Hamás zveřejnil záběry z kamer umístěných na tělech teroristů (video)

Hamás zveřejnil záběry z kamer umístěných na tělech teroristů (video)

V současné době se objevuje mnoho záběrů z dění na Blízkém východě, jejichž původ je diskutabilní, proto nelze většinu záběrů zveřejnit s jistotou, že nejde o propagandu z jedné či druhé strany.

Nicméně záběry, které viditelně pochází z kamer umístěných na tělech muslimských teroristů z Hamásu, nám ukazují realitu prvního dne války, která hrozí, že může přerůst v něco mnohem většího.

Také džihádisté ISIS se velmi rádi chlubili záběry poprav, aby pak byli za masakry chváleni muslimy po celém světě.

Teroristická skupina Hamás v posledních dnech zveřejnila několik videí zachycujících její útoky z uplynulého víkendu. Izrael také zveřejnil videoklipy z tělesných kamer nalezených u teroristů, kteří byli zastřeleni.

Dokumenty, které měli u sebe teroristé, odhalují, že měli „zabít co nejvíce lidí.“ Švédský web Samnytt natočil téměř 25minutové video, které ukazuje útoky na vojenské základny a obytné čtvrti.

Švédové se tak alespoň mohou podívat na to, co možná některé z nich již brzy čeká, neboť v zemi již mají velmi podobnou pakáž v počtu více než hojném.

U teroristů měly být údajně nalezeny také dokumenty, které vyzývaly k tomu, aby zabili co nejvíc lidí (zde však nelze potvrdit, že jsou pravé, příliš nechápu, proč by jim měli psát něco, co lze podat cestou ústních instrukcí).

Z dokumentů mělo být zřejmé, že se měly útoky soustředit na ženy a děti. Uvedeny tam měly být i instrukce k únosům, vnikání do škol apod.

Podle videí, která natáčely kamery umístěné na tělech teroristů, je však jasné, že u sebe měli skutečně mapky s instrukcemi, kde mají útočit, jak je patrné například z tohoto záběru:

Níže je kompilace několika videí z předchozího víkendu, která mimo jiné ukazují, jak teroristé vyhazují do povětří plot na hranici mezi Izraelem a Gazou, útočí na izraelské vojenské základny a pronikají do vesnic, kde jsou vražděni civilisté ve svých domovech.

Útoky na Izrael probíhaly na několika místech současně. Izraelská armáda minulý víkend uvedla, že se potýká s boji na několika různých místech.

Videa jsou tedy z několika různých oblastí. Jde o záběry z kamer umístěných na tělech teroristů, které zveřejnily Hamás a Izrael na Telegramu a dalších sociálních sítích. Kompilace těchto videí má téměř 25 minut a můžete se na ni podívat níže:

 

A nakonec ještě jedno video k tématu. V něm hovoří šéfka židovské charity. Tak jako většina Izraelců viní především vládu. Mimochodem, 89% Izraelců je skutečně přesvědčeno, že je vinna především izraelská vláda.

Část to pokládá „pouze“ za špatnou práci tajných služeb a vlády, nemalá část je však přesvědčena, že v tom vláda přímo jede.

Nyní už k videu, které tento názor velké části Izraelců podporuje:

„Izraelské obranné síly dostaly rozkaz k ústupu – měly sedm hodin na to, aby se stáhly, zatímco docházelo k těmto útokům.“

Netanjahu záměrně dovolil Hamásu masakrovat izraelské občany, podle zpravodajských informací, které obdržela vůdkyně židovské charity Cecily Routmanová.

„Izrael má nejsofistikovanější zpravodajské služby na světě. Nebylo možné, aby vláda nevěděla, že se to stane.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Hamás zveřejnil záběry z kamer umístěných na tělech teroristů (video)

 1. Nepritel meho nepritele je muj pritel. To plati do te doby nez se navzajem povrazdi.

  Arabove a vsichni nakazeni islamem patri do stoupy o tom neni pochyb, ale pokud pozabiji par zidaku, tleskam a posilam gratulace. Dobra prace chlopci. Snazte se vic !

 2. Všechno je to dáno a bylo to předem napsáno, jako nějaký PC program. Nakonec, ani lidská DNA není nic jiného, ani náš svět a vesmír.
  Albert Pike (1809-1891), iluminát, jenž je považován za nejvlivnějšího zednáře USA své doby, formuloval strategii tří světových válek:

  “První světová válka má zničit carovu moc c Rusku. Válka bude vyvolána konfrontací Velké Británie a Německého císařství. Po válce bude v Rusku zřízen komunismus, který zničí ostatní formy vládnutí a oslabí náboženství.

  Druhá světová válka by měla zahořet mezi fašisty a sionisty. Na konci této války by měl být nacionální socialismus zničen, avšak sionismus zůstat dostatečně silný, aby dokázal instalovat nezávislý stát Izrael v Palestině. Kromě toho by měl být komunismus dosti silný, aby tvořil tvořil protiváhu křesťanství.

  T řetí světovou válku vyvoláme konflikty mezi sionisty a islamisty. Válka bude vedena tak, že se islám (arabský svět) a sionismus (stát Izrael) navzájem zničí. Všechny ostatní národy přitom budou bojovat do svého úplného psychického, fyzického, morálního, spirituálního a hospodářského vyčerpání… Na konci se národům světa dostane pravdivého světla skrze úplné naplnění učení Luciferova…”

  Ve své knize uvádí, že svobodné zednářství je náboženství zakládající se na okultní židovské filosofii shrnuté v kabale.

  Zdroj: Michael Peter Winkler, radix 3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout