Kostarika: Co vše se chystá v rámci nadcházejícího soudního procesu s covidovými zločinci?

Kostarika: Co vše se chystá v rámci nadcházejícího soudního procesu s covidovými zločinci?

Jak již víte, tak v Kostarice chystají příští měsíc velký proces, v jehož rámci jsou žalováni všichni, kdo se na covidovém podvodu podíleli, za porušení Norimberského kodexu.

Jisté je, že tento kodex uznává drtivá většina zemí světa, takže důsledky by v případě úspěšného odsouzení covidových zločinců byly dalekosáhlé.

Především by vše postihlo loutkové politiky, kteří na základě příkazů svých páníčků (a tučných pašalíků) vnucovali celé populaci experimentální genové injekce, zatímco ti, kdo je odmítali, byli postiženi protiústavními restrikcemi.

V Kostarice všechny tyto zločiny aktuálně rozkrývají a již v listopadu by mohl padnout konečný verdikt nad všemi zločinci v zemi, ale i v nadnárodních strukturách (Big Pharma).

Verdikt může být využit jako precedent – pokud tedy bude zájem tyto zločiny řešit i v dalších zemích.

Dále již tedy aktuální zprávy přímo od žalobců z Kostariky:

Do začátku slyšení zbývá 23 dní, zde je rekapitulace a jaké skvělé věci můžeme očekávat.

Kostarika a mnoho dalších zemí, podle našeho názoru, byly oklamány, podvedeny, svedeny,  ošizeny ke koupi hrozného produktu, přičemž farmaceutické společnosti věděly, že jim prodávají šmejdy. IoJ to legálně odhaluje od začátku pandemie COVID-19 v roce 2020.

Co se teď děje a co se chystá:

  • IoJ zahájila řadu správních řízení mezi kostarickými vnitrostátními orgány, aby odhalila pravdu a korupci na jejich ministerstvech.
  • IoJ jsou zainteresovanými stranami a protestovali v mezinárodním společenství mezinárodních organizací, jako je WHO, FDA, HHS OGA a další, a odhalili dezinformace, které šíří. Zdá se, že postupem času produkují protichůdná prohlášení, takže jsou všichni zmatení.
  • To vše vedlo k bodu, kde jsme dnes. Před rokem, 7. října 2022, jsme podali předběžné opatření s názvem „Preventivní opatření,“ abychom zastavili příkazy vůči dětem a dospělým. Mezi naše požadavky patří přiznání vedoucího kostarického očkovacího výboru, že biologické agens nazvané „vakcíny COVID-19“ (což však nejsou vakcíny), které jsou stále  experimentální a nejsou dováženy v souladu s kostarickými předpisy a zákony o biomedicínském výzkumu. Zákony říkají, že produkty jsou určeny pouze pro výzkum na lidech, ale šokující je, že stát po dobu tří let NEPRAVDIVĚ uváděl, že vakcíny COVID NEJSOU experimentální. Toto slyšení má zastavit lži a pozastavit experimenty, stáhnout je z trhu, odmítnout informovaný souhlas – a jsou nezákonné i z jiných důvodů.
  • Po tomto veřejném slyšení, které se bude konat 9. listopadu 2023, musíme podat HLAVNÍ PŘÍPAD, což je velmi, velmi, velmi rozsáhlý případ k řešení mnoha a mnoha problémů týkajících se převzetí WHO a selhání a podvodů k diskusi s globálními regulátory. HLAVNÍ PŘÍPAD musí být podán 15 dní po vítězství v tomto slyšení. (V současné době musíme pracovat na HLAVNÍM PŘÍPADĚ a připravit se na toto předběžné slyšení 9. listopadu 2023).

POZNÁMKA: Nejvyšší soud nás poslal k tomuto úžasnému správnímu soudu (vytvořenému ústavou, aby chránil naše práva před nezákonnými kroky vlády), abychom dohlíželi na administrativu a vedli podrobnou diskusi o naší moci využít ji ke změně politik.  Máme skutečnou příležitost zastavit věci zde v Kostarice a po celém světě.

K uvedenému už jen připomínám, že další proces proběhne v listopadu v Nizozemsku, kde jsou pro změnu mezi žalobci lidé, kteří mají poškozené zdraví po podání genových injekcí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kostarika: Co vše se chystá v rámci nadcházejícího soudního procesu s covidovými zločinci?

  1. Vse se zamete pod koberec. Kostarika je mala zeme na to, aby mohla neco zvratit a covidovi zlocinci zustanou nepotrestani. Mengele dostal trest smrti. Dostane to Prymula nebo Vala nebo Lauterbach? Pochybuji. (Ono jich bylo vice). A uz se pripravuji dalsi mRNA vopichy.

    1. Malý stát a velké očekávání, když tamní soud rozhodne v každém případě bude vzorem. Otázkou zůstává jak rozhodne a dle mého není možné tohle zvrácené branné cvičení nechat bez trestu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout