Izrael: Žena, jejíž bezvládné tělo bylo viděno v zadní části auta, byla identifikována jako německá občanka, která přijela na festival

Izrael: Žena, jejíž bezvládné tělo bylo viděno v zadní části auta, byla identifikována jako německá občanka, která přijela na festival

Jistě jste včera mimo mnoha jiných videí zaznamenali i to, na kterém je vidět, jak Palestinci znesvěcují tělo mladé ženy. Nicméně nejednalo se o rodilou Izraelku, ale o dívku se dvojím občanstvím, která do země přijela z Německa.

Jde o německo-izraelskou občanku, která se podle všeho v Německu narodila a žila tam, takže bude zajímavé sledovat, jak se s tím samotné Německo, které dlouhodobě podporuje (dotacemi z EU i přímo z Německa) Hamás, „popere.“

Žena, jejíž tělo bylo včera viděno na videu v zadní části auta, ve kterém jeli palestinští teroristé do Gazy, byla identifikována.

20letá Shani Louk byla německým občanem na návštěvě Izraele. Zúčastnila se hudebního festivalu za mír, který se konal poblíž hraničního plotu v Gaze, když byla včera zavražděna teroristy Hamasu.

Tělo Shani Louk leželo bez života vzadu na korbě poté, co Hamás v sobotu zaútočil na jižní Izrael. Palestinci byli natočeni, jak skandují „Alláhu Akbar!“, když jeli ulicemi Gazy.

Její identita byla potvrzena i díky těmto tetováním na noze:

Shaniin bratranec hovořil s Washington Post.

Tom Weintraub Louk, 30, řekl, že jeho sestřenice Shani Louk je pohřešována od doby, co militanti v sobotu ráno obsadili venkovní taneční párty poblíž kibucu Urim.

Když se rodinní příslušníci v časných ranních hodinách dozvěděli zprávy o útocích z Gazy, pokusili se kontaktovat Shani, které je něco přes dvacet (zdá se, že věkový údaj ve videu je mylný) a má německé a izraelské občanství.

„Věděli jsme, že je v těch místech, ale neodpovídala,“ řekl Louk.

Účastníci festivalu tančili v okolí celou noc. Rodinní příslušníci se také zoufale snažili dovolat jejímu mexickému příteli, ale neúspěšně.

Později ráno, v záplavě videí vyměněných na sociálních médiích, její sestřenice poslala jednu, která vypadala, že ukazuje Shani v zadní části pickupu.

„Leží tam na džípu Hamásu s ozbrojenými lidmi,“ řekla Loukovi, který se sám nedokázal přimět, aby se na video podíval, ale rodiče jeho sestřenice to udělali.

„Poznali jsme ji podle tetování a má dlouhé dredy,“ řekla. Zatímco se zdá, že je sestřenice mrtvá, rodina stále čeká na zprávy, řekl Louk.

Na videu je žena obličejem dolů v korbě kamionu se čtyřmi ozbrojenci. Jeden ji drží za vlasy, zatímco druhý zvedá zbraň do vzduchu a křičí: „Alláhu Akbar!“ Dav následuje náklaďák a jásá.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Izrael: Žena, jejíž bezvládné tělo bylo viděno v zadní části auta, byla identifikována jako německá občanka, která přijela na festival

  1. Ta bude mít v sobě víc čůráků hrdinných muslimských bojovníků než všechny židovské porno šlapky.

  2. Podle tetovanii se podrilo zjistit kdo to byl.
    „Nemecka“ rodacka s zidovskym obcanstvim toho casu na „dovolene“ v Izraely.
    Nacpat tolik nehoraznych lzi do jedne vety to dokaze jen zid.
    Zide jsou eksperty ve lhani a vykreslovani sebe jako nevinne objeti.

    Zidaci valci proti lidem vice nez 1000 let, diky internetu se zidovska infiltrace a metody boje stavaji verejnou. Diky Internetu tak budou valecne zlociny, terorismus a genocida organizovana zidy verejne odhalena. A zide potrestani po zasluze smrti, do posledniho. Plac vam vy zrudy nepomuze !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout