Nanotechnologie pronikla do lidských těl, už to nelze ignorovat (video)

Nanotechnologie pronikla do lidských těl, už to nelze ignorovat (video)

Většina lidí se ještě musí probudit a uvědomit si, že život ohrožující nanotechnologie pronikly do jejich těl prostřednictvím vakcín, inzulínu, různých dalších léků, jídla, vody a dokonce i vzduchu, uvedli tři lékařští experti v online sympoziu, které proběhlo 6. října.

„Transformace lidí prostřednictvím syntetické biologie a nanotechnologie je v současné době v plné síle a lidský druh je ohrožen,“ řekla Ana Mihalcea, MD, PhD, jedna z řečníků. Dr. Mihalcea je specialistka na vnitřní lékařství s doktorátem v oboru patologie.

Další řečník, Dr. David Nixon představil video mikroskopických snímků krevních buněk. Video ukazovalo rychle se pohybující vícebarevný bod o velikosti nano, který zřejmě ovládal pohyb bílých krvinek. (Viz obrázek 1.)

Dr. Nixon je lékař z Austrálie, který je jedním z průkopníků mikroskopie v tmavém poli pro hodnocení vzorků Covid19.

Dr. Len Ber, také řečník, ukázal video rojů mikrorobotů útočících na červené krvinky. Nakonec se buňky vyprázdní, což podle Dr. Bera odráží neschopnost udržet homeostázu.

Pozoroval mikroskopické obrazy neočkované krve smíchané s karbokainem, zubním anestetikem vyráběným společností Abbott Laboratories. (Viz obrázky 2 a 3.)

Dr. Ber řekl, že poslal video jak FDA, tak Abbott Laboratories. Ačkoli obě organizace potvrdily, že jej obdržely, ani jedna nevysvětlila, o jaké mikrostruktury jde. 

„To mi naznačuje, že se jedná o zbraňovou technologii,“ řekl Dr. Ber.

Dr. Ber je lékař vystudovaný v oboru endokrinologie v bývalém SSSR. Dlouhodobě se zabývá problematikou zavádění a používání zbraní s řízenou energií. Je členem představenstva společnosti Targeted Justice.

Dr. Mihalcea ukázala, jak mohou nanostruktury růst využitím energie červených krvinek. Ukázala video těchto buněk, jak se zhoršují uprostřed roje kvantových teček o velikosti nano. 

„Vědecká literatura ukazuje, že nanoboti mohou extrahovat molekuly ATP, které dodávají energii buňkám,“ řekla. (Viz obrázek 4.)

Dr. Mihalcea také ukázala pokračující růst nanostruktur ve vzorku krve od někoho, kdo zemřel před osmi měsíci.

„Velké koule plné kvantových teček pokračovaly v růstu a replikaci,“ poznamenala. „Bylo to, jako by tyto koule dodaly vzorku mrtvé krve určitou životní sílu. Výraz „zombie krev“ se zdá být vhodný.“ (Viz obrázek 5.)

Dr. Mihalcea také přezkoumala zjištění Clifforda Carnicoma, prezidenta Carnicom Institute. Dokázal například vypěstovat umělou krev z  Morgellonových vláken, která jsou podobná nanostrukturám v současných vzorcích krve.

Dr. Mihalcea ve své klinické praxi pravidelně léčí pacienty s nanokontaminací. Má významný úspěch s intravenózně podávanou kyselinou ethylendiamintetraoctovou (EDTA) a vysokými dávkami vitaminu C.

Nedávno prokázala, že oxidativnímu stresu červených krvinek lze pomoci Plaquexem (patentovaná forma fosfatidylcholinu). Nabízí také EDTA prostřednictvím doplňků, transdermálních krémů a čípků. 

Mezi další užitečné léčby patří nattokináza, huminové a fulvové kyseliny, methylenová modř, oxid dusnatý a NAC (N-acetylcystein).

Dr. Mihalcea také důrazně doporučuje omezit vystavení elektromagnetickým polím, jako je 5G a WiFi, a také se vyhýbat blízkému kontaktu s mobilními telefony. Tyto EMP podporují růst nanotechnologií v těle, řekla. 

Dodala, že lidé si rozhodně mohou pomoci úplným vypnutím Wi-Fi a používáním kabelů.

„Vzhledem k novým pacientům, které vidím ve své klinické praxi, se kontaminace v lidské krvi exponenciálně zvýšila,“ řekla Dr. Mihalcea. „Od ledna tohoto roku jsem neviděla do mé ordinace přijít nikoho s čistou krví.“

Video ze sympozia:

Obrázek 1. Dr. David Nixon představil tento mikroskopický snímek rychle se pohybujícího, velkého, vícebarevného nano-bodu uprostřed červených krvinek, který vykazoval nezdravou tvorbu rouleaxu.

Zdálo se, že bod řídí pohyb bílých krvinek uprostřed. [Viz video, 22:58]

 

 

 

 

Obrázky 2 a 3: Dr. Len Ber ukázal roj černých mikrorobotů tlačících se na stěnu červené krvinky (vlevo). Tyto krvinky se nakonec vyprázdní (vpravo). „Záře těchto buněk naznačuje jejich schopnost udržovat homeostázu,“ řekl. 

Na obrázku je neočkovaná krev v kombinaci s dentálním anestetikem karbokainem. [Viz video, 46:57 a 50:11]

Obrázek 4. Dr. Ana Mihalcea ukázala drasticky deformované červené krvinky, které byly kontaminovány kvantovými tečkami.

„Doslova vysávají veškerou životní sílu z krve,“ řekla. [Viz video, 1:30:10]

 

 

 

Obrázek 5. Dr. Mihalcea představila časosběrné video vzorku krve ukazující koule obsahující vícebarevné kvantové tečky o velikosti nano.

Kuličky dále rostly a množily se, i když vzorek krve pocházel od osoby, která zemřela před osmi měsíci. [Viz video, 1:19:57]

 

 

 

 

 

Všichni tři řečníci mají účty na Substacku:

Dr. Mihalcea’s – Dr. Ana Mihalcea Humanity United Now

Dr. Nixon – Nixonlab a Dr. Nixonův Substack

Dr. Ber –  Dr. Len Ber Substack

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.4]

6 thoughts on “Nanotechnologie pronikla do lidských těl, už to nelze ignorovat (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout