Porušení Norimberského kodexu: Zakáže soud v Kostarice tento týden další podávání genových injekcí?

Porušení Norimberského kodexu: Zakáže soud v Kostarice tento týden další podávání genových injekcí?

Jak již víte, tak jen v tomto měsíci se chystají dva soudy s mezinárodním dosahem, tedy souzeni budou jak místní covidoví zločinci v daných zemích, tak ti zahraniční.

Mezinárodní dosah je i v tom, že samotní svědci se rekrutují z řad odborníků ze zahraničí, většinou těch, kteří dlouhodobě před genovými injekcemi varovali.

Jako první proběhne již tento týden soud v Kostarice, v Holandsku poběží soudní proces o dva týdny později.

Výsledky obou soudů jsou velmi důležité pro většinu zemí světa, kde se vnucovaly genové injekce – a to často i na základě nařízeného povinného očkování a nezákonné diskriminace neočkovaných.

9. listopadu se v Kostarice uskuteční slyšení, které by mohlo vést k zákazu takzvaného Covid očkování. Skupina Zájem spravedlnosti podala žalobu. Na tomto slyšení by soudce skutečně mohl zakázat distribuci injekcí C19 jako biologické zbraně. 

To je důležité z několika důvodů. Za prvé, může zachránit nespočet životů v Kostarice. Za druhé, mohlo by to mít dominový efekt tím, že by ostatní jurisdikce vybízely k zákazu distribuce těchto biologických a technologických zbraní. Pokud vyšetřování povede k obžalobě, mohou být obžalovaní vydáni i z jiných zemí.

Mezi odborníky v procesu patří Dr. Michael Yeadon, bývalý farmakolog a bývalý viceprezident a hlavní vědecký pracovník společnosti Pfizer. Dr. Yeadon veřejně prohlásil, že injekce C19 jsou biologické zbraně. 

Dr. Yeadon tvrdil, že to byla součást globální depopulační kampaně. Dr. Yeadon varuje, že v důsledku injekcí C19 jako biologické zbraně mohou zemřít miliardy lidí. 

Dr. Yeadon mluví proti nadnárodní koordinaci, která vedla k lockdownům, a také říká, že injekce C19 byly záměrně použity ke zmrzačování a zabíjení.

Dr. Yeadon obšírně hovoří o těchto otázkách, stejně jako o důležitosti aktivního odporu vůči digitálním ID, digitálním měnám centrální banky (CBDC) a mRNA zbraním hromadného ničení.

Dr. Ana Mihalcea, MD, Ph.D., bude rovněž vypovídat jako znalec. Dr. Mihalcea je také členem představenstva National ARM. Dr. Mihalcea použila mikroskopii v temném poli, aby zdokumentovala přítomnost nanotechnologií v injekcích, které se zdánlivě skládají samy.

Dr. Mihalcea představila svůj názor, že AI si přivlastňuje energii buněk a replikuje biosyntetické buňky. Zdokumentovala, že AI ​​buduje hydrogelové struktury, které tvoří modrá vlákna, z nichž se zdá, že se vyvíjejí do gumových biosyntetických krevních sraženin. 

Překvapivě Dr. Mihalcea zdokumentovala sebeorganizaci v krvi očkovaného člověka, který byl již 8 měsíců po smrti. To by mohlo naznačovat, že jak proliferace biosyntetických buněk, tak uvolňování této technologie jsou kontinuální.

O nezákonnosti a škodlivosti injekcí C19 se bude jednat 9. listopadu. Po tomto slyšení má skupina Zájem spravedlnosti 15 dnů na podání hlavní stížnosti. Skupina vysvětluje:

Doufáme, že zastavíme negativní dopady takzvaných vakcín na populaci a také odhalíme nebezpečí pro životní prostředí, které způsobily, včetně toho, že ovlivňují DNA nebo genomové sekvenování lidstva! Negativní účinky lze zastavit pouze tehdy, pokud budou odstraněny z trhu.

Dne 13. září 2023 odvolací soud připustil odvolání k ústnímu jednání dne 9. listopadu. Ústní slyšení se bude zabývat následujícími otázkami:

Vakcína ve formě, ve které je použita bez informovaného souhlasu, představuje závažný nepřípustný experiment, a proto porušuje články 1, 3, 5, 7, 8 Norimberského kodexu, článek 10 Kodexu lékařského povolání a články 78 a 79. zákona o biomedicínském výzkumu.

Definice „vakcíny“ ze strany WHO  je nezákonně použita, aby umožnila dovoz produktu zařazeného na seznam WHO a EU, který povoluje experimentální biologickou látku Covid-19, která není vakcínou, aniž by byl zohledněn záměr a definice zákonodárce nezákonně povolit povolení a dovoz toxické biologické látky Covid-19, která není vakcínou, ale je známo, že škodí, a je podávána prostřednictvím údajného systému dodávání „vakcíny.“

Ministerstvo obrany zadržuje zprávy o „experimentální biologické agens vakcíny Covid-19“ a žádá IOJ o více času na zdržení a popření informací.

Biologický činitel je zjevně biologická zbraň a definice biologického činitele, který má způsobit poškození, je v rozporu se záměrem zákonodárce vyvinout vakcínu, která má zabránit onemocnění zastavením jeho přenosu, nikoli tím, že zabrání vážnému onemocnění a smrti. To je nezákonné.

Nová fakta mohou být předložena až krátce před veřejným projednáním.

Pokud soud v Kostarice zakáže očkování a vznese obvinění, mohli by být obžalovaní vydáni i z jiných zemí. Prominentní obhájce lidských práv a lékařské svobody Todd Callender řekl:

Jedná se o první jurisdikci uznanou Organizací spojených národů, která provádí takový postup, což je důležité, protože současné mezinárodní trestní právo je založeno mimo jiné na úmluvách OSN a Haagských úmluvách. 

Kostarika je smluvní stranou těchto mnohostranných úmluv ve všech ohledech, což znamená, že všechny ostatní strany musí tento postup uznat a přijmout.

To znamená, že rozhodnutí tribunálu může vést k tomu, že žádosti o vydání pro obžalované budou podány a stíhány mimo zemi. ….. Pokud se tito žalovaní nacházejí v partnerské zemi MLAT, podléhají alespoň částečně jurisdikci kostarických soudů.

I když je možné, že soud nakonec zakáže distribuci injekcí biologické zbraně C19, tento proces se pravděpodobně protáhne. Pokud by však soud rozhodl, mohlo by to vyvolat globální otřesy. 

Částečně proto, že mezinárodní zločinci, kteří spáchali tyto zločiny proti lidskosti, propadají panice, ale také proto, že další jurisdikce jsou pobízeny k akci.

Takzvaný efekt Rogera Bannistera je klišé. Poté, co Roger Bannister uběhl míli za čtyři minuty, čímž prolomil psychologickou bariéru, následovali jeho příkladu ostatní. 

Existuje mnoho dalších vysvětlení tohoto jevu, ale účinek je skutečný. Podobný efekt byl prokázán v Ashových studiích o shodě. Jakmile byla pravda odhalena, viděli ji i ostatní. 

Rozhodný postup tohoto soudu by mohl otřást soudci, státními zástupci a politiky Mohlo by to také zvýšit veřejné výzvy k akci.

Viděli jsme to do určité míry s rezolucemi „Ban the Jab“, které kolovaly v USA (zejména na Floridě) mezi  republikány a deklarovaly injekce C19 za biologické a technologické zbraně.

Petice velké poroty National ARM mají také psychologický dopad, i když ještě není hmatatelný. Každá akce navazuje na jinou. Zpráva, kterou nedávno předložila Vires Law Group floridské generální prokurátorce Ashley Moodyové, zvyšuje tlak na generální prokurátorku, aby dělala svou práci.

Není jasné, jaký bude výsledek tohoto slyšení, ale vypadá to, že půjde o dosud nejkonkrétnější právní kroky.

Proces bude samozřejmě probíhat ve španělštině a bude vysílán v přímém přenosu. Vzhledem k časovému posunu to bude někdy pozdě odpoledne až večer našeho času.

O výsledku soudu se zde tedy dočtete během pátku.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Porušení Norimberského kodexu: Zakáže soud v Kostarice tento týden další podávání genových injekcí?

  1. V EU je jedovatym mRNA covidovym svinstvem opichano na 90% lidi, takze kdyz se to zakaze, nic se nezmeni. Neopichani (jako ja) se opichat nedaji a kdo se nechal opichat, tak at si pripravi pohodlnou rakev, nejpozdeji za nekolik let na neco zemre, coz pochopitelne s mRNA jedovatym vopichem nebude mit nic spolecneho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout