Frankistán omezuje vánoční oslavy

Frankistán omezuje vánoční oslavy

V posledních letech jsou v západoevropských zemích vidět na takřka každém vánočním trhu nejen početnější policejní posily, ale také různé zábrany, které mají za cíl zamezit případnému vjezdu kamionem do davu.

K něčemu podobnému došlo v Berlíně před pěti lety. Útok tehdy přinesl 12 mrtvých a mnoho zraněných.

Nicméně i Francie již zažila útoky na vánočních trzích a zdá se, že letos může něco podobného hrozit víc než kdy předtím.

A nejde zdaleka jen o to, že výrazně vzrostl počet muslimů ve Francii i v dalších zemích, ale i o to, že mohamedáni si sami začínají uvědomovat svoji postupnou převahu.

Ví, že jich je tolik, že již neváhají v ulicích při současných propalestinských demonstracích vyzývat k založení všesvětového chalífátu. A vzhledem k demografii je další na řadě Evropa.

Pokyny padly: protože Francouzů, kteří slaví Vánoce, je stále méně a méně, což je důsledek demografie kvůli islámské imigraci, budou se muset na Vánoce 2024 udělat jen velmi malé a poklidné oslavy.

O „hromadném setkávání“ nemůže být řeč.

Brzy bude oslava Vánoc na veřejných prostranstvích (výzdoba, vánoční trhy apod.) považována za ohrožení a vláda Francouzům řekne: „Zůstaňte doma!“

A za pár let, jak to chodí, se budou tolerovat jen oslavy doma, tajně.

Oslava Vánoc může stát dokonce život, jak byli nyní Francouzi varováni.

Tváří v tvář riziku útoku budou proto vánoční aktivity ve Štrasburku omezeny vynecháním některých tradičních akcí.

Každý rok je ve Štrasburku stejná tradice: velká ceremonie otevírá vánoční osvětlení. Letos ale budou slavnosti trochu jiné. Nebude žádné odpočítávání ani velká ceremonie, oznámila prezidentka Vitrines de Strasbourg Gwenn Bauer ve čtvrtek 2. listopadu.

„Bude to v menším formátu, protože dnes už nám bezpečnostní opatření neumožňují pořádat velká shromáždění, jak jsme to mohli dělat v minulosti ,“ řekla.

Tato „bezpečnostní opatření“ jsou důsledkem ústupků muslimům, kteří plánují na území Francie zavádět právo šaría.

To je důvod proč musí zcela vymizet jakékoli křesťanské symboly.

A konkrétně ve Štrasburku již mají zkušenosti s islámskými útoky.

V roce 2018 zasáhl Francii útok, který tehdy postihl slavný štrasburský vánoční trh, na který se předtím již v roce 2000 zaměřil plánovaný útok, který byl zmařen.

Ovšem útok před 5 lety byl úspěšný. Útočník (viz obrázek), který za pokřiku Allahu akbar! střílel do lidí na vánočních trzích, za sebou zanechal dva mrtvé a několik zraněných.

Francie se – podobně jako mnohé další evropské země – mění v chalífát. Vše jde podle plánu, zbraň v podobě islámu funguje perfektně.

Poslední týdny nám jasně rozkryly, jak na tom některé země jsou. A ve Francii již pochopili, že je země dobyta.

Jak dlouho budou mít ještě povoleno beztrestně slavit Vánoce??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Frankistán omezuje vánoční oslavy

 1. To je odměna za toleranci a strach. A bude stále hůře. Ustupování nic neřeší, naopak vše zhoršuje. Agresor, v tomto případě muslimové, berou ustupování za slabost, ustrašenost a budou mít další a další požadavky. Nakonec ti, kteří ustupují se stanou otroky. To vážně chtějí? Francouzi za to mohou „poděkovat“ své vládě.
  Ta je postavila do situace, buď otroctví v krutých podmínkách a nebo svoboda, za kterou mnozí budou muset zaplatit životem.
  Pro nás je to varováním a ukázkou, kam vede strach,
  Někdo může namítnout, že nevím, co je žít v sousedství agresivních bláznů, kteří se baví podřezáváním lidí. Strach a poslušnost opravdu nejsou řešením, to situaci ještě zhoršuje. Už i ta smrt je lepší, než být otrok muslimů. Stačí mi vidět, jak někteří z nich hnusně zacházejí se svými ženami, například bití je tam naprosto běžné. S námi, jako s poraženými, budou zacházet mnohem hůře.
  Řešením je obrátit se k Bohu, důvěřovat Mu, kráčet se vztyčenou hlavou a ukázat svou odvahu (ne strach). Je riziko, že člověk přijde o život, a někomu se to i stane, ale pořád lepší než být otrok. Lepší je hrozný konec než hrůza bez konce a tou otroctví rozhodně je.

 2. A prečo by mal vôbec niekto oslavovať tento nechutný, zvrátený a pohanský „sviatok“?! Ste vôbec normálni ľudia? A navyše oslavovať a robiť si dobre, venovať sa sebecky len svojmu osobnému pohodliu, radosti, umele navodeného „šťastia“, keď je vôkol nás obrovské množstvo bezdomovcov, žobrákov, keď vo svete zúria obrovské vojnové konflikty s veľkým počtom obetí, je len znak sebeckosti, absencie citu, súcitu a empatie+solidarity s trpiacimi. Nechutné pohanské vianočné sviatky by som zakázal zákonom!

  1. Vánoce jsou spíš křesťanským svátkem kterým překryly oslavy zimního slunovratu který slavili naši pohanský předkové . Všechny původní pohanské svátky se snažili křesťané ,jezuité vymazat z povědomí ale ne ve všech se jim to povedlo úplně. Vánoce jsou spíš svátkem a vítězstvím židovských obchodníků a jejich zisků v obchodech, kdy nakukali ovečkám že bez hojnosti, obžerství a dárků to nejsou žádné svátky a teda že jim musí odevzdat v nákupní horečce všechno co pracně u nosatých vydělali. Jinak s vašim komentářem souhlasím . Co jsem si to uvědomila, Vánoční shon jde mimo mně několik let, není co slavit, leda ten zimní slunovrat .Větvičky jehličí ve váze kvůli dekoraci a vůni postačí, svíčky ,jemná hudba a jde to i bez shonu. Ostatní můžou lítat celé dny po obchodech když je to ještě baví.

 3. Nous sommes foutus, wir sind am Arsch. Et c’est bien et c’est très bien, nous détestons et n’aimons pas un Noël sale, pourri et égoïste.

 4. Tá najtvrdšia saudskoarabská šaría /už som spomínal, že existujú desiatky ďalších/ je jedinou zárukou zničenia takých vecí, ako LGBTI a trans-lobby, zelený fašizmus /vrátane výčinov lepičov na asfalt, rozlievačov mlieka, oblievačov obrazov a pod./, drogy vrátane marihuany a alkoholu, prostitúcie, sexu bez lásky /v prípade znásilnenia nemoslimky moslimom bude vždy na vine obeť/ , módneho návrhárstva /už sa teším na povraždenie všetkých návrhárov vo Francúzsku a Anglicku – bez výnimky homosexuálov/, západnej hudby /takisto drvivú väčšinu producentov tvoria teplí/ a podobne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout