Muž žaluje společnost Pfizer o 35,6 milionu dolarů kvůli úmrtí syna po očkování

Muž žaluje společnost Pfizer o 35,6 milionu dolarů kvůli úmrtí syna po očkování

Již před časem jste si zde mohli přečíst o úmrtí mladého kanadského hokejisty, který si nechal aplikovat genové injekce jen proto, aby mohl sportovat. To se mu záhy stalo osudným.

Jeho otec se však nechtěl vzdát hledání pravdy o smrti syna, která měla být jako mnoho dalších zametena pod koberec a svedena na „náhodné“ náhlé úmrtí.

Dan Hartman z kanadské provincie Ontario podal žalobu na společnost Pfizer. Výrobce vakcín činí odpovědným za smrt svého syna Seana.

Ráno 27. září 2021, 33 dní po podání takzvané vakcíny proti Covidu od společnosti Pfizer, byl Sean nalezen mrtvý ve své ložnici.

Otec tvrdí, že Sean byl naprosto zdravý a neměl žádné základní onemocnění. Nechal se očkovat proti covidu, aby mohl hrát hokej.

Čtyři dny po první dávce skončil Sean na pohotovosti, protože měl hnědé kruhy kolem očí, vyrážku na obličeji a bolest v pravém rameni.

Patolog Ryan Cole v červenci zjistil, že Sean zemřel na následky takzvané vakcíny. Analyzoval jeho tkáň a našel spike protein v nadledvinkách. Regulují krevní tlak.

Otec požaduje odškodné ve výši 35,6 milionu dolarů.

Nadace Dr. Ratha poznamenává, že po celém světě je podáváno stále více žalob na výrobce takzvaných vakcín proti Covidu.

Ve Velké Británii podalo 90 rodin hromadnou žalobu na společnost AstraZeneca. Farmaceutický gigant je podle nich zodpovědný za desítky úmrtí.

Soudní spor byl zahájen také v Austrálii. Tento případ se týká asi 500 občanů, kteří byli sami poškozeni vakcínami proti Covidu nebo o někoho přišli.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Muž žaluje společnost Pfizer o 35,6 milionu dolarů kvůli úmrtí syna po očkování

  1. UZ i pred covidkem umiraly deti po vakcinaci. V roce 2016 dve deti vek materske skolky syndrom nahleho umrti. Pul rocni chlapecek po vakcine neznamo jake infarkt myokardu, jeho dalsi osud neni znam. Ale co jsem zaslechla tak podlehl. Tento pripad se stal nedavno. Mnoho je umrti po techto jeduvkach. Ale lide nadale sami chodi k lekari pro dalsi a dalsi ocko v podobe biozbrani. Na tema techto mimozemskych vakcin toho bylo napsano mnoho, ale lide jsou hlusi, slepi, bez pudu sebezachovy, stavaji se z nich zoombie a do finale bioroboti. A nedaji si rici a nedaji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout