Podívejte se, jak dva muslimští vetřelci zdevastovali italský kostel (video)

Podívejte se, jak dva muslimští vetřelci zdevastovali italský kostel (video)

Mohamedáni považují bezvěrce za podřadné, což dávají v obohacované Evropě najevo dnes a denně. Jiná náboženství neuznávají, vždyť hlavním cílem islámu je zavedení práva šaría po celém světě.

Ve všech zemích, které jsou aktuálně „dobývány mečem“ v jiných částech světa jsou křesťanské kostely či hinduistické nebo buddhistické chrámy na dobývaných územích  vypalovány.

Tím muslimové dávají najevo, že si území přebírají. Nejinak je tomu i v Evropě, kde je vandalizace kostelů či jejich vypalování na každodenním pořádku.

Muslimové nevynechají jedinou příležitost, aby mohli zaútočit na symbol „nepřátelských“ vyznání.

Stačí si připomenout, jak muslimové v celém světě slavili, když vyhořela katedrála Notre Dame v Paříži, jejíž požár pravděpodobně také vznikl rukou některého vyznavače Alláha.

Výjevy, jako ten níže, jsou již v obohacované Evropě každodenní realitou. Jsou  natolik obvyklé, že se o nich ani nepíše. Zato když někdo poničí mešitu, je z toho velké pozdvižení.

Tentokrát ovšem dvěma mohamedánům útok na italský kostel neprošel:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

18 thoughts on “Podívejte se, jak dva muslimští vetřelci zdevastovali italský kostel (video)

    1. prepáčte, ale nesúhlasím s Vami, ničiť Boží chrám to nie je ani výdobytok slobody, ani kultúry. A vždy je to najjednoduchšie…. to, čo niekto postavil zničiť.Je mi z toho smutne.

    2. už máš uniformu ty si nihilista že chceš ničit symboly kultury a historie co tu máme tisic let pro mě za mě at si každý věří co chce ale vy jste Debil

  1. Samozřejmě je to škoda ale je potřeba si uvědomit, že jakýkoliv kostel je postaven většinou na zničené slovanské modlitebně nebo minimálně svatém místě, které Slované navštěvovali před násilnou katolizaci. Oni si tehdy také nebrali servítky, když chtěli změnit víru. Bourali a ničili vše, co jim přišlo pod ruku. Upalovali vědce a první předchůdce doktorů. Tohle vše si je třeba uvědomit před soudem. Katolická církev má prostě tuny krve na svých rukou. Existují dobové zmínky jakým způsobem se postupovalo, když obraceli Slovany na víru a člověku se u toho zvedá žaludek i dnes. Mě se výzdoba kostela také líbí ale to je tak vše. Rozhodně by jsme si ale nepomohli, kdyby místo kostela postavili něco pro Araby. Bůh je v každém z nás. Na to nepotřebujeme stánek ve kterém se hromadně manipuluje s lidmi ať se jedná o jakoukoliv víru. Najděte světlo sami v sobě a milujte přírodu. To nám dává sílu.

  2. Paradoxné je, že v sekulárnych a funkčne multikultúrnych krajinách s koloniálnou minulosťou a tvrdými zákonmi /Singapur, Spojené arabské emiráty, Maurícius, samozrejme aj Rusko/ nič také ako zničenie kostola – na rozdiel od umierajúcej Európy, Kanady, USA – či iný zločin proti kresťanom nehrozí. V Dubaji je ich okolo 50, jeden povolil postaviť aj katarský emir…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout