Covid-19.

BEZPEČNOST:

3: Místo vpichu

Na rozdíl od veřejných prohlášení společností Pfizer a FDA si obě strany byly vědomy údajů, které ukazují, že složky vakcíny cestují z místa vpichu krevním řečištěm, procházejí důležitými bariérami krevních orgánů (včetně mozku, varlat a vaječníků) a pokračují v produkci škodlivých spike proteinů donekonečna.

4: Potřeba dalších zaměstnanců

Společnost Pfizer neočekávala, že během 158 týdnů zavádění vakcíny bude více než 000 12 individuálních hlášení nežádoucích účinků. Společnost Pfizer musela najmout dalších 2 400 zaměstnanců na plný úvazek, aby zvládla počty případů. Navzdory těmto dodatečným zaměstnancům nebyla společnost Pfizer schopna přesvědčivě určit poškození vakcínou u více než 20 000 lidí.

5: Mrtvé děti

Když se společnost Pfizer zaměřila na nežádoucí účinky během prvních 12 týdnů po zavedení vakcíny, 270 těhotných žen hlásilo poškození vakcínou. Společnost Pfizer však vyšetřovala pouze 32 z těchto případů, ve kterých 28 dětí zemřelo. To se rovná úmrtnosti plodu v šokujících 87,5 procentech.

6: Kojící matky

Skutečná data společnosti Pfizer ukázala řadu vedlejších účinků očkování u kojících matek a infantilní zvracení, horečku, zánět kůže, alergické reakce u kojenců. Kromě toho kojící matky zažily částečnou paralýzu, potlačenou laktaci, bolest na hrudi, migrénu a modrozelené zabarvení mateřského mléka.

Navzdory těmto alarmujícím údajům týkajícím se očkování během těhotenství a kojení společnost Pfizer, zdravotnické úřady a četné lékařské společnosti nadále důrazně doporučují, aby těhotné a kojící ženy v celé zemi dostávaly vakcíny mRNA.

7: Přenos na jinou osobu

Dokumenty z klinických studií společnosti Pfizer naznačují, že složka mRNA, která spouští produkci spike proteinu, může být přenášena kontaktem kůže na kůži, inhalací, tělními tekutinami a pohlavním stykem, což umožňuje neočkované osobě dostat vakcínu prostřednictvím „expozice životního prostředí.“ Jinými slovy, tato segregace, známá jako „přelévání“, je skutečná a problém výslovně zmíněný ve vlastních dokumentech společnosti Pfizer. Ale ještě v červenci 2022 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ujistila Američany, že přenos vakcíny Covid-19 mRNA je „mýtus“ a „zavádějící informace“.

8: Mužská plodnost I

Kritéria pro zahrnutí mužů do studie společnosti Pfizer vyžadovala buď úplnou abstinenci od sexu se ženami v plodném věku, nebo používání kondomů a dalších „vysoce účinných“ antikoncepčních prostředků, stejně jako zdržení se dárcovství spermatu. To naznačuje, že společnost Pfizer měla podezření, že ejakulát očkovaných mužů by mohl mít účinky jak na ženy, tak na nenarozené děti počaté během studie a po ní.

9: Mužská plodnost II

Společnost Pfizer během klinických testů nevyhodnotila negativní dopad vakcíny na mužskou plodnost, protože společnost byla v časové tísni. Tvrdí, že upuštění od údajů o reprodukční toxicitě bylo nezbytné k urychlení vývoje vakcíny a uspokojení údajně naléhavé zdravotní potřeby. Dokumenty studie společnosti Pfizer však ukazují, že společnost věděla, že její složky vakcíny (lipidové nanočástice, nosiče mRNA) procházejí hemato-testikulární bariérou; že podle předchozích studií se nanočástice hromadí ve varlatech a že poškozují reprodukci tím, že ovlivňují kvalitu, množství, morfologii a pohyblivost spermií.

10: Mužská plodnost III

Ve studii společnosti Pfizer o nežádoucích účincích během veřejného uvedení vakcíny na trh na začátku roku 2021 byly „pozitivní protilátky proti spermatu“ uvedeny mezi 1 290 hlášenými nežádoucími účinky zvláštního zájmu. Přítomnost protilátek proti spermiím v mužském ejakulátu je imunologickou příčinou mužské neplodnosti, protože připojení protilátek ke spermiím zhoršuje jejich motilitu, což činí cestu spermií k vajíčku extrémně obtížnou nebo dokonce nemožnou.

11: modRNA

Přestože se mRNA vyskytuje přirozeně v těle a rychle se odbourává, společnost Pfizer upravila vakcinační RNA (modRNA) tak, aby pokračovala v produkci spike proteinů po netestovanou dobu, produkovala nespočet spike proteinů v netestovaných množstvích a vypnula normální imunitní odpovědi těla, které mohou potlačit imunitu vůči jiným onemocněním, jako jsou viry a rakovina. Navzdory těmto významným změnám mRNA vakcíny společnost Pfizer neprovedla žádnou z obvyklých studií, které by jinak měřily životnost mRNA, spike proteinů nebo dávek spike proteinů produkovaných modRNA u různých jedinců.

12: Myokarditida

Během zavádění vakcíny na začátku roku 2021 obdržela společnost Pfizer zprávy o případech myo-perikarditidy (zánět vnitřní výstelky srdce a srdečního svalu) a měsíc před udělením povolení k nouzovému použití (EUA) pro dospívající (květen 2021) recenzovaná studie ukázala, že 35 dospívajících trpělo myokarditidou po očkování injekcí Pfizer. Teprve v srpnu 2021, poté, co miliony dospívajících již dostaly vakcínu, FDA, CDC a Pfizer vydaly varování o riziku myokarditidy u dospívajících.

13: miRNA

Společnost Pfizer nezmínila, že její vakcína proti COVID-19 obsahuje takzvanou mikroRNA (miRNA), která je důležitou přirozenou složkou genové exprese a regulace a která je spojena s mnoha nemocemi a imunitou člověka. miRNA, které vstupují do těla zvenčí, například prostřednictvím vakcíny společnosti Pfizer, mění jemnou rovnováhu mezi přirozeně se vyskytujícími molekulami, což může mít potenciálně škodlivé důsledky, které společnost Pfizer nezkoumala.

14: Kontrolní skupina

Ve fázi 3 studie na lidech společnosti Pfizer měla být skupina s vakcínou porovnávána po dobu dvou let s kontrolní skupinou, které bylo podáváno placebo k měření bezpečnosti vakcíny. Společnost Pfizer však rozpustila kontrolní skupinu po pouhých čtyřech měsících očkováním těch, kteří dostali injekci placeba. Tím zničili životně důležitou možnost měření rozsahu, v jakém vakcíny kauzálně souvisejí se zhoršujícím se zdravotním stavem, který se po očkování vyvine.

15: Výroba

Dokumenty společnosti Pfizer vyvolávají vážné obavy ohledně standardů pro výrobu vakcíny: FDA kritizovala výrobní závod v Kansasu, kde byly komponenty vakcíny mRNA plněny v letech 2019 a 2020, za  obsah plísní a bakterií a uvolňování léků bez kontroly kvality. A během nedávné inspekce společnost Pfizer podle FDA znovu objevila izoláty bakterií a / nebo plísní v kritických oblastech.

16: Comirnaty

V září 2021 Pfizer a FDA provedly trik licencováním verze vakcíny s názvem Comirnaty: Poté tvrdily, že Comirnaty „odpovídá“ nebo je  „ekvivalentní“ s neschválenou verzí vakcíny společnosti Pfizer. Dokumenty společnosti Pfizer však ukazují, že pouze asi 4 procenta Comirnaty souhlasí s touto vakcínou EUA, která proto nebyla k dispozici veřejnosti. Podle společnosti Pfizer „určité šarže vakcíny Covid-19 společnosti Pfizer-BioNTech schválené pro nouzovou reakci odpovídají Comirnaty“ – konkrétně jde přesně o 9 z celkového počtu 190 šarží.

VÝSLEDEK:

Pozitivní hodnocení společnosti Pfizer z klinických studií je v rozporu s realitou: existují nežádoucí účinky a selhání, pokud jde o zajištěný účinek. To bylo zdokumentováno po zavedení vakcíny Covid.

ZÁVĚREČNÁ TEČKA:

Pokud by společnost Pfizer měla televizní reklamu na tuto vakcínu Covid, pravděpodobně by řečníkovi trvalo více než 80 hodin, než by přečetl 158 893 nežádoucích příhod, které se objevily prvních jen 12 týdnů od začátku jejich aplikace…

War Room / DailyClout: „Pfizer Documents Analysis Reports“, elektronická kniha, viz zde.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Naomi Wolfová po prostudování dokumentů Pfizeru: „Jde o masivní zločiny proti lidskosti“

  1. Noami Wolfova, táto krysa, ktorá pracuje pre lucifera, toho času lezba, je jedna z tých čo pracovali a pracujú na zničení ľudstva. Patrí medzi jedných z najväčších zločincov, pracujúcich na genocíde ľudstva. Všetky jej videá sú staré cca. 20rokov..ako to asi tak vedela, s pred. 20.r..iba tak ak sama na tom pracovala. proste na jednu stranu pracovali na tom ako ľudstvo zničiť, a hneď na to urobí video ak je proti tomu. No tie dvere boli od seba vzdialené iba meter. v jedne ako zničíme a v druhej aky je že ona zachranca ľudstva. a smeje sa ako ľahko oklamať ľudí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout