Nizozemsko: První hromadná žaloba svého druhu na světě – mezi žalovanými je i Bourla či Gates

Nizozemsko: První hromadná žaloba svého druhu na světě – mezi žalovanými je i Bourla či Gates

Žaloba, která zatím nemá nikde ve světě obdoby, byla nyní podána v Nizozemsku. 7 lidí poškozených genovými injekcemi žaluje nejen výše zmíněné. ale například i holandský stát či končícího premiéra Rutteho.

A žaloba je velmi nezvyklá i proto, že nabízí zásadní důkazy o zločinu, jehož cíle neměly nic společného se zdravím či nějakou infekcí, ale s tím, čemu se také říká „Velký reset.“

Žaloba – pokud by byla úspěšná – by mohla podnítit další podobné žaloby po celém světě. Pokud se i zde podařilo dokázat, že na zločinech mají svůj podíl nejen globální zločinci, ale také vlády, pak by mohla mít kauza dalekosáhlé důsledky v mnoha zemích.

Je samozřejmě třeba brát vše zatím poněkud s rezervou, protože nyní bude záležet pouze na tom, jak dalece je nizozemská justice zpolitizovaná….

Nadace Rechta Oprechta usnadňuje soudní řízení před soudem v Leeuwardenu, ve kterém sedm žalobců s poškozením očkováním proti covidu žaluje 17 obžalovaných – včetně nizozemské vlády, odcházejícího premiéra Rutteho, Billa Gatese a Alberta Bourly.

Žalovaní se budou ze své odpovědnosti za způsobené škody zodpovídat v občanskoprávním řízení. Případem se zabývá právník Arno van Kessel.

Tento postup je prvním svého druhu na světě, ve kterém žalobci podrobně vysvětlují a dokládají, že Covid-19 není nemoc, ale je součástí Velkého resetu.

Žalobci tvrdí, že žalovaní jednali protiprávně – a to jak jako jednotlivci, tak jako skupina -, čímž žalobcům způsobili značnou škodu.

Nadace mezitím vedla několik diskusí s oběťmi této vlády a s právníky, kteří jménem obětí a žalobců připravili věcné řízení proti mnoha vedoucím představitelům vlády a vládním institucím. Hlavní řízení bude brzy zahájeno u soudu.

V původním řízení je předvoláno celkem 16 osob a nizozemský stát.

Nadace Rechta Oprechta dokázala vyprávět svůj příběh na mnoha místech po celé zemi.

Nadace hovoří o „největším soudním řízení ve věci samé proti vůdcům systému v historii.“

„V žádné zemi, která se připojila k WHO – bez souhlasu lidu – nebylo dosud zahájeno občanské řízení proti vůdcům systému, kteří způsobili obrovské škody mnoha občanům.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 63 Průměrně: 4.8]

10 thoughts on “Nizozemsko: První hromadná žaloba svého druhu na světě – mezi žalovanými je i Bourla či Gates

  1. Pochybuji, že uspějí. Proč? – protože v Západní civilizaci, kde je korupce jedním z nosných pilířů systému není pro pracháče problém zajistit si „správný“ průběh procesu.

  2. Slovanko, díky za rozšíření obzoru, četl jsem originální komentářové chrochtání a vyjadřují se o zkorumpované justici, mají asi stejný systém jako u nás. Tak aby se motivu chytil nějaký ušák domácí, tam se mi zdá, že jsou mírně odolní i co se svobody projevu týká. Je těch neplech čím dál víc, teď to jen poskládat…

  3. Justice,soudci, právníci ,exekutoři atd.jim skládají slib ,nemůžou jít proti chlebodárci .Je to jenom divadlo na odvedení pozornosti ,než spustí něco dalšího. Neodškodní nikoho protože pak by se přiznali a museli odškodnit všechny.Jinak covid tečkování u nás stále běží i dětí .Nedělejte si iluze. Půjdou přes mrtvoly. Jak vidím slovo právník ,nebo právníci zahájili ,obžalovali atd. je škoda to číst je to komedie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout