V Hamburku vlály vlajky Talibanu, ISIS a Al Kajdy (video)

V Hamburku vlály vlajky Talibanu, ISIS a Al Kajdy (video)

Islamizace Německa se již dostala do takové fáze, že se nelze ptát zda bude země islamizována, ale kdy k tomu dojde. Již nějakou dobu se v ulicích velkých měst – včetně Hamburku – objevují džihádisté, kteří se svými záměry nijak netají.

Za otevřenou podporu skupinám, které žádají džihád mečem, konverze nebo likvidace bezvěrců, zabíjení odpadlíků a homosexuálů, nečeká muslimy v zemi žádný trest.

Nemusí se bát, že by byli zbiti tak brutálně jako lidé, kteří v ulicích protestovali proti covidovým restrikcím a nucenému očkování. A také se většinou nemusí obávat toho, že by je někdo za mávání vlajkami ISIS, Al Kájdy či Hizb-ut Tahrir  potrestal.

Hamburk je již převzatým městem:

Podobná shromáždění nejsou ve městě žádnou novinkou. Již před 2 lety vytáhli džihádisté do ulic Hamburku:

A také na toto „oznámení“ můžete narazit porůznu na sociálních sítích:

Obraz

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

5 thoughts on “V Hamburku vlály vlajky Talibanu, ISIS a Al Kajdy (video)

  1. všechno to jde tam jak to kdysi napsal Albert Pike s tím jak budou probíhat 3 světové války EU se bude Federalizovat pak přijde na řadu Evropská Armáda a až tak bude do Evropské Armády se budou lifrovat muslimy třeba se i dočkáme a předsedou EU komise bude nějaký muslim ani bych se nedivil kdyby se tak někdy do budoucna stala muslimové v EU stejně budou chtít svého Vůdce který s EU bude chtít vytvořit Chalífát s právem šaría

  2. Fakt,že najlepším „nemeckým“ futbalistom je 21-ročný moslim Jamal Musiala /syn Nigérijčana, zrejme drogového dílera, a ponemčenej Poľky/, hovorí sám za seba. Je pravda, že v „národnom“ tíme Nemecka za posledných asi 15 rokov počet cudzákov o niečo klesol, ale stále tam nejakí sú. A v mnohých ďalších „reprezentáciách“, napr. Francúzsko či Švajčiarsko ,už beloch /resp. nemoslim/ predstavuje absolútnu raritu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout