Právník Reiner Fuellmich byl uvězněn a obviněn ze zpronevěry

Právník Reiner Fuellmich byl uvězněn a obviněn ze zpronevěry

Jistě většině z vás netřeba Reinera Fuellmicha, který byl ve vedení tzv. „Covidového výboru,“ představovat. Tento výbor vedl vyšetřování covidových zločinů a do jisté doby byl docela jednotný.

Tato jednota byla patrná ještě v době, kdy probíhala jednání tzv. „velké poroty,“ při nichž byl odhalen celý covidový podvod i jeho pozadí.

Po nějaké době došlo k rozporům uvnitř výboru, což se tehdy probíralo spíš v Německu. Nyní mají zřejmě tyto rozmíšky další dohru. Na druhé straně je také možné, že jde o snahy umlčet ty, kdo upozorňují na konání globálních zločinců a jejich loutek.

Vždyť materiály tohoto výboru nyní slouží při mnoha probíhajících žalobách v několika zemích světa.

Právník Reiner Fuellmich byl zatčen minulý pátek na letišti ve Frankfurtu, pravděpodobně proto, aby bylo zabráněno riziku útěku. V současné době je ve vazbě.

Obviněn je z porušení důvěry – pravděpodobně v souvislosti s použitím finančních prostředků od známého „covidového výboru.“

Jako jeho obhájci působí advokátka Dagmar Schön a advokátka Katja Woermer. Prvně jmenovaná vyjádřila naprosté nepochopení ohledně zadržení. Podle názoru obou advokátek chtějí umlčet důležitý hlas odporu.

V současnosti je těžké posoudit, čemu lze stran zatčení známého advokáta Reinera Fuellmicha věřit. Podle zažitého systémového pohledu, který je sepsán v obsáhlém mainstreamovém článku, je situace všelijaká, jen ne růžová.

Už 9. srpna se spekulovalo o možném zatykači. Na Dr. Fuellmicha se samozřejmě ve všech věcech vztahuje presumpce neviny.

Advokátka Dagmar Schönová 15. října večer informovala, že Fuellmich bude muset pravděpodobně počítat s delší dobou vyšetřovací vazby – úřady totiž mají podezření, že v jeho případě hrozí útěk.

Tento předpoklad je oprávněný, protože v současnosti je víc v USA než v Německu.

Hlavním obviněním proti Fuellmichovi je údajná zpronevěra – jde o částku přesahující milion eur. Fuellmich prý dostával z darů výboru  29 750 eur měsíčně, podle právničky Viviane Fischerové, jeho bývalé partnerky ve výboru, mělo být 700 000 eur vloženo na splacení nemovitosti.

Mezi Fischerovou a Fuellmichem panuje od jeho vyloučení z výboru v září 2022 docela hustá atmosféra.

V průběhu let se také znovu a znovu objevovala obvinění, že slibované hromadné žaloby nebyly nikdy podány v Německu ani v USA – například proti covidovému papeži Christianu Drostenovi (pozn. jeho PCR testy se používaly v celé EU).

V současné době nejsou žádné konkrétní informace o hromadné žalobě v USA, poslední klientské informace byly známy v září 2021. Mimoto probíhá v USA vyšetřování v Kongresu, které se nyní zaměřuje zejména na Fauciho a lidi kolem něj.

O případu se hovořilo v přímém přenosu Bittel TV 15. října, přenos je ke zhlédnutí zde (německy).

Reiner Fuellmich vytvořil pravidelný program na Bittel TV společně s Rogerem Bittelem. Bittel i Dagmar Schönová, která se na tom podílela, považují tato obvinění za přitažená za vlasy. 

Podle Schönové měl Fuellmich z peněz covidového výboru ze všech nejmenší prospěch. Podala proto trestní oznámení na lidi, kteří Fuellmicha křivě obvinili nebo pomluvili.

Obecně se zdá, že v rámci „covidového odporu“ je vzájemná důvěra extrémně narušená a celý výbor (či jeho původní sestava) je nyní rozdělen na zastánce Fuellmicha a jeho odpůrce.

Jak je vše doopravdy se snad brzy dozvíme. Nicméně narušit jednotnost tohoto do jisté doby zcela jednotného odporu, byl možná hlavní účel…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.3]

4 thoughts on “Právník Reiner Fuellmich byl uvězněn a obviněn ze zpronevěry

  1. Fuellmich mel zproneverit udajne pres million eur. Uplny bridil proti zlodejum, co neudajne ale skutecne rozkradli ruzni cesti, nemecti a americti a jini miliardari. Kolik toho ma na svedomi jen Biden, Buben, Fauci stovky jinych a urcite se jim nic nestane.

  2. Zpronevěra ??? Proč by to dělal. Známá taktika tisíce let, rozeštvat ldi mezu sebou, aby pravdě nebylo učiněni za dost. Příkladem je v součawné době Hamás a Izrael – Palestina, nebo Ukrajina v roce 2014 a korupce, atd…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout