Historické rozhodnutí: Soudce nařídil veřejné slyšení o vakcínách proti Covid-19 podle Norimberského kodexu!

Historické rozhodnutí: Soudce nařídil veřejné slyšení o vakcínách proti Covid-19 podle Norimberského kodexu!

I když procesy s politiky a rádoby odborníky, kteří ničili vlastní země v „době covidové“ probíhají na více místech (zatímco u nás jsou tito zločinci oslavováni), nikde se do toho neobuli až tak jako v Kostarice.

Po mnoha peripetiích se podařilo žalobcům najít soud, který byl ochoten soudit covidové zločince na základě porušení Norimberského kodexu, což je v rámci dalších žalob jinde ve světě neuvěřitelný průlom.

Připomínám, že například v Holandsku se v listopadu také chystá soud, ale ten odkazuje na tamní zákony, ne přímo na Norimberský kodex. Nicméně žaloba v Kostarice by mohla posloužit pro procesy v dalších zemích, ve kterých platí Norimberský kodex.

Soudce konečně nařídil veřejné ústní slyšení na 9. listopadu 2023, aby se prověřila nezákonnost takzvaných vakcín proti Covid-19! Žalovaným je stát Kostarika (tedy politici a další zodpovědní činitelé) za pokusy na lidech v rozporu s platným Norimberským kodexem. 

Dr. Yeadon (bývalý viceprezident společnosti Pfizer) je odborným svědkem v případě tohoto soudního procesu.

Zatím největší novinka od IOJ v boji proti experimentům Covid-19! Minulý měsíc, 13. září 2023, nařídil odvolací soudce termín ústního jednání ohledně výzvy k zastavení očkování!

Trvalo jen několik měsíců, než se případ dostal před řádný odvolací soud poté, co se ztratil v kostarickém systému. Cílem námitky je úplné odstranění vakcíny proti Covid-19 z trhu.

Cesta k žalobě byla poněkud krkolomná, neboť žalobcům se zpozdilo odvolání, ale jak se zdá, tak nakonec byli úspěšní…

Uplynulo několik měsíců a minulý týden jsme téměř ztratili naději, že odvolání bylo ztraceno, ale pak se tento týden objevilo v našem online systému s příkazem k jeho ověření právníkem. Udělali jsme to včera a dnes to bylo schváleno místo zamítnutí kvůli zpoždění!

Nejenže soud vyhověl opožděné námitce, soud navíc z vlastní iniciativy kvůli závažnosti případu nařídil ústní jednání!
Slyšení se bude konat 9. listopadu 2023 a bude se týkat následujících témat:

 • Očkování bez informovaného souhlasu představuje trestný čin závažného nesprávného experimentování v rozporu s články 1, 3, 5, 7, 8 Norimberského zákoníku, článkem 10 lékařského morálního zákoníku a články 78, 79 zákona o biomedicínském výzkumu.
 • Definice vakcíny WHO je nezákonně uplatňována, což umožňuje dovoz produktu uvedeného na seznamu WHO EUL, který povoluje nevakcinační experimentální biologickou látku proti Covid-19, přičemž je vynechán legislativní záměr a definice a nezákonná autorizace a dovoz takzvané vakcíny Covid-19 –  toxické biologické látky, o které je známo, že způsobuje poškození, je podávána prostřednictvím údajného „vakcínového“ aplikačního systému.
 • Ministerstvo obrany zadržuje zprávy o „experimentální biologické agens Covid-19 vakcíny,“ které přiznávají, a žádá IOJ o více času na odložení a odmítnutí informací.
 • Biologický agens je z definice biologická zbraň a definice biologického agens, které má způsobit poškození, je v souladu s legislativním záměrem vakcíny, která je určena k prevenci přenosu, ale nikoli k prevenci závažných onemocnění a úmrtí po přenosu. To je nezákonné.
 • Nové skutečnosti jsou přípustné až krátce před veřejným slyšením.
 • K našemu případu se budou moci připojit vedlejší účastníci a na veřejném projednání budou moci vystoupit i odborníci. V příštích dnech nebo týdnech zveřejníme více o tom, jak se můžete zaregistrovat a zúčastnit se odvolání nebo slyšení.

Sdílejte tuto dobrou zprávu široko daleko! Sdílejte naději! Norimberk 2.0 je 9. listopadu 2023!!!

Je potřeba zastavit globální lidský experiment WEF a WHO s podáváním bioagens, o kterých nepravdivě tvrdí, že jsou bezpečné a účinné. Pomozte nám zastavit tyto darebáky 9. listopadu 2023!

Potřebujeme právní poplatky hned! Soudce to nařídil. Ještě nemáme zdroje, které k tomu potřebujeme, ale dosáhli jsme data veřejného slyšení pro lidstvo a společně to dokážeme. Spravedlnost přichází.

Po více než 2 letech jsme dosáhli téměř nemožného úkolu najít soud s pravomocí zastavit očkování, abychom dali našemu hlavnímu vědci Dr. Miku Yeadonovi (bývalému viceprezidentovi společnosti Pfizer) příležitost svědčit o mnoha porušeních Norimberského kodexu WHO, FDA a státu v důsledku nezákonného používání  bioaktivních látek COVID-19. 

Překonali jsme mnoho překážek, abychom se dostali až sem, kde hranice pravomoci WHO a uvážení FDA určuje soud, jehož úkolem je dohlížet na zákonnost.

Podvodné experimenty s biologickými činidly WHO, FDA a států mají být před soudem 9. listopadu 2023.

Rozhodnutí a skutečnosti, které budeme u soudu projednávat o nezákonnosti takzvané „vakcíny“ proti Covid-19, se dotknou všech zemí a ovlivní FDA, WHO atd.

Zůstaňte naladěni, bude to vzrušující.

Zde si můžete stáhnout soudní příkaz k veřejnému slyšení  WHO a FDA  o pokusech na lidech a porušování Norimberského kodexu (platného v Kostarice). Dokument je anglicky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 89 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Historické rozhodnutí: Soudce nařídil veřejné slyšení o vakcínách proti Covid-19 podle Norimberského kodexu!

 1. Skvělá práce a skvělá zpráva…jen tak dál.
  Příští rok je vítězství nad politiky, tak zůstaňte na živu a nepodléhejte depresi kvůli penězům a dalším mediálním lžím!

 2. Já být tím soudcem, bych rozhodl, že to bylo legální. Lidi podepisovali souhlas, že se chtějí účastnit experimentální neověřené léčby.

  Každý z vakcinářů si hrabe na vlastním písečku. Kdyby řekli: Nepustíte mě bez covidpasu, tak nikam nepojedu a zastavilo by se cestování, tak by museli covidpasy zrušit.

  Mají zažalovat osoby, které zavedly diskriminaci pomocí covid pasů. To je jasné porušení zákonů.

  Všecky náhubkáře mají potrestat pokutou minimálně 20.000 Kč, za to, že pomáhali covidové mafii prodlužovat zadlužování republiky. To je jediné správné řešení, aby si lidi uvědomili, že za své jednání musí nést zodpovědnost. A né přehazovat odpovědnost na politiky, ministerstvo, a různé psychopaty bez špetky soucitu.

  Náhubkáře nikdo nenutil. Byli vyzváni nařízením: „Přikazuje se“, ale nikdo nebyl potrestán, když si náhubek nenasadil, ani nikdo nedostal oprávnění to po občanech vymáhat. Nosili to z vlastní bezohlednosti k ostatním.

  Už v únoru 2020 Alexandr Lukašenko pochopil, že není možno zastavit infekci, kterou se každoročně nakazí všichni. Pokud zavře podniky, dočasně bude méně nemocných a testovací mafie bude déle vydělávat na PCR testech. A jak podniky otevře, tak se dosud nenakažení nakazí a uzdraví.

  I absolvent zvláštní školy musel pochopit, že náhubky nechrání před smrtí, protože všichni, co zemřeli na covid, nosili na čumáku náhubek.

  Jediná otázka je, kdo za tím stál, jestli covidová mafie, nebo globalisti, kteří chtěli poškodit ekonomiku. A covidová mafie jenom na tom opportunisticky vydělala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout