USA: Studie poukazuje na statisíce úmrtí na takzvanou Covid vakcínu a vyzývá k vyšetřování

USA: Studie poukazuje na statisíce úmrtí na takzvanou Covid vakcínu a vyzývá k vyšetřování

V případě této studie je zajímavý zejména fakt, že byla kvůli nepohodlným informacím opakovaně stažena a zveřejněna – zřejmě na popud Big Pharmy, která se stále snaží zatajit skutečné důsledky genových injekcí.

Jde již o několikátou studii, která byla po zveřejnění stažena jen proto, že popírá narativ o „bezpečných a účinných“ vakcínách.

To jen potvrzuje, že pro plnění agendy nejsou lidské životy důležité, mnohem důležitější jsou tučné příspěvky od firem, které takzvané „vakcíny“ vyrábí.

Ve vysoce uznávané studii Dr. Mark Skidmore z Michigan State University dospěl k závěru, že očkování proti Covidu mohlo v roce 2021 jen ve Spojených státech vést k přibližně 280 000 úmrtím.

Pobouření bylo velké: časopis, kde byla studie zveřejněna, článek stáhl a Skidmoreova univerzita ho vyšetřovala kvůli „neetickým praktikám“. Neúspěšný: Po sedmi měsících byl Skidmore nyní zproštěn viny. Jeho studie byla od té doby publikována v jiném recenzovaném časopise.

Původně byla Skidmoreova studie „Role onemocnění sociálního okruhu COVID-19 a zkušenosti s očkováním při rozhodování o očkování proti COVID-19: online průzkum populace Spojených států“  zveřejněna 24. ledna 2023 v recenzovaném časopise BMC Infectious Diseases

Studie byla založena na průzkumu osobních zkušeností lidí s Covid-19 a očkováním. Ukázalo se, že tolerance očkování mezi přáteli měla významný vliv na jejich ochotu nechat se očkovat: ti, kteří znali někoho, kdo po injekci trpěl zdravotními problémy, se sami nechali očkovat méně často.

22 procent dotázaných uvedlo, že mají ve svém okolí lidi, kteří po očkování trpěli závažnými zdravotními problémy. 57 z 2840 lidí uvedlo, že v souvislosti s očkováním zemřel někdo z jejich blízkých. 

Skidmore extrapoloval tyto informace na americkou populaci a poukázal na to, že na základě tohoto průzkumu mohlo v důsledku očkování zemřít až 278 000 lidí. 

Dospěl k závěru, že je třeba prozkoumat rozdíly mezi oficiálními údaji o bezpečnosti vakcín a zkušenostmi občanů.

To zašlo pro vakcíny propagující establishment příliš daleko: přišla anonymní stížnost, v níž se uvádělo, že Dr. Skidmore  ve své práci porušil etické zásady.

Jak je to v průzkumu vůbec možné, zůstává nejasné – jeho univerzita proti němu přesto zahájila vyšetřování. V důsledku toho byla jeho studie v dubnu 2023 stažena.

Časopis nejen citoval údajný nedostatek etického schválení, ale také kritizoval závěry studie, které byly kritické vůči očkování. 

Studie tak byla po patřičném posouzení nejprve bezchybně publikována v recenzovaném časopise, aby byla náhle kritizována a stažena kvůli údajným metodickým nedostatkům po stížnostech zastánců očkování.

Ale snahy o cenzuru selhaly: Michigan State University nemohla dokázat, že se Dr. Skidmore dopustil neetických praktik.

Liberty Counsel, křesťanská organizace, která podporuje ty, kteří jsou postiženi soudním sporem o svobodě projevu, vydala tiskovou zprávu, v níž oznámila, že Dr. Skidmore byl zcela zproštěn viny. 

Předmětná studie byla nyní publikována v aktualizované podobě v jiném recenzovaném časopiseV nové verzi se počet možných úmrtí na očkování v USA odhaduje až na 289 789 (95% interval spolehlivosti: 229 319 – 344 319).

Pokusy o cenzuru neškodné dotazníkové studie, která poukazuje na výrazně podhodnocené hlášení smrtelných vedlejších účinků očkování a vyzývá k patřičnému vyšetřování v zájmu populace, jsou odhalující. 

Pokud by existovaly spolehlivé důkazy o bezpečnosti a účinnosti experimentální genové „vakcíny,“ cenzura by vůbec nebyla nutná: Skidmoreovy úvahy by jednoduše neobstály s ohledem na různé výsledky a důkazy a čtenáři studie by je podle toho klasifikovali.

Chování vědeckého establishmentu opět odhaluje jeho infiltraci politikou a farmaceutickým průmyslem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Studie poukazuje na statisíce úmrtí na takzvanou Covid vakcínu a vyzývá k vyšetřování

 1. 1. …Skidmoreova univerzita ho vyšetřovala; to jako Dr. Marka Skidmorea z Michigan State University?
  2. Co znamená? “ Neúspěšný: Po sedmi měsících byl Skidmore nyní zproštěn viny. “ Kdo je neúspěšný?
  3. „Role onemocnění sociálního okruhu COVID-19 a zkušenosti s očkováním při rozhodování o očkování proti COVID-19: online průzkum populace Spojených států – Co to je?!!! Sociální okruh onemocněl?
  A co takhle „Role sociálního kruhu (prostředí) při onemocnění COVID-19 a zkušeností s očkováním při rozhodování o očkování proti COVID-19: online průzkum populace Spojených států“!
  4. „Studie tak byla po patřičném posouzení nejprve bezchybně publikována v recenzovaném časopise…“ – To, že byla BEZCHYBNĚ publikována v takovém časopise, je samozřejmost. Ovšem pravděpodobnější je, že byla publikována VALIDNĚ.
  Méně překladače, více práce hlavou, zde ovšem je vidět, že zveřejnitel práce překladače vůbec nechápe, která bije, zřejmě má VŠ života.
  5. „Pokusy o cenzuru neškodné dotazníkové studie…“ Dotazníkové ŠETŘENÍ NIKDY není STUDIE!!! Může být pouze součástí studie nebo výzkumu!!!
  Tohle jsem napsala proto, že jsem se původně domnívala, že se z článku dozvím alespoň nějakou informaci, místo toho mě vyloženě nasral, jelikož nemá hlavu ani patu. Neuvěřitelně mizerný překlad, sdělení postrádá jakýkoliv smysl. Kdyby tohle torzo nebylo zveřejněno, bylo by to lepší. Ten, kdo si hraje na překladatele, ať jde raději dělat něco užitečného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout