AfD uspořádala v Bundestagu dvoudenní sympozium o covidových zločinech a blížící se diktatuře WHO

AfD uspořádala v Bundestagu dvoudenní sympozium o covidových zločinech a blížící se diktatuře WHO

Mezinárodní sympozium za účasti odborníků, politiků, právníků a lidí poškozených genovými injekcemi probíhalo minulý víkend a mělo za cíl upozornit na tyto problémy širší masy.

Sympozia se účastnili zejména odborníci z německojazyčných zemí a AfD na tomto sympoziu spolupracovala i s rakouskou FPÖ.

Mezi mnoha dalšími hovořili na sympoziu také prof. Bhakdi nebo dr. Yeadon, zřejmě jediný účastník, který nebyl z Německa, Rakouska či Švýcarska.

I když byla účast odborníků poměrně hojná, mainstreamová média samozřejmě o celém sympoziu zarytě mlčela.

Mnoho řečníků uvedlo, že dosáhli konce své trpělivosti a že po vysokých pokutách, četných výpovědích a ukončení přátelství už nemají co ztratit. Proto nyní nazývali věci tak, jak jsou.

Nebyla už ani stopa po kontaktní vině, strachu ze zařazení do zlé AfD nebo jiných obavách. Tak se chovají lidé, kterým nelze nic vzít, protože už o všechno přišli. 

Účastnice sympozia dále vypráví o atmosféře, která tam panovala a o tom, jaká témata byla nejčastěji probírána:

Celé sympozium bylo takové požehnání, protože jste mohli mluvit s dospělými, kteří se také chovali jako dospělí. Řečníci a organizátoři byli přístupní, otevření a upřímní. Mohli jste se jeden druhému podívat do očí a nebyli jste poučováni ani napomenuti.

Výroky jako od Dr. Guntera Franka o paternalismu Strany zelených v chování a jídle (viz zrušení tradičního currywurstu u VW): „ Máte právo na nezdravé chování .“ Protože kde má disciplína začínat a kde končit?

Dr. Gunter Frank, stejně jako řada dalších řečníků, také požadoval, aby byl šéf Institutu Paula Ehrlicha postaven před soud a potrestán. (pozn.: tento institut de facto vedl covidovou politiku nejen v Německu, ale kopírovalo ho mnoho zemí Evropy, včetně naší vlády)

A nejen on. Opakovaně se ozývaly výzvy, aby byli před soud postaveni politici, kteří využívali své imunity k odražení jakéhokoli převzetí odpovědnosti jako raketomet.

Když se Elijah Tee zeptal, čím se lékaři na sympoziu liší od ostatních a proč se angažují ve stáří, Dr. Walter Weber řekl: „ Máme vášeň.  Prostě si nemůžu si pomoct a můžu si to finančně dovolit, zatímco vidím, že tolik lidí ustupuje – kvůli pokutám a poškození jména. …

V dubnu 2020 mi bylo jasné, že to bude dlouhý pochod. Celá věc je pro mě výzvou a příležitostí nesedět v koutě a říkat si: „Nech to být.“ … Demonstrace toho dosáhly hodně. Daly nás dohromady. Málokdy jsem potkal tolik skvělých lidí najednou. …

Mnoho lékařů si pomalu uvědomuje, že celé vyprávění nebylo pravdivé. Je příliv lidí, kteří tomu dříve věřili a dnes už ví, že vše byly lži. Získáváme půdu pod nohama.“

Také Dr. Ronald Weikl v rozhovoru s Elijahem Teem otevřeně řekl: „Jsem vděčný, že jsem zde viděl politiky, kteří mají srdce, mysl a páteř. Mnozí mají velkou politickou vůli a cítí závazek vůči svým voličům. Nesledují bezbožnou agendu Young Global Leaders nebo Young Shapers.

Potřebujeme politiky, které nelze zkorumpovat. … Jsem proti stranické politice. Lidé z lidu by měli být aktivní bez frakce dvě legislativní období a pak pokračovat v práci. …

V AfD jsou velmi dobří lidé a já se kontaktu vůbec nebojím. Pokud mě chce někdo očernit, protože jsem u AfD, tak je mi to jedno.“

A dále: „Před jedním až dvěma lety jsem si nikdy nemyslel, že budu tady. … Můžeme být vděční za odvážné politiky AfD. … Nic negativního zde neshledávám. Kontaktní vina je strašná a musíme se proti ní bránit. Pravá a levá je hloupost. Spíše bychom se měli ptát, zda je něco přátelské nebo protilidské, než se soustředit na tábor. Pravá/levá je zastaralá.”

Dr. Weikl navrhl, že peníze vydělané za očkování a roušky a investované do luxusních nemovitostí by měly být splaceny zpět do fondu, který by pak přinesl prospěch obětem očkování.

Druhý den konference se hodně hovořilo o chystané diktatuře WHO. Otázka byla již právě díky AfD značně propírána v Bundestagu, ale ostatní strany se nadále odmítají touto otázkou zabývat.

Různí řečníci několikrát prohlásili, že Covid byl jen testovací balónek, a že WHO chce nyní kdykoli vyhlásit pandemie přes státní hranice, aby i nadále vydělávala peníze a udržela lidi pod kontrolou. To je také cílem nové smlouvy WHO, která je v současné době projednávána s řadou vlád.

Přesto prý není důvod k zoufalství. Jak vysvětlil dr. Rainer Rothfuß, tyto nadnárodní smlouvy nejsou vytesány do kamene. Mohli byste si vzít vzor z Donalda Trumpa a smlouvu jednoduše vypovědět s roční výpovědní lhůtou.

Prof. Dr. Hockertz byl připojen přes video ze Švýcarska. Řekl, že by se rád dostavil osobně, ale před konferencí dostal četné výhrůžky smrtí, které jeho bezpečnostní tým bral velmi vážně. 

V jedné z výhrůžek smrtí byl zmíněn i Tino Chrupalla (pozn.: politik AfD, na kterého byl nedávno spáchán útok injekční stříkačkou s neznámou látkou). Prof. Hockertz kritizoval nedostatečný a rychlý vývoj tzv. „vakcín.“

Ohledně tohoto tématu byl vyzvednut Michael Yeadon, který se připojoval z Anglie.

Dr. Yeadon – stejně jako profesor Hockertz – byl vyloučen z vědeckých kruhů a byl mu zakázán přístup na všech platformách. Dr. Yeadon vidí „vakcíny“ jako prostředek určený k úmyslnému poškozování lidí. 

Účinné látky se hromadí především v reprodukčních orgánech, odkud se odvíjejí jejich nepříznivé účinky. Dr. Yeadon důrazně varoval, že WHO se pokusí lidi znovu přeočkovat. 

Pomocí digitální měny centrální banky a digitálního očkovacího průkazu bude lidi vydírat k očkování. Stejně jako ostatní řečníci zdůraznil, že se nenechá zastrašit, protože už stejně o všechno přišel. Nikdy by se nepodvolil a dál bude bojovat za svou rodinu.

Nakonec všichni v publiku požádali o šíření jeho zjištění, aby se zabránilo pandemické smlouvě WHO.

Nejpohnutější byl osud očkované (do té doby zdravé) Kathariny Königové, která byla po infarktu a selhání orgánů ponechána své „jisté smrti“ a byla opuštěna řadou lékařů.

Celý její příběh si zde budete moci přečíst během příštích dní.

Nejpůsobivější, je fakt, že se paní Königová nevzdala, ale spíše nabrala více odvahy, jak se odpor zvyšoval a nyní je – přes všechna proroctví zkázy – stále naživu a jak sama říká, poháněna svým hněvem . Chce také postavit zodpovědné osoby před soud.

Celou konferencí se jako společná nit táhl cíl nápravy. Na tomto sympoziu byli lidé a diváci, kteří byli totalitním režimem zatlačeni na hranici svých možností a v mnoha případech přišli o všechno. 

Co se stane, když zaženete zvíře do kouta? Co člověku zbývá, když mu bylo všechno odebráno? Hněv a důstojnost ve své nejsyrovější podobě…

 

Pozn.: Umíte-li dobře německy, najdete videa z obou dní zde a zde.

Pozor, premiéra je až 18.11. (1. den sympozia) a 19.11. (2. den sympozia), kdy bude možné si je přehrát.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 27 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “AfD uspořádala v Bundestagu dvoudenní sympozium o covidových zločinech a blížící se diktatuře WHO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout