Izraelská novinářka o útoku Hamásu: „Něco je špatně, je to velmi podivné“ (video)

Izraelská novinářka o útoku Hamásu: „Něco je špatně, je to velmi podivné“ (video)

Nyní i izraelská novinářka, která podává zprávy přímo z Izraele, potvrzuje, že v tom, co se stalo včera v Izraeli, je mnoho podivných momentů.

Potvrzuje to tak mnohé spekulace, které mnohé z nás napadly již včera. Novinářka si samozřejmě  – stejně jako každý občan Izraele – prošla povinnou vojenskou službou, takže má i své zkušenosti z toho, jak to vlastně chodí na hranicích.

Její pochybnosti tak jen posilují mnohé spekulace, o nichž jsem se zmínila již v předchozím článku k tématu.

Boje pokračují na několika místech v Izraeli. Izraelské ozbrojené síly jsou stále zapojeny do tvrdých bojů na nejméně sedmi místech.

V sobotu palestinské síly zaútočily na vesnice a města v jižním Izraeli. Mezitím Izrael provádí nálety na pásmo Gazy.

Izraelská novinářka Efrat Fenigsonová poukazuje na to, že před rokem byla v Gaze provedena vojenská operace v rámci přípravy na takové události. Kromě toho jsou tyto typy útoků trénovány. To vyvolává otázky o izraelské rozvědce, řekla Fenigsonová. „Co se stalo?“

Dodává, že před dvěma lety byly instalovány senzory, které varují před útokem teroristů. Izrael má jednu z technologicky nejvyspělejších armád na světě. Proč nepřišla žádná odpověď?

Fenigsonová sloužila v izraelské armádě (IDF) před 25 lety u zpravodajských sil. „Je nemožné, aby Izrael nevěděl, co se stane.“

Novinářka poukazuje na to, že všichni vojáci se již stahují, třeba jen když kolem pohraničního plotu projde kočka. Diví se, proč byly hraniční přechody dokořán. „Něco je špatně. To je velmi zvláštní.“

„Tento překvapivý útok vypadá jako plánovaná operace,“ říká.

Izraelka na videu výše, která sloužila jako pohraničník, říká, že dokonce i pták nebo šváb, který se přiblížil příliš blízko k hranici, spustil poplach. Je proto velmi překvapena, že 400 vojáků Hamásu mohlo překročit hranici jen tak.

Podle informací bylo Hamásem zabito na hudebním festivalu asi 250 lidí, převážně se jednalo o Evropany a Američany. Mrtvá mladá Němka, jejíž video již viděl celý svět, byla zřejmě jen jedna z mála západních obětí.

Spekuluje se, že takový masakr občanů západních zemí možná povede k vyslání vojáků ze západu. Někteří byli zabiti na útěku, jiní byli zmasakrováni na místě. Kolika lidem se podařilo uprchnout a kolik bylo zabito je zatím nejasné.

Obraz

Obraz

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.9]

12 thoughts on “Izraelská novinářka o útoku Hamásu: „Něco je špatně, je to velmi podivné“ (video)

 1. zas tak dlouho to nepotrvá a takové masakry budou v Evropě na denním pořádku tak jak si Globalisti i jejich političti přisluhovači přejí

    1. Čoboláku usmrkanej, já mám dvojí občanství a jakmile se to tady začne srát, letím z Evropy pryč. My chytří na to máme, víš? Ale to bys nesměl dělat přidavače, abys to mohl vůbec pochopit.

     1. žer hovna kecaš hlouposti to bude z hladu tady máš 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

 2. vytvoreny scenar, ako zamienka na pripravovany navrat do starej Chazarie (ukrajina)?
  uz to tam vyludnili, fasistov redukovali, je nacase obnovit sidlo uznavacov Baala

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout