Německo: Noční bitky mezi policií a příznivci Hamásu (videa)

Německo: Noční bitky mezi policií a příznivci Hamásu (videa)

Německo si zadělalo na pořádný problém. Nicméně většina Němců to chtěla, stačí si vzpomenout na to, jak v roce 2015 nadšeně vítali džihádisty na nádražích s plyšáky a transparenty.

Němci však také většinově volí ty, kdo se rádi – a hezky rychle – postarají o to, aby byli vyměněni. Asi si řeknete, že to je jen problém Německa. Jenže žádná země není nafukovací.

A vždy, když byl problém tam, v nějaké podobě se přelil i k nám.

To, že se tyto celosvětově velmi invazní „kultury“ přesunou dřív či později i přes hranice, je prakticky jisté. Děje se to tak ostatně všude na světě.

Včera v noci bylo v souvislosti s oslavami Hamásu velmi živo v centru Berlína, multikulturního města, kde se původní Němci již dávno stali menšinou…

Během neohlášené demonstrace u Braniborské brány ve středu večer zaútočili příznivci Hamásu na berlínské policisty. Policie hovořila o více než 300 migrantech, reportér agentury DPA o 1 000 migrantech, kteří chtěli uspořádat spontánní vigilii proti Izraeli na Pariser Platz.

Pak se demonstranti snažili dostat na druhou stranu památky, na náměstí 18. března. „Naše síly byly také napadeny,“ uvedla policie na X.

Po několika výzvách k opuštění místa – a větší bitce mezi policií a muslimy podpořenými Antifou – bylo nepovolené shromáždění rozehnáno.

 

Tento muslim křičí v ulicích Berlína, že „Alláhovo vítězství přijde i do této země“. Chtějí v Evropě zavést právo šaría:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Německo: Noční bitky mezi policií a příznivci Hamásu (videa)

  1. Dúfam,že masaker v nemocnici v Gaze /aj keď šlo o nemocnicu kresťanskú/ neostane bez odozvy a moslimovia rozpútajú v celom „vyspelom“ svete peklo. Globalisti plus ich prisluhovači napr. z Európskej komisie, ďalej homofašisti, promigrantskí slniečkari, ekoteroristi, lepiči na diaľnice, proamerickí imperialisti a podobne si nič iné ani nezaslúžia

      1. Jak to, že už dávno nedřepíš na ukravíně v zákopu se svými pobratimy z Azova libtarde? Sedíš na gauči a píšeš hovadiny, bereš za to prachy, ale skutek utek, ty mamrde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout