Německo: Zelení a socani plánují postupně zakázat osobní dopravu v Hesensku

Německo: Zelení a socani plánují postupně zakázat osobní dopravu v Hesensku

V budoucnu by auta nikdo vlastnit neměl – elektromobily by se měly zásadně sdílet. Přesně tím směrem se již hodlají vydat rudo-zelení z Německa, tedy konkrétně z Hesenska.

Každoroční přidávání dalších a dalších zón bez aut by nakonec soukromá auta zcela vyřadilo z provozu. Lze předpokládat, že přesně tímto směrem hodlá jít EU – a tedy postupně i ostatní evropské země.

Právě dnes probíhají v některých částech Německa – včetně Hesenska – zemské volby. Podpoří Hesenští tyto dvě partaje, aby byly dostatečně silné na to, aby mohly své plány zrealizovat?

Je ironií, že v závěrečném spurtu volební kampaně, která byla doprovázena bezútěšnou sledovaností průzkumů (a v dnešních volbách lze očekávat více než skromný výsledek), hesenská SPD tento týden přišla s plánem, který neznamená nic menšího než zrušení soukromého vlastnictví aut.

Každý rok chtějí soudruzi snížit automobilovou dopravu o 10 procent.

Rudí společně se svým koaličním partnerem ze strany Zelených (kteří ve volbách pravděpodobně také ztratí půdu pod nohama) chtějí přeměnit Hesensko na „průkopnický stát v obratu v dopravě.“

Tím by měly být odůvodněny veškeré nově plánované restrikce.

Diskutuje se o cílené demotorizaci, větším počtu zón bez aut, rychlostním limitu na 20 km/h nebo dokonce o úplném zákazu vjezdu. Nyní se jedná pouze o realizaci politiky na úrovni jednoho spolkového státu, která však bude samozřejmě záhy plánována i všude jinde v Německu.

Pokud hledáte původce takových plánů, nenajdete je na základní úrovni. Většina Němců, zejména proto, že oni sami jsou negativně ovlivněni touto paternalistickou a prohibiční politikou, je absolutně proti takovým plánům.

Jsou diktovány shora, nadnárodními a globalistickými mozkovými trusty, neziskovkami a loutkovodiči.

Politické „rozhodování“ již nepochází od lidu, ale je diktováno elitami celosvětového korporativistického a lobbistického systému vysokých financí, ekosocialistů a transformačních ideologů.

Zavedené strany (které se také nazývají „systémové strany“) jsou vykonavateli těchto plánů.

Skuteční géniové a tvůrci agendy se netají svými cíli, které otevřeně komentují už léta. Stačilo je jen pozorně poslouchat.

Před osmi lety zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab předpověděl „konec soukromých automobilů.“ Na summitu WEF řekl  tehdejšímu starostovi Los Angeles, že „do roku 2030 už lidé nebudou vlastnit žádná vozidla.“

Místo toho by je vozila autonomní, sdílená, samořiditelná auta volaná přes aplikaci pro chytré telefony. Cesta by měla být plánována tak, aby auto nejelo příliš prázdné.

Podobné vize „Velkého resetu“ pro omezení mobility, které se také projevují v dalších „pandemiích,“ klimatických lockdownech, 15minutových městech a zákazech cestování, Schwab znovu vyjádřil v loňském roce.

WEF také  vyzvalo vlády k omezení parkovacích míst a zároveň snížení počtu osobních vozidel. Zároveň zveřejnilo dokument, který plánuje zavedení sdíleného hospodářství a ukončení soukromého vlastnictví aut.

V tomto kontextu jsou také notoricky známé plány na globální ekonomickou restrukturalizaci, které Schwab představil v rozhovorech s indickými médii v roce 2019.

A právě tento obsah ochotně přijímají političtí vazalové této agendy v Německu a převádějí je do volebních manifestů.

Deindustrializace bývalého německého automobilového průmyslu, která již začala, je s tím plně v souladu a ukazuje, jak dalece již byly globalistické simulační hry implementovány do reality.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Německo: Zelení a socani plánují postupně zakázat osobní dopravu v Hesensku

  1. Chcem pripomenúť,že v Hesensku leží aj Frankfurt nad Mohanom – symbol ekonomickej nadvlády Nemecka nad Európou, ktorú plánoval už Hitler a realizoval Kohl. Že v tomto meste tvoria moslimovia už veľkú väčšinu a počet belochov /resp. nemoslimov/ neustále klesá, netreba hádam pripomínať.

  2. Zelení a socani? Copak pravičáci, které si zvolili například u nás jsou lepší (ano, nejsou to „skuteční“ pravičáci, ale stejně tak neexistují ani „skuteční“ levičáci, kterým jde o pracující lid)? Mezi pravicí a levicí dnes není rozdíl. Všichni jsou řízeni nadnárodními korporacemi nebo oligarchy, kteří díky pravičákům zbohatli natolik, že mohli ovládat ostatní. Mimochodem i s podporou migrace začali původně pravičáci, protože si mysleli, že budou mít levnou pracovní sílu nebo že tím zlikvidují sociální systém. A za levičáckých komunistů by zdaleka nevymýšleli takové nesmysly jako dnes (a že vymýšleli nesmysly skutečně velké). Možná je potřeba zvolit komunisty už jen proto, aby si „demokratické“ strany nemysleli, že jim vše projde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout