V ulicích Berlína se slavil útok na Izrael (obrázky)

V ulicích Berlína se slavil útok na Izrael (obrázky)

Je to vlastně již obvyklá praxe. Totéž se děje i při útocích v Evropě, kdy každý masakr káfirů v ulicích měst bouřlivě slaví muslimové nejen z islamizovaných zemí Evropy, ale  z celého světa.

Zejména Západoevropané by se měli velmi pozorně dívat na to, co se včera stalo v Izraeli, protože totéž brzy čeká i Francouze, Švédy, Němce, Belgičany či Holanďany.

A nakonec vlastně občany všech zemí, které si dobrovolně na svém území vytváří jakési „mikrochalífáty,“ do kterých se bojí policie byť jen vstoupit. Mešity pak již tradičně bývají zbrojnicemi – a nikdo neví, co se skrývá v západoevropských mešitách.

Je jen otázkou času, než k podobné akci dojde v Evropě. Co do počtu obyvatel odpovídá Izrael Belgii nebo Švédsku, nicméně zdá se, že nyní je evropský džihád stále ve fázi příprav – viz aktuální masový dovoz bojovníků do Evropy.

A mezitím se Evropa dobrovolně odzbrojuje, takže v momentě, kdy dojde k podobným akcím, nebude žádná evropská země schopna se bránit.

Paradoxní je, že mnoho zbraní, které byly poslány na Ukrajinu, pak míří přes černý trh zpět do Západní Evropy – právě k džihádistům. A to samozřejmě v čele s Německem, které se džihádisty plní zdaleka nejvíc.

Image

V Berlíně slavili muslimové útoky hodováním v ulicích tamního ghetta – Neuköllnu. Podle informací bylo při natáčení televiznímu týmu deníku Welt vyhrožováno a byl donucen smazat všechna videa.

Podle deníku Bild akci pořádala Frontová organizace palestinské teroristické skupiny PLFP, která na X (dříve Twitter) oslavovala teror a napsala: „Ať žije odpor palestinského lidu. Distribuce sladkostí na Sonnenallee v Berlíně na oslavu vítězství odporu.“

Zajímavé je, že v Německu, kde policie velmi brutálně útočila na demonstrující odpůrce covidového teroru podobné oslavy příliš nevadí.

Televizní tým z WELT TV  chtěl mluvit s distributory sladkostí, ale poté, co slavící muslimové vytvořili skupinu, bylo týmu vyhrožováno a řekli novinářům, aby smazali svůj videomateriál.

Tři až čtyři muži jim výhružným tónem řekli: „Smažte obrázky!“ Novináři ze strachu žádosti vyhověli. Novinář Reichel poté informoval policii.

Podle berlínské policie byl v oblasti včera odpoledne klid. Hlídkovalo tam několik transportérů pro případ, že by se nálada vyhrotila a vypukly jásavé demonstrace, nicméně pokojné oslavy umožnili.

Lze předpokládat, že hlavní oslavy vypuknou po celé Evropě během dneška…

Image

 

Image

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “V ulicích Berlína se slavil útok na Izrael (obrázky)

  1. Nepochybujem,že v celej islamizovanej Európe moslimáci oslavujú ,teda nielen v Nemecku … aj u nás Jozef Lenč, afganskí doktori či bosenskí zmrzlinári. Mimochodom, v zápase kvalifikácie ME plánovanom na štvrtok mali v Tel Avive nastúpiť „domáci“ proti „Švajčiarom“ ,ktorých káder z drvivej väčšiny tvoria práve moslimovia. /O genocíde belochov a kresťanov v tejto krajine som už x-krát písal./ Je pravdepodobné ,že zápas bude odložený /ak sa vôbec uskutoční/ a zrejme by sa nebol uskutočnil ani bez vypuknutia vojny.

  2. Zaujímalo by ma, ako to dnes vyzerá v domácnosti Židovky Emmy Smetanovej /úmyselne prechyľujem jej priezvisko/ a jej palestínskeho partnera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout