Výbušné informace z odtajňovaných dokumentů společnosti Pfizer odhalují, že vakcína proti Covidu povede k vylidnění

Výbušné informace z odtajňovaných dokumentů společnosti Pfizer odhalují, že vakcína proti Covidu povede k vylidnění

Jak již víte, tak pravidelně zde zveřejňuji informace z odtajňovaných dokumentů firmy Pfizer, jenž jsou zveřejňovány odborníky, kteří si výbušné informace velmi pozorně pročítají a o ty nejzajímavější informace se záhy podělí s veřejností. Takzvané „ověřovatele faktů“, placené mimo jiné i Pfizerem a  Sorosem, upozorňuji, že v každém z rozborů dokumentů Pfizeru jsou i odkazy na samotný dokument, tedy v žádném případě se nejedná o „dezinformace.“ Na ty je dnes hlavním expertem mainstream…

Stále lépe již ti, kdo detailně studují postupně odtajňované dokumenty zločinecké firmy Pfizer, také chápou, proč měly být výbušné informace v nich uvedené celých 75 let utajovány. Za oněch 75 let by zde nebyl nejen nikdo z těch, kdo jsou dnes obětí experimentu této firmy, ale ani mnozí jejich potomci…

Nejnovější zpráva z tajných dokumentů společnosti Pfizer ukazuje, že farmaceutický gigant si je plně vědom toho, že jeho „vakcína“ proti Covid-19 brzy povede k masovému vylidňování světa.

Publikace z 1. června obsahuje dokument s názvem „reissue_5.3.6 postmarketingové zkušenosti.pdf„, který na straně 12 obsahuje znepokojující údaje o podávání vakcíny proti Fauciho chřipce společnosti Pfizer během těhotenství a kojení.

Ukázalo se, že 90 procent těhotných žen, které dostaly injekci, přišlo o své děti. To je šokující číslo, o kterém americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) zjevně nepřemýšlel, když udělil nouzové povolení (EUA) pro očkování.

„Pfizer v dokumentu uvádí, že k 28. únoru 2021 bylo známo 270 případů expozice injekci mRNA během těhotenství,“ uvádí Exposé News. „Čtyřicet šest procent matek (124), které byly vystaveny injekci Covid-19 společnosti Pfizer, zaznamenalo nežádoucí reakci.

Z těchto 124 matek, které trpěly nežádoucím účinkem, bylo 49 klasifikováno jako nezávažné nežádoucí účinky, zatímco 75 bylo považováno za závažné. To znamená, že 58% matek, které hlásily nežádoucí účinky, utrpělo závažný vedlejší účinek, od kontrakcí dělohy až po smrt plodu. “

Nejnovější stoh odtajněných dokumentů společnosti Pfizer také obsahuje znepokojivé odhalení o těhotenstvích, o kterých společnost nějakým způsobem ztratila přehled. Z 270 těhotných, které Pfizer sledoval, šokujících 238 jednoduše zmizelo z datového souboru.

Z 33 těhotných, které Pfizer stále sledoval, u šokujících 23 vyústilo těhotenství ve spontánní potrat. Dále dva případy vedly ke smrti předčasně narozeného dítěte, dva k nitroděložní smrti, jeden ke smrti novorozence, jeden je uveden jako „výsledek čekající“ a pouze jeden vedl k „normálnímu výsledku“.

To znamená, že téměř každá těhotná žena, která dostane injekce mRNA (messenger RNA) společnosti Pfizer na Covid, ztratí své dítě. Naopak jen nepatrný zlomek žen, kterým byla injekce podána, úspěšně porodí své dítě.

Mějte na paměti, že některé vlády, včetně té ve Velké Británii, mlčky odrazovaly těhotné ženy od užívání injekcí Pfizeru – přinejmenším donedávna.

„Neexistuje žádné nebo jen omezené množství údajů o použití vakcíny BNT162b2 proti COVID-19 mRNA,“ podle nyní pozměněné příručky vlády Spojeného království s názvem „REG 174 INFORMATION FOR UK HEALTHCARE PROFESSIONALS“.

„Vakcína proti COVID-19 mRNA BNT162b2 se během těhotenství nedoporučuje. U žen ve fertilním věku by mělo být těhotenství před očkováním vyloučeno. Kromě toho by ženy ve fertilním věku měly být poučeny, aby se vyhnuly otěhotnění po dobu nejméně 2 měsíců po druhé dávce.“

Nová verze stejného průvodce uvádí, že těhotné ženy mohou dostávat injekce od společnosti Pfizer, ale pouze „pokud potenciální přínosy převažují nad potenciálními riziky pro matku a plod“.

V době psaní této zprávy vláda Spojeného království doporučuje, aby těhotným ženám bylo povoleno užívat injekce Pfizer pouze tehdy, pokud posoudily související rizika. Současně tytéž úřady, které radí aplikaci nebezpečné „vakcíny“, nadále radí těhotným ženám, aby se vyhnuly měkkému sýru, bylinnému čaji a vitamínovým doplňkům, protože by mohly být nebezpečné.

To vše opět ukazuje, že vládám nelze věřit. Běžně vydávají rady ve formě pokynů, které, pokud jsou dodržovány, pravděpodobně povedou k poškození zdraví nebo smrti. To platí jak pro vakcíny, tak pro samotnou pandemii Covid.

„Covid je sekta a ‚Zůstaňte v bezpečí‘ je její mantra,“ napsal pravidelný komentátor Natural News. „Osobně jsem prohlédl klam, stejně jako u většiny církví je to nástroj, jak udržet Boha co nejdále od vašeho života. Raději bych měl virus než lockdown a to je fakt,“ napsal…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Výbušné informace z odtajňovaných dokumentů společnosti Pfizer odhalují, že vakcína proti Covidu povede k vylidnění

  1. Brdle ano je jich jak sraček hlavně je nejvíce Idiotu všude politici jsou jen odrazem společnosti já už se těším až nás tady bude méně to bude volných bytu všude žádné zácpy v dopravě a většina neomarxistu a eurohujeru pod drnem

 1. nemohu souhlasit s Brdlem ani Tomem, většina lidí byla sprostě obelhána premiéry, vládou, lékaři i celou řadou zaprodaných tzv. umělců, kteří by byly schopni za peníze obětovat i rodiče. Lidé byli v té masírce obelháni a bohužel byli obelháni v důvěře že dělají dobrou věc, nebo chtěli mít alespoň tzv. lehčí průběh. Snad jediný kdo si z elit nechal píchnout dávku byl prezident, který se s tím ještě chlubil v televizi, jinak nikdo a to je bohužel největší trgédie.

 2. Ano prezident si nechal píchnout fajzra a po očkování ležel jako Lazar ve špitále. Dobře udělal ten, kdo neuvěřil té nesmyslné kovidové masírce a nenechal si experimentální očkovací sajrajt píchnout. Ale čeká nás další vlna tohoto šílenství, nejprve opičí neštovice, mluví se o lepře…
  Lidi nenechte se zblbnout.

 3. Beru to osudove. Chripka tu je od tohn, aby slabe kusy odpadly. Jenze ted jaxi nejsme potreba vsichni, a jak to udelat? Valkou? Ale tou se toho hodne rozbije a vzhledem k tomu, ze bohati, co maji klice od zemekoule, nechteji plytvat ÿdroji na opravy.

  Genocida je super. Lidi proste umrou, do toho jeste nejake rozptyleni v podobe existencniho strachu. No za pul roku tu uz jako stat CR nebudem. Znicime se zevnitr – nakonec i ten Temelin nam vezmou na uhrazeni dluhu. A vo tom to je. O nas nejde. Jen musime vyklidit pole a lifrovat nas na Sibir, jak uz chtel jakysi kniraty malir pokoju se zda byt drahe.

  Jedno s druhym a …

  P.s. vidim prach na obzoru. Ctyri jezdci uz se blizi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout