USA: Nový předseda Sněmovny reprezentantů již potvrdil, že povede pozastavený impeachment Joe Bidena

USA: Nový předseda Sněmovny reprezentantů již potvrdil, že povede pozastavený impeachment Joe Bidena

Hlavním důvodem sesazení původního předsedy Sněmovny reprezentantů McCarthyho byla jeho neochota pokračovat v započatém impeachmentu zkorumpovaného Joe Bidena.

Po zdlouhavé snaze zvolit nové vedení Sněmovny se to nakonec ve středu povedlo a včera nově zvolený Mike Johnson potvrdil, že se hodlá s vervou pustit do toho, co se snažil jeho předchůdce zamést pod koberec…

Za vlády předsedy Sněmovny reprezentantů McCarthyho byla NULOVÁ šance, že by Joe Biden byl obžalován za desítky milionů dolarů, které vydělal na nezákonném úplatkářství a schématech platby za podporu s mnoha zahraničními představiteli.

Republikánka Nance Maceová odhadla, že úplatkářské akce zločinecké rodiny Bidenových dosáhly více než 50 milionů dolarů zisku!

Kevin McCarthy odmítl jednat proti Deep state.
Existuje však několik náznaků, že pod vedením předsedy Sněmovny reprezentantů Mikea Johnsona bude situace jiná.

Mike Johnson na půdě Sněmovny reprezentantů prohlásil, že americká ústava podle článku II, oddíl 4 uvádí, že prezident má být odvolán z úřadu na základě impeachmentu a usvědčení z velezrady nebo úplatkářství:

Článek jedna, oddíl dva samotné ústavy výslovně uvádí, že výhradní pravomoc impeachmentu náleží této sněmovně.

A pak druhý článek, čtvrtý oddíl to jasně říká. Je to výslovně napsáno v ústavě. Nejedná se o politická témata. To si nevymýšlím.

V článku 2, oddílu 4 se říká, že prezident bude odvolán z úřadu na základě impeachmentu a odsouzení za velezradu, úplatkářství nebo jiné závažné zločiny a přestupky.

Přátelé, uvedl jsem jen malý vzorek, jen špičku ledovce, důvěryhodných obvinění a hromadících se důkazů, které ukazují, že Joseph Biden se zapojil do úplatkářských schémat, schémat pay to play.

To je to, co ukazují důkazy. Musíme se jimi řídit. Složili jsme přísahu, že budeme dodržovat ústavu. Ústava to vyžaduje.

Dotaz je vhodným krokem. Nemáme na výběr, abychom sledovali fakta, ať už vedou kamkoliv.

Mike Johnson již dlouho upozorňoval na zkorumpovanost celé rodiny Bidenových. V tomto videu z roku 2020 prohlásil:

„Bidenova rodina je beznadějně zkorumpovaná a zjevně se zapojila do dlouhého vzorce vydírání, úplatkářství, obchodování s vlivem, daňových podvodů a ohromujícího zneužívání moci.“

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “USA: Nový předseda Sněmovny reprezentantů již potvrdil, že povede pozastavený impeachment Joe Bidena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout